reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Indziorka ja sie ciesze ze nie mam co sprzatac przed drzwiami bo ja na ich miejscu to bym sie pewnie wyproznila ze strachu....
 
reklama
Pam masz genialnego malza! Jezukolczasty, jak ja bym chciala zobaczyc te scene z pilarka... :-D

Indziorka, nie zeby... Po prostu slabo spal, budzil sie co chwile, pil... Jakas taka maruda go naszla.
Marta, spokojnie, moze nie bedzie tak zle.

Teraz sie owinal kocykiem i odsypia.
 
Indzorka a bo ja wiem? Polacy juz tak maja na obczyznie heheh:-D wydaje mi sie ze oni wiedza ze ja jestem polka i moze proboja podchody jakies robic... no ale mam nadzieje ze im sie odechcialo...

Klaczek... no baaa... pomysly chlop ma... jeszcze im te drzwi tak wolno otworzyl az zaskrzypialy , swiatla nie zapalil... ah piekny widok z okna mialam piekny...:-D
 
I ja tego nie widzialam... Normalnie zlapie dola i bede musiala do psychoanalityka. :-D:-D

Kurde, mam owulke. Zeby nie bylo ze sie opieprzamy, to co dzien wieczorem bujamy kotka. Tylko w ten wieczor co sie mojemu spadlo, mialam focha na niego i nie bujalismy. Dzis trzeba bedzie jeszcze pobujac.
 
reklama
A wez sie bujaj, jak Ci kotecek na d.. siedzi i pelnym wyrzuty wzrokiem Cie przeszywa, ze mu trzesienie ziemi urzadzasz kiedy on wlasnie slodko zasypia.:-D Dlatego to sie u nas "bujaniem kotka" nazywa, nawiasem mowiac.
 
Do góry