reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
No wlasnie mi sie wydaje ze nie bede szczepic tymi platnymi tylko tymi za darmo starymi mysmy kiedys wytzymali to i dzieci wytrzymaja wiadomo ze szkoda bo kluja no ale trudno. A cwiczylismy a Wy kiedy wybieracie sie do szkol rodzenia?
Pewnie zuza ze bylo mniej chemi. A ja sie wkurzylam bo zawsze wyniki robie w jednym laboratorium ale teraz mialam skierowanie do diagnostyki od tej hematolog a tam wogole inne wartosci i nie mam jak porownac tych d-dimerow bo norma od 0do 0,50 u mnie 2,1 jakby 4 razy za duzo ale nie wiem jak porownac ze starymi wynikami.
 
Ja Piotrka też szczepie tymi 5w1 ale szczerze mówiąc żałuję bo teraz szczepilabym zwyklymi szczepionkami. No ale niestety teraz już zmienić nie mogę. Teraz szczepienie mamy na początku maja

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asia moim zdaniem kiedyś nie było tyle chemii we wszystkim jak teraz to i choroby były inne...
A co dziś robiliście na zajęciach?

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak i tutaj też się pod tym podpiszę, teraz wszystko nafaszerowane chemią i to w takich ilościach, że głowa mała. No i wszystkie choroby budzą się do życia. Podobnie z nowotworami. Kiedyś ludzie tak nie chorowali i żyli wydaje mi się w gorszych warunkach niż teraz.

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Coś nie dostaję powiadomień...
A żywność ekologiczna ma ceny jak z kosmosu!!! Najlepiej mieć swój kawałek ziemi i hodować warzywa,owoce i zwierzęta.Ja mam tylko swój szczypior z parapetu;)
Dobranoc

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Kupiłam wczoraj witaminy mama dha. .. Poprosiłam o witaminy na 1 trymestr i Pani mi je poleciła.... A na listopadowych mamach jedna z dziewczyn napisała mi, E dha dopiero od 13tc. ... A Wy co myślicie?
 
Hej:)
Myślę że nie zaszkodzą...Ja biorę właśnie od 13tc.Wiem że Paulina też je bierze,może ona będzie mogła Tobie lepiej pomóc.

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W następnym tygodniu mam wizytę u lekarki to dopytam. A myszlisz ze lepiej ich nie polykac narazie? Może zostanę póki co przy samym kwasie foliowym
 
reklama
Mimi mi ginek powiedziala zeby te DHA zaczac lykac od 2trym, w 1 wystarczy sam kwas foliowy ja bralam Folik. Kiedy masz wizyte?

Do mnie ze szkoly rodzenia beda dzwonic w maju wiec wtedy jakos sie zacznie.

Zuza tez nie dostaje powiadomien. Cos sie zepsulo :/
 
Do góry