reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Palenie

Dołączył(a)
23 Czerwiec 2020
Postów
7
Rozwiązania
0
Kochane moje pisze bo wiem, że nie które z was miały ten sam problem co ja . Wiec jestem wstrętną palaczką. Palilam od 5 do 10 papierosow dziennie . Dowiedziałam się, że jestem w ciąży lecz nadal paliłam nic mnie nie odrzucało, czulam się dobrze. W tej chwili to mój 8tc i zapalilam w czoraj i dzisiaj tylko jednego papierosa. Ale chce przestac, nie chce truc maleństwa. Prosze was o rade jak sobie poradziłyście z tym wstretnym nałogiem. Che przestać, krzyczę na siebie, zloszcze sie na siebie i rycze, ale nie mam chyba az tak silnej woli. Prosze doradzcie mi .
 
reklama

Diana_16

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Marzec 2020
Postów
23
Rozwiązania
0
Ja też miałam wyrzuty sumienia gdy się dowiedziałam że jestem w ciąży i nie umiałam rzucić te papierosy, zaczęłam po mału, paliłam jednego max dwa papierosy dziennie i do tego najsłabsze ale dalej mi się chciało i w 13 tygodniu w którymś dniu zrozumiałam że nie smakują mi już te fajki, nie powiem z przyzwyczajenia miałam ochotę ale zdrówko dzidzi jest najważniejsze
Dziś nam 20+6tc i nawet nie myślę o paleniu wręcz przeciwnie nie znoszę nawet zapachu
Życzę wszystkim palącym poradzic sobie z tym problemem :)
 
Do góry