reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pampersy i podrażniona pupa

Witam wszystkie mamy:)jestem tu nowa,moja córeczka która dziś ma miesiąc się odparzyła a przy tym chyba uczuliła na pampersy "pampersa" używałam sudocrem bepanthem,i nic mi nie pomogło a ma bardzo brzydką ta pupkę,co robić pomocy........
 
reklama
My używamy od początku pampers najpierw new born, a teraz różnie zależy co kupię w promocji activ fit albo baby/simple dry. Próbowałyśmy tych z Lidla i nie są najgorsze mimo ogromnej różnicy w dotyku (w porównaniu do pampers) wchłaniają całkiem dobrze ale zdarzały się 'przecieki':crazy:. Jednak Pampers są najlepsze, nie powodują u nas żadnych podrażnień :happy:
A na odparzenia nam pomógł bepanthen, a zapobiegawczo od czasu do czasu stosujemy zwykły krem bambino ochronny.
 
A ja podrzucam ci taki pomysł, żebyś rozkminiła temat ekoprzewijania. Ja na początku byłam nieufnie nastawiona do tego rodzaju pieluszek, ale spróbowałam i przekonałam się, że to bardzo fajne rozwiązania.
Pieluszki, kieszonki i wkłady kupuję w eco gomama i jestem naprawdę bardzo zadowolona.
 
Już w kilku wątkach pojawiał się temat ekoprzewijania,niestety opinii w dalszym ciągu brak. Jeżeli dane pieluszki podrażniają skórę dziecka to trzeba je zmienić i już,plus rzecz jasna dobre kosmetyki nawilżające,łagodzące.
 
Nadulina, chyba Twoje uwagi nie mają znaczenia przy łatwości stosowania pampersów. W mojej rodzinie młode mamy używają pieluch wielorazowych. dzieci nie mają odparzeń i szybciej zaczynają chodzić bez pieluch. Te pieluchy wymagają więcej pracy, bo trzeb je prać, ale to jest do pokonania. Pieluszki wielorazowe kupujemy w Pieluszki wielorazowe
 
ostatnio byłam w aptece i widziałam krem na pupę z balneum, jednak dopiero mam zamiar go kupić. Narazie kupiłam zwykły krem z tej firmy i sprawdza się super więc pewnie i tan byłby ok.
 
reklama
według mnie główną rolę odgrywają dobre pampery w których pupka oddycha,na tym akurat nie ma co oszczędzać.
 
reklama
Do góry