reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

hej ja po połówkowych... i nie jest dobrze niestety... okazało sie, że oś serduszka żle ułożona pod za dżym kątem... za miesiąc mam znow ocenę serdszka i zobaczy co dalej będzie... nie ukrywam, że załamało mnie to

Nie denerwuj się, jedno USG jeszcze nic nie znaczy. Może warto wybrać się do innego lekarza przed kolejną wizytą, żeby ocenił serduszko?
 
reklama
Olucha a jak było na wcześniejszych usg? też dziecko było większe?
Bo może zaszłaś w ciążę miesiąc wcześniej niż sądziłaś?
 
rurka: mogę się tylko domyślać jak cię to zestresowało :( No ale patrząc racjonalnie nic nie możesz zrobić poza czekaniem i byciem w dobrej formie psychicznej i fizycznej. Kiedy tobie będzie dobrze maleństwu też będzie. Wiadomo łatwo powiedzieć trudniej zrobić :( Trzeba myśleć pozytywnie. Spokoju życzę i trzymam kciuki, żeby wszystko dalej było w porządku <przytul>
 
Ojej Rurka :( przykro mi, rozumiem Cie doskonale ... Ale trzeba byc dobrej mysli ..✊♥️✊✊✊✊♥️
Trzymaj sie .... Bedzie dobrze, musi byc !!!
 
Rurka współczuję, mam nadzieję, że na kolejnych badaniach będę lepsze wieści, lekarz coś mówił czy coś trzeba na tym etapie robić ?
 
Cześć dziewczyny:)
Mnie wczoraj męczyła obrzydliwa zgaga, od rana aż do wieczora. Próbowałam wszystkiego - migdałów, imbiru, renni, gavisconu itp. Nic nie pomagało. W końcu kupiłam colę i wypiłam szklankę odgazowaną i o dziwo pomogło! W spokoju przespałam noc. A nie chciałam w to wierzyć, jak przeczytałam na forum:) Jakby któraś miała jeszcze jakieś inne pomysły to niech da znać, bo nie mam już sił z tą zgagą.


znalazłam wczoraj na forum taki wątek https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/porod-na-wesolo-7030/ warto poczytać. Doszłam do 10strony i zaczęłam płakać ze śmiechu, aż mąż wyszedł z sypialni i zapytał - ty się dobrze czujesz? Hehehe:)
 
dzieki dziewczyny... narazie musze troche zaczekac aż serduszko podorśnie poniewaz nie ma żadnych innych zmian - przynajmniej mój lekarz ich nie widział. A ta oś serca jest nieprawidłowa przy innych wadach serca lub wadach innych narzadów np. płuc oraz przepuklinach . U nas nie widac takich wad... a myslę (i tej mysli sie trzymam), że gdyby była przepuklina jakaś lub inna duża wada, to byłaby widoczna już na tym etapie. Mam więc nadzieję, że to tylko "taki urok" jak to ujął lekarz mój prowadzący... jednak niepokój jest ogromny!! Choć emocjonalnie jest już lepiej to jednak boję się o zdrowie maluszka.
 
reklama
Do góry