reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Palenie bierne a płód

Dołączył(a)
3 Maj 2022
Postów
2
Witam, jestem w 28 tygodniu i niestety doświadczyłam palenia biernego, z tym, że z tego co się później okazało był to dym ze skręta. Prawdę mówiąc nie doświadczyłam kontaktu z samym dymem, ale z tym niesamowitym smrodem. Samo palenie odbywało się w pomieszeniu obok za zamkniętymi drzwiami. Dodam, że na ciągły smród mogłam być narażona przez około 5-10 min, natomiast w samym pomieszeniu przebywałam przez cały wieczór. Nie wydawało mi się to bardzo niebezpieczne w tamtej chwili, ale mały był bardzo spokojny przez kolejne dwa/trzy dni, właściwie ruchy były słabo wyczuwalne. Później wszystko wróciło do normy. Czy mogłam zaszkodzić dziecku?
 
reklama
Chodzi mi o kwestie tego biernego palenia, bo jednak co dziecku niepasowalo skoro tak się wyciszył...
Mogłabym napisać coś głupiego,ale się powstrzymam. Naprawdę nie martw się. Dziecko ma dużo miejsca jeszcze. Może tak się ułożyło,że nie czułaś za mocno ruchów.
 
Ja napiszę coś co mnie bardzo boli i zawsze razi... Zdarza się, że ciężarna pali i nie martwi się w ogóle o swoje dziecko... Nic się nie mogło stać - wyluzuj :)
 
reklama
Do góry