reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

N Agga ale warto praktykowac juz teraz ;)
ja bede dzisiaj probowac z mezusiem wieczorkiem ;)
no i czekamy czekamy.... pokoik juz czeka - czy myslicie ze kolor pomaranczowy - taki wlasciwie ciemna marchewka jest ok dla dzidzusia - narazie to jest goscinny i mielismy przemalowac na lekko fioletowy lub zielony ale teraz jakos mi sie spodobal ale mam nadzieje ze dzidzia tam nie zwariuje... ale juz nie moge sie patrzyc na te jasne kolorki dla dzieci bo mnie mdli
a co myslicie o tym ponizszym slimaczku?
http://www.malleys.co.uk/pram/snailtale.htm
 
reklama
Dziewczyny, a ja mam objawy jakich nigdy nie mialam przed @? I to mi nie daje spokoju. Bardzo chcemy miec bajbusa, probujemy od niedawna, od 2 m-cy. @ powinna byc pojutrze, oby nie przyszla...
 
Olga27 to trzymamy kciuki! Obyś była skowronkim co przyniesie nam powszechne zafasolkowanie!
Agnezzz fryzyrka super! Mgę zrobić kucyka a jak rozpuszczę włosy same się układają! Swietnie wycieniowane z każdej strony! Super fryzjerka! Jestem zachwycona!
 
a masz moze jakies zdjecie-wzor tej fryzurki?? bo ja wlasnie cos takiego chce, zeby same sie ukladaly, ale tez i mozna ja bylo spiac...
 
Hej hej z ranka :)
ja dziś naprawdę optymistycznie- jedziemy na giełdę poszukać samochodziku dla naszej rodzinki-większy, żeby później wózek się zmieścił. A po południu na bieżmowanie, więc pewnie się dziś nie odezwę :( ale jutro nadrobię zaległości ;D pozdrawiam was gorąco i powodzenia w staraniach dziewczynki.
buziaczki i życzę milego dnia !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam i ja :)
Zbieram się pomału na zajęcia. Nie chce mi się strasznie, ale mam nadzieję, że szybko skończymy :) Wczoraj się nie wysilili - skończyliśmy o 13 zamiast o 19 :D Dziś niedziela, już nam zapowiadali, że nie uśmiecha się im długie siedzenie, więc może też kolo 13... :D Tak to ja mogę studiować ;D
Pogoda na razie taka sobie, ale nawet ciepło :) Oby nie padało :)

Izabelka - udanych zakupów :D

Wszystkim życzę miłej niedzieli :)
Buźka :D
 
reklama
nooo.. :-[i męzowi jak wczoraj otworzyłam oczka..ze troszkę..będzie krucho z tulankiem..okres połogu..itd..to zrobił ogromne oczy...no, ale..coż..-odpowiedzial..i zrobił kwaśną minke:) ;)
 
Do góry