reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

reklama
Jeszce raz Wszystkim Wam dziękuje za życzonka dla mojej córci-Kochane jesteście -dziś jak wstała przekazałam jej na świeżo wszystkie całusy i życzonka od Was-od wirtualnych cioteczek ;D-prosiła abym Wam przekazała od niej :-* :-* :-*
 
Elżbietko-imprezka urodzinowa była super moja córcia dostała oczopląsu do prezentów :o-nie wiedziała za który ma się zabrać-torcik był smacznusi i ogólnie imprezka się udała ;D
 
Mam doły dziewczynki i za niedługo zwariuję, wszystko tak ciężko nam idzie, jak ja mam nie być nerwowa... :( :( :(
Mam dość nic mi się już nie chce --czy ja nie mogę żyć w spokoju z codziennymi problemami we własnym świecie.
Być może jest ze mną maleństwo a ja mam takie doły że prawie do nich wpadam
 
Witajcie dziewczyny!! Staramy sie i staramy, co miesiac rozczarowianie chociaz to poczatki ale trudno nie byc smutmym to trudne!!! Stosuje sie do rad o ktroym czytam na stronie. No cóz chyba nasze wyobrażenia ze sie uda kiedy bedziemy chcieli posżła w niepamięc. Zycze wam wszytkim zebys ie udało!!!
 
reklama
I@NKA glowa do gory mosi byc dobrze

MADZIUJKA a kiedy ty testujesz? bo zapomnialam przperaszam ale sklerotyczka ze mnie.Nie martw sie tak kochana bo to nic dorbrego zrob cos co lubisz humorek odrazu minie bo jak nie to cie znajde i wyciagne lina z tego dola :)
 
Do góry