reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

A jak myslisz czy znim udalo by sie jako$ dogadac gdyby cc bylo potrzebne? Gdzie przyjmuje i ile za wizyte bierze jesli mozesz napisz :-)
Wiesz co .....nie mam pojecia ,
A jak myslisz czy znim udalo by sie jako$ dogadac gdyby cc bylo potrzebne? Gdzie przyjmuje i ile za wizyte bierze jesli mozesz napisz :-)
W chwili gdy cc jest potrzebne to noe trzeba sie dogadywac tylko je robia....a jesli chodzi o ciecie na zyczenie to noe wiem.....
 
reklama
No mojej szwagierce zrobili po 24 godzinach meczarni jak juz stracila przytomnosc dziecko cofnelo sie w kanale rodnym urodzilo sie niedotlenione i do dzis jest rehabilitowane a ma dwa latka juz :'( i to w ostrowie
 
No mojej szwagierce zrobili po 24 godzinach meczarni jak juz stracila przytomnosc dziecko cofnelo sie w kanale rodnym urodzilo sie niedotlenione i do dzis jest rehabilitowane a ma dwa latka juz :'( i to w ostrowie
No zdarzaja sie rozne przypadki.......przykro mi bardzo....mysle ze warto porozmawiac z lekarzem i zapytac o mozliwosc cc......byc moze twoje argumenty przekonaja lekarza i stwierdzi ze jak najbardziej cc wskazane w tym przypadku.......☺......
 
Ja urodziłam w grudniu i mialam wskazane cc. Moja pani doktor.na skierowaniu napisała że wskazanie do.cesarskiego ciecia ale mówiła że nie kazdy lelarz w ostrowie uzna to skierowanie. Wszystko zależy od lekarza. Dlatego ja.mialam też zaswiadczenie od ortopedy chirurga ze ciąża musi byc rozwiązana przez cc. Ale i tak spotkalam się z wysmianiem mnie że przez coś takiego chce miec cesarke. Ale ordynator stwierdzil ze skoro jest zaswiadczenie to cesarka musi byc.

Ale gdy lezalam na patologii byla tez ze mna kobieta ktora tez miala wskazania do cc. Rano odeszly jej wody dostala silne skurcze, a na patologii tak się ociagali ze zrobieniem jej cc ze wezwala po położną i.powiedziala ze zaraz urodzi. Laskawie wzieli ją na.blok a tak okazalo sie ze na cc.jest juz za poźno i musiala urodzić sn. Na szczęście obyło się bez komplikacji ale mogło skończyć się.to różnie.
 
reklama
Do góry