reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Mimi gratulacje dla Filipka :* Ja używam mydelka dr.beckmann wle trzeba zaprać id razu po zabrudzeniu. Poczekaj aż zacznie jeść chrupki[emoji27] To jest rzeźnia, wszystko poklajstrane [emoji31]
Kuba przedwczoraj dal Dominikowi chrupkę jak był w łóżeczku a ja w łazience.Jak zobaczyłam że wszystko jest poklejone byłam bliska zawału.
Tak,zero( poza tlustym czwartkiem;) ). Jest ciężko ale się trzymam. Oby tsk zostalo.


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Wczoraj dałam mu polizac chrupe [emoji1]
Smakowała mu hehe

Zuza podZiwiam za ten cukier. Ja chyba nigdy nie dam rady [emoji22]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Mimi skoro mi sie udalo,a jestem meeega łasuchem! To Tbie też się uda :*

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dlatego go nie skomentowałam, po prostu wrzucam i zostawiam.
Jedyne co mnie zaskoczylo to fakt, ze oni zalecaja zeby schudnac w ciąży. A jakies niedobory itp? Kurcze, tylko tego nie rozumiem... przeciez to realnie -15kg lekko, waga dziecka, lozyska, macicy, krwi, wody itp...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie przyszłam do Was się pożalić jak mnie ten artykuł zdołował... Sama dietetyczka kategorycznie zabroniła mi się odchudzać w ciąży, ułożyła mi zdrowy jadłospis zdając sobie sprawę z ciążowych zachcianek. Lekarka powiedziała, że dobrze by było gdybym nie przytyła więcej niż 8 kg w ciąży. Na razie przybralam 1 kg, ale nie wiem czy to ciąża czy efekt jojo... Chociaż pilnuje się jak mogę :( bardzo mnie nastraszył ten artykuł, zwłaszcza o obumarciu płodu... Kuźwa, mogłam nie czytać :(

p19ugox1xy9dlkqw.png
 
Właśnie przyszłam do Was się pożalić jak mnie ten artykuł zdołował... Sama dietetyczka kategorycznie zabroniła mi się odchudzać w ciąży, ułożyła mi zdrowy jadłospis zdając sobie sprawę z ciążowych zachcianek. Lekarka powiedziała, że dobrze by było gdybym nie przytyła więcej niż 8 kg w ciąży. Na razie przybralam 1 kg, ale nie wiem czy to ciąża czy efekt jojo... Chociaż pilnuje się jak mogę :( bardzo mnie nastraszył ten artykuł, zwłaszcza o obumarciu płodu... Kuźwa, mogłam nie czytać :(

p19ugox1xy9dlkqw.png
Daj spokój. My tu wszystkie mamy zdrowe dZieci. Ty również :* nie ma co się stresować

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Właśnie przyszłam do Was się pożalić jak mnie ten artykuł zdołował... Sama dietetyczka kategorycznie zabroniła mi się odchudzać w ciąży, ułożyła mi zdrowy jadłospis zdając sobie sprawę z ciążowych zachcianek. Lekarka powiedziała, że dobrze by było gdybym nie przytyła więcej niż 8 kg w ciąży. Na razie przybralam 1 kg, ale nie wiem czy to ciąża czy efekt jojo... Chociaż pilnuje się jak mogę :( bardzo mnie nastraszył ten artykuł, zwłaszcza o obumarciu płodu... Kuźwa, mogłam nie czytać :(

p19ugox1xy9dlkqw.png
Nie martw się. Mnie też nastraszył, ale już wyrzuciłam to z głowy. Nie martwmy się na zapas. Pilnujmy wagi, zdrowego odżywiania i ruchu. Ufajmy naszym lekarzom. Mój gin traktuje mnie normalnie, słowem nie wspomniał, że moja ciąża może być w jakikolwiek ryzykowna bo za dużo ważę. USG od 12 TC przez brzuch i wszystko ładnie widać. Wyniki w porządku, nie ma się co stresować i martwić na zapas :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
reklama
Zuza myślałam kiedyś o gwiazdach, ptakach, dmuchawcach czy piorkach, ale teraz już nie wiem. Jak przeglądam Internet to dużo rzeczy mi się podoba. Za gowniarza chciałam sobie przekłuć pempek, ale rodzice mi nie pozwolili. Powiedzieli że jak skończę 18 lat to sobie mogę iść przekłuwać co chce i oni dadzą mi pieniądze ale jak już stuknela mi osiemnastka to ochota przeszła. Z tatuażem już kilka lat się zastanawiam, ostatnio się to nasililo bo mój tato też chce sobie zrobić tatuaż, jakiś patriotyczny motyw.

Madagos wybrazilam sobie te Twoje cuda. To musi być piękne.

A ja nie umiem walczyć z plamami po marchewce, dużo ubranek przez to poszło do kosza. Nawet jak ręcznie pralam zaraz po wybrudzeniu to nie schodzilo do końca.

Swing88 nie wbijaj sobie tego artykulu do głowy. Tak jak dziewczyny piszą, wszystkie z nas co już urodziły mają zdrowe dzieci. Czasami jak nie ma na co zwalić to wszystkie problemy zwala się na otyłość. Głowa do góry, przecież jest i będzie dobrze.

Jestem już bez szwów, no pięknie to nie wygląda, ale i tak ubiore strój dwuczęściowy na wakacjach:biggrin2: a co:)

Aaa, od jutra w lidlu rzeczy dla maluszków
 
Do góry