reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

owlosienie u 2-latka

Dołączył(a)
3 Czerwiec 2009
Postów
4
Miasto
Coventry UK
od nie dawna zauwazylam ze moja coreczka ma owlosione raczki, nozki oraz co najdziwniejsze plecki nie jest to kilka wloskow sa one jasne ale wydaje mi sie ze ma ich za duzo.Prosze o porady czekam na odpowiedz pozdrawiam...:-)
 
reklama
Gośka my mamy podobny "problem":-( Iga po urodzeniu była trochę ...owłosiona, ale to podobno normalne. jak miała 2-2,5 roku zauważyłam, że włoski zaczynają jej rosnąć...niestety u niej są ciemne, mimo że jest blondynką. no i najbardziej mnie zaniepokoiły te na pleckach, ale pojedyncze są też na ramionach i udach:-( bardzo mnie to martwi.. ale endokrynolog/ginekolog u którego byłam powiedziała, że niepokoić się trzeba jak się pojawia owłosienie na ...narządach płciowych:wściekła/y::wściekła/y: i że wtedy można zrobić badanie na poziom hormonów (męskich)..
niekoniecznie mnie to uspokoiło, a nawet wkurzyło, bo jakoś nie bardzo mi się chce "czekać" aż jej tam wyrosną:baffled: (no chyba że to nastąpi w normalnym czasie;-);-))
ale z drugiej strony może tak bywa, mam nadzieję, że kobieta wie co mówi....
 
od nie dawna zauwazylam ze moja coreczka ma owlosione raczki, nozki oraz co najdziwniejsze plecki nie jest to kilka wloskow sa one jasne ale wydaje mi sie ze ma ich za duzo.Prosze o porady czekam na odpowiedz pozdrawiam...:-)
Moje dzieci też są owłosione na plecach.Taki ciemny meszek.Ale ja nic z tym nie robię bo ponoc mój mąż urodził się cały czarny od włosów :sorry:
Na szczęscie teraz mąż ma niewielkie pozostałości.
Ale nie wiem jak to się ma z dziewczynkami bo ja mam dwóch chłopców :sorry:
 
Do góry