reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

reklama
Lana-Gratulacje dla meza:)!
My też mamy co świetowac..od tygodnia już oblewamy ..i roczniczkę(6 lat razem) i kupno domku..;)..oj wyluzowani również jestesmy:):):) ;D..a co do płodnych..nie mam bladego poijecia kiedy ja w tym cyklu mogę miec..taka rozlegulowana jestem..a i wakacje..Podobnie jak Lana- każdy dzien jest dobry na tulanko..nie?:)..
i nawet nie wyczuwam kiedy mam owulację:(..czasem coś mi się zdaje, ze chyba tooo..ale sama nie wiem:)
w kalendarzu, tu w necie wpisałam ostatnią..najkrótsza, najdłuższa..i wyszło -płodne..od 10-30:):):):):)...wiec coż;)..20 dni mam owulację;)-dobre nie- nawet komp zgłupiał:)
 
Rusałko nie wiem czy Ci skarbie już gratulowałam a jeśli to się powturzę  a co tam GRATULACJEEEEEEE!!!!!!!!-wszystkiego naj i aby szybko dzidziuś u w Twoim brzuszku zagościł piękny i zdrowy  ;D ;D
 
Dziękuję- Tobie równiez drugiego tak cudownego bobaska jak Twója córcia...-Całuski dla Wiktorii, która dziś konczy 5 lat:)..-WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ............!!!
 
Ogromne dzięki Rusałko zaraz ją ucałuje od cioci Rusałki :laugh:-,bo właśnie śpi to będzie taki całus na dobranoc ;D
 
reklama
LANA ucaluj i utul odemnie tez swojego skarba.My dzisaj bylismy na spacerze i na chwile u tesciow:) a potem spedizlismy wieczorek na sluchaniu muzyki teraz mezus sie kompie a ja wlasnie wylazlam z lazienki kurcze ktora wpada do mnie na impreze?
 
Do góry