reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

No dobra.. to nie mam juz wytłumaczenia [emoji12] po prostu jestem gruba [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
No jestem juz taka pileczka. O wodzie tez myslalam ze toto.
Ale moze to juz taki moj urok. W pierwszej 100kg. A 3mce pozniej 65kg bez diet.
Teraz stara dupa jestem to juz i metabolizm inny. A.serniczek tez sie sam do buzi pchał i okladał gdzie popadnie.
No coz bede sie martwic w styczniu [emoji6]
Ja od poczatku (5tc) brałam duphaston duże dawki A tyc zaczęłam.dopiero od ok 16tc, ale to była sama ciąża, bo po porodzie już byłam z waga wyjściowa
Ja przyjmuję dupka od początku stycznia, mam 35tc i 3kg na plusie. Przyjmowałam również 1,5 roku temu przez 2 miesiące, ale wtedy również nie zaobserwowałam, żebym po nim tyła, a aczkolwiek spotkałam się już z opiniami dziewczyn, że po nim przybierały na wadze. Tak z moich przypuszczeń to sądzę, że może Ci się zatrzymywać woda w organizmie po nim, nie czujesz się taka obrzęknięta?
 
reklama
No dobra.. to nie mam juz wytłumaczenia [emoji12] po prostu jestem gruba [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
No jestem juz taka pileczka. O wodzie tez myslalam ze toto.
Ale moze to juz taki moj urok. W pierwszej 100kg. A 3mce pozniej 65kg bez diet.
Teraz stara dupa jestem to juz i metabolizm inny. A.serniczek tez sie sam do buzi pchał i okladał gdzie popadnie.
No coz bede sie martwic w styczniu [emoji6]
Jeżeli to woda, to pomoże picie pokrzywy [emoji846]
 
A dawno nie piłam [emoji39][emoji39][emoji39] moze cos pomoze. Ale zdaje mi sie ze to siedzący tryb zycia swoje robi. Metabolizm na starosc no i wspomniane pamiątki pp serniczku
Serniczek i siedzenie na tyłku niewątpliwie też dorzuca swoją cegiełkę, ale mimo wszystko myślę, że warto spróbować [emoji16] pokrzywa na pewno nie zaszkodzi, bo pytałam mojej położnej ostatnio, jak zaczęły mi palce puchnąć i wyglądać jak serdele [emoji16][emoji23]
 
No wlasnie po bizuterii widze ze jest cos nie tak. Juz myslalam zeby wyrobić drugą obrączkę na te niecałe 5mcy co jeszcze przede mną [emoji6]
Serniczek i siedzenie na tyłku niewątpliwie też dorzuca swoją cegiełkę, ale mimo wszystko myślę, że warto spróbować [emoji16] pokrzywa na pewno nie zaszkodzi, bo pytałam mojej położnej ostatnio, jak zaczęły mi palce puchnąć i wyglądać jak serdele [emoji16][emoji23]
 
No wlasnie po bizuterii widze ze jest cos nie tak. Juz myslalam zeby wyrobić drugą obrączkę na te niecałe 5mcy co jeszcze przede mną [emoji6]
Ja obrączkę też już zdjęłam. Teraz opuchlizna mi zeszła już, ale nie będę ryzykować, że znowu nagle w nocy napuchnę i nie będzie szło potem zdjąć [emoji846] myślę, że nie ma sensu wyrabiania na te kilka miesięcy nowej, bo nie przewidzisz jak bardzo jeszcze możesz napuchnąć [emoji16]
 
To zamienie obraczke na podkladki. Jakies na budowie chlopaki mi wynajdą i sie dopasuje [emoji13][emoji12][emoji6]
Ja obrączkę też już zdjęłam. Teraz opuchlizna mi zeszła już, ale nie będę ryzykować, że znowu nagle w nocy napuchnę i nie będzie szło potem zdjąć [emoji846] myślę, że nie ma sensu wyrabiania na te kilka miesięcy nowej, bo nie przewidzisz jak bardzo jeszcze możesz napuchnąć [emoji16]
 
reklama
Do góry