reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

piatka8qz.jpg
 
reklama
Dziewczynki mój mężuś dziś zdawał pierwszy raz egzamin na prawko i wyobrażcie sobie ,że zdał za pierwszym podejściem -jesteśmy bardzo szczęśliwi,bo przy tych dzisiejszych łapówkarzach co tylko patrzą aby Cię oblać i oblewają kilka razy i czekają aby tylko im dać łapówe a tu szok-trafił na fajnego egzaminatora i udało się -no normalnie jestem w szoku.Mój zdolny misiaczek ::) ;D-zaraz jak przyjedzie będziemy to oblewać kupiłam mu flaszeczke rumiku a córcia kwiatuszki-hi hi -niech wie ,że jego dziewuszki go rozpieszczaja i doceniają-hi hi ;D
 
Witajcie po weekendzie. Probuje nadrobic zaleglosci.
Lana...gratulacje dla meza z powodu prawka...ja zdaje 31 sierpnia...jeszcze troche czasu, ale strasznie sie tego boje. 30 sierpnia wyjezdze sobie jeszcze 2 godz ktore mi zostaly na placu i zobacze co z tego bedzie w srode.

Ilinka...dzieki za bocki. ja w tym roku ich nie widzialam, chyba ze w telewizji i na jakis zdjeciach. moze cos pomoga...oby
Ja w tym miesiacu sie nie staram bo stwierdzilam ze musze zrobic wszystkie badania, aby stwierdzic ze wszystko jest oki.
martwi mnie to ze mam nieregularne cykle i dlugie...a z tego co czytalam to wiekszosc kobiet tak ma jak maja policystycznosc. moze sie myle...nie jestem lekaezem, ale jak to przeczytalam to troche sie przerazilam.

zastanawiam sie tez ile wszystkie badania moga mnie kosztowac? choc i tak je zrobie
 
Hej!
Muszę sie pochwalić, że przytylam 2 kg :) ;D dzidzię naszą zobaczymy za miesiąc dopiero, ale za to w dniu urodzin męża :)
Mieliśmy słuchać serduszka,ale takie ruchliwe jest, że dosłownie 4 bicia usłyszeliśmy. Ale i tak było super!
Trzymam za was cały czas kciuki :)
 
reklama
IZABELKA znam to slodkie uczucie

LANApogratuluj mezulkowi

ASMODIS zycze duzo szczescia i zeby cykle sie uregulowaly.Dziewczyny moze wiecie czy ginekolog przpesiuje cos na bolace miesizaczki??? dzis sie widzialam z moja siostra rodzona 17 letnia i jekala ze ja coraz bardzije brzuch boli jak ma 1 dzien okresu
 
Do góry