reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów wielkopolski ... pomocy...

daria0607

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Wrzesień 2009
Postów
2 731
Miasto
MG/Wlkp
Wiam wszystkie mamy i przyszle mamy z ostrowa i okolic,:-)
Porzebuje pomocy odosnie dobre ginekologa z ostrowa kory pracuje w szpitalu.Pierwsze dziecko tam rodzilam i jestem bardzo zadowolona ale mialam lekarza 60 km od ostrowa co prawda nie przeszkadzalo to nikomu nawe pani ktora mnie szyla znala mojego lekarza. Ale na wszelki wypadek wolalabym miec tam lekarza . I u jest problem bo nie wiem kto jest dobry.
Czytalam duzo o pani Bartos ale nawet nie wiem czy ona pracuje w szpitalu.Mila byla kobieta ktora mnie zszywa ale niestety nie pamietam nazwiska;/
A i chodzi mi o wizyty prywatne ...
Prosze o pomoc....
 
reklama
Do góry