reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

A mi już jakoś te upały dokuczają czekam na deszcz bo grzybów nie ma haha a uzależniłam się od chodzenia do lasu 😁 a u mnie bez zmian jutro zaczynam 14 tydz i nadal wogole nie czuje się jak w ciąży często wogole zapominam że w niej jestem 🤦jutro jadę odebrać wyniki z prenatalnych z krwi ale lekarz przez telefon mówił że wyglądają że wszystko dobrze na USG też było wszystko oki 😀
Asiu nic tylko się cieszyć ,być może bedzie synuś mamusi i dlatego taki grzeczny :)😘
 
reklama
Asiu nic tylko się cieszyć ,być może bedzie synuś mamusi i dlatego taki grzeczny :)😘
Z synem też nie miałam dolegliwości ale w 6 tyg plamilam przez krwiaka więc stres i nerwy leżałam to była ciaza po poronieniu więc też cała w nerwach cały czas nadciśnienie heparyna a teraz żadnych leków jedynie witaminki jak narazie nie wygadać się ale na prawdę można zapomnieć że jestem wogole w ciąży jedynie co parę dni sprawdzam detektorem serduszko dla spokojnosci 😁 kiedy będziesz testować?
 
Z synem też nie miałam dolegliwości ale w 6 tyg plamilam przez krwiaka więc stres i nerwy leżałam to była ciaza po poronieniu więc też cała w nerwach cały czas nadciśnienie heparyna a teraz żadnych leków jedynie witaminki jak narazie nie wygadać się ale na prawdę można zapomnieć że jestem wogole w ciąży jedynie co parę dni sprawdzam detektorem serduszko dla spokojnosci 😁 kiedy będziesz testować?
Asiu tak jak mówiłam środa lub Czwartek no i dzisiaj zatestowałam i dupa blada 🙂, ale powiem Ci że nie czułam tego nie wiem ale z młodą jakoś wiedziałam że jestem jeszcze przed testem taki wewnetrzny głos że jestem 🙂 teraz nic, jutro rano mam do kosmetyczki na paznokcie i może w końcu podskoczę na proga zobaczę wtedy czy w ogóle owu była, za to temperatura mi podskoczyła od trzech dni jakoś na 36,7
 
Za to dzisiaj na poprawę humoru kupiłam sobie super sweterek długi i dwie kiecki też mega fajne na lato jedna, druga na lato i nawet jesień może być 😁 , i odrazu lepszy humor 😁😁
 
Ja bardzo czułam ciążę i też dupa blada. Odstawiłam luteine, piersi nadal bola, czekam na @ ☺️. Ja dopiero wstałam. Miałam dziś kryzys zasnęłam o 18. Ciekawe co będę w nocy robi c 🤔😂 dobrze że jutro piatek już hehe
 
Ja bardzo czułam ciążę i też dupa blada. Odstawiłam luteine, piersi nadal bola, czekam na @ ☺️. Ja dopiero wstałam. Miałam dziś kryzys zasnęłam o 18. Ciekawe co będę w nocy robi c 🤔😂 dobrze że jutro piatek już hehe
Ja teraz na urlopie i cały czas poza domem i dupsko moczę w basenie a i młoda ma frajdę, dupfaston mam do niedzieli więc będę brała i zwykle po odstawieniu dwa dni i@ będzie to 32dc czyli ok. Objawów nie miałam więc też się nie nakręciłam za bardzo, ale wiadomo zawsze jest nadzieja.
 
Ja teraz na urlopie i cały czas poza domem i dupsko moczę w basenie a i młoda ma frajdę, dupfaston mam do niedzieli więc będę brała i zwykle po odstawieniu dwa dni i@ będzie to 32dc czyli ok. Objawów nie miałam więc też się nie nakręciłam za bardzo, ale wiadomo zawsze jest nadzieja.
U mnie 3 dzień po odstawieniu. Pewnie na dniach się pojawi. Może mam prolaktynę za wysoka, zablokowana owulację.. ciekawe.
 
reklama
Do góry