reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Cześć dziewczyny. Właśnie wracam od gina. Niestety po raz kolejny dzidzia nie pokazała co ma między nogami. Zastanawiam się czy to przez tkankę tłuszczową na brzuchu czy po prostu takie złośliwe [emoji39] lekarz próbował 3d twarzyczki zrobić ale też dupa za przeproszeniem. Jak to było u Was?

Mi lekarz od usg wprost w badaniu pisze, ze nie da się wszystkiego uwidocznić przez trudne warunki i wpisuje wage. Wiec niestety ten masz tłuszczyk przeszkadza trochę
 
reklama
Mi lekarz od usg wprost w badaniu pisze, ze nie da się wszystkiego uwidocznić przez trudne warunki i wpisuje wage. Wiec niestety ten masz tłuszczyk przeszkadza trochę
U mnie na USG każdego z trymestrów lekarz pisał, że trudne warunki badania, że słaba echogeniczność. No cóż. Nic na to teraz nie poradzimy.
 
Lilka ma ok. 90cm i jakieś 13,5 kg wagi. A z tymi zdrowymoi nawykami to róznie bo od czasu do czasu mnie przyłapie z czymś zakazanym ;)

A koty 3 i nigdy jej nawet nie drapnęły. Jak im sie zabwa nie podoba to starają się ewakuować.
 
Kupilam wczoraj wage[emoji1][emoji1][emoji1]
Juz sie nie lubimy [emoji23][emoji23][emoji23]
99kg [emoji16]
 
Wiem co czujesz. Ja też nie lubię się ze swoją wagą :no:
Tak jak pisałam wcześniej. Przez dwa tygodnie przytyłam 2kg... :( ale może to nie ja tylko dziecko + cała reszta? Zaczął się teraz 34 tydzień to chyba jest najwiekszy wzrost i mam nadzieję, że stąd ta waga wzrosła... Nigdy jeszcze tyle nie ważyłam :( Źle mi z tym... Chciałabym, żeby po ciąży to wszystko spadło... Przynajmniej, żeby zejść poniżej setki... (teraz już 112,5 a zaczęłam ze 107kg).
 
To i tak malutko przybyło Ci :) super wręcz
Ja wyjściowa 97kg ale dobije chyba do 120 hehehe
Tak jak pisałam wcześniej. Przez dwa tygodnie przytyłam 2kg... :( ale może to nie ja tylko dziecko + cała reszta? Zaczął się teraz 34 tydzień to chyba jest najwiekszy wzrost i mam nadzieję, że stąd ta waga wzrosła... Nigdy jeszcze tyle nie ważyłam :( Źle mi z tym... Chciałabym, żeby po ciąży to wszystko spadło... Przynajmniej, żeby zejść poniżej setki... (teraz już 112,5 a zaczęłam ze 107kg).
 
U mnie na USG każdego z trymestrów lekarz pisał, że trudne warunki badania, że słaba echogeniczność. No cóż. Nic na to teraz nie poradzimy.
No niestety, więcej tłuszczyku to gorsza widoczność i muszą to znaczyć, co nie zmienia faktu, że dobry lekarz na dobrym sprzęcie zbada wszystko jak trzeba [emoji846]
Lilka ma ok. 90cm i jakieś 13,5 kg wagi. A z tymi zdrowymoi nawykami to róznie bo od czasu do czasu mnie przyłapie z czymś zakazanym ;)

A koty 3 i nigdy jej nawet nie drapnęły. Jak im sie zabwa nie podoba to starają się ewakuować.
No to kochane kociaki [emoji4]
Kupilam wczoraj wage[emoji1][emoji1][emoji1]
Juz sie nie lubimy [emoji23][emoji23][emoji23]
99kg [emoji16]
[emoji1][emoji1][emoji1][emoji1] ja mojej wagi jeszcze nie wzięłam w ramach przeprowadzkowego przewozu dobytku [emoji1] dopiero u położnej się dowiedziałam, z jaką wagą rozpoczyna.druga ciążę [emoji4]
Tak jak pisałam wcześniej. Przez dwa tygodnie przytyłam 2kg... :( ale może to nie ja tylko dziecko + cała reszta? Zaczął się teraz 34 tydzień to chyba jest najwiekszy wzrost i mam nadzieję, że stąd ta waga wzrosła... Nigdy jeszcze tyle nie ważyłam :( Źle mi z tym... Chciałabym, żeby po ciąży to wszystko spadło... Przynajmniej, żeby zejść poniżej setki... (teraz już 112,5 a zaczęłam ze 107kg).
Teraz waga to tylko cyfra, nie przejmuj się tym. Zobaczysz, po szpitalu będziesz dobrych kilka kilo lżejsza (ja na dzień dobry straciłam 6 kg, pozostałe 4 kg zleciały mi w ciągu pierwszych 2 tygodni, potem nawet miałam jeszcze 2kg mniej, niż przed ciążą, ale oczywiście to zaprzepascilam [emoji39] )
 
Tak jak pisałam wcześniej. Przez dwa tygodnie przytyłam 2kg... :( ale może to nie ja tylko dziecko + cała reszta? Zaczął się teraz 34 tydzień to chyba jest najwiekszy wzrost i mam nadzieję, że stąd ta waga wzrosła... Nigdy jeszcze tyle nie ważyłam :( Źle mi z tym... Chciałabym, żeby po ciąży to wszystko spadło... Przynajmniej, żeby zejść poniżej setki... (teraz już 112,5 a zaczęłam ze 107kg).
Waga sama spadnie po porodzie. Ja zaszłam w ciążę mając 86, do porodu ważyłam 94, a tydzień po porodzie znów 86. Teraz córka ma prawie rok, wciąż ją karmię, nie odchudzam się i mam 76, co oznacza, że moje BMI przeskoczylo na nadwagę [emoji28]
 
reklama
Damy rade :) pozniej male urwisy nie dadza nam dospać, dojeść, przegnoją nas na placu zabaw [emoji23][emoji23][emoji23] jedziemy jak Pluto z jęzorem ma wierzchu i figurką lepsza niż chodakowska - będziemy jak " chuda kózka" [emoji106][emoji16][emoji12][emoji14][emoji110]
No niestety, więcej tłuszczyku to gorsza widoczność i muszą to znaczyć, co nie zmienia faktu, że dobry lekarz na dobrym sprzęcie zbada wszystko jak trzeba [emoji846]No to kochane kociaki [emoji4] [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1] ja mojej wagi jeszcze nie wzięłam w ramach przeprowadzkowego przewozu dobytku [emoji1] dopiero u położnej się dowiedziałam, z jaką wagą rozpoczyna.druga ciążę [emoji4]Teraz waga to tylko cyfra, nie przejmuj się tym. Zobaczysz, po szpitalu będziesz dobrych kilka kilo lżejsza (ja na dzień dobry straciłam 6 kg, pozostałe 4 kg zleciały mi w ciągu pierwszych 2 tygodni, potem nawet miałam jeszcze 2kg mniej, niż przed ciążą, ale oczywiście to zaprzepascilam [emoji39] )
Waga sama spadnie po porodzie. Ja zaszłam w ciążę mając 86, do porodu ważyłam 94, a tydzień po porodzie znów 86. Teraz córka ma prawie rok, wciąż ją karmię, nie odchudzam się i mam 76, co oznacza, że moje BMI przeskoczylo na nadwagę [emoji28]
 
Do góry