reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

reklama
Martyna super. gratuluje Twojego najukochańszego i najwymarzonego autka:-D:tak:
Ewuś....zdrówka.....chyba rzeczywiście masz pecha:crazy:
 
Wiecie co, zafilozofuję teraz i powiem, że z marzeniami to jest tak, że czasem lepiej zeby nimi pozostały, bo w realu możemy się nimi rozczarować. Ja zawsze marzyłam o BMW. Jakos podobaja mi sie te samochody. I teraz mam wypasa ( co prawda nie mój, a służbowy z mojej byłej pracy i wciaż mogę z niego korzystać ). Nówka z salonu, w skórach, kombi, BMW 5, trzylitrowy silnik, automat i w ogóle super. I jestem rozczarowana, a rozczarowują mnie drobiazgi np. ohydne lusterka boczne, brak schowka na okulary i takie tam. To znaczy, że gdynym miała tyle kasy nie kupilabym tej bryczki, bo nie jest idealna jak w moim marzeniu.
 
dzieki dziewczyny:tak:

juz na szczescie lepiej sie czuje:tak:nie ma to jak antybiotyk:blink:mysle ze uda mi sie zakonczyc kuracje przed 3 maja (sa moje 27 urodziny:-D)mam nadzieje chociaz jakiegos drinka wypic:-)
 
raczej chyba nici z imprezki moj m caly dzionek jutrzejszy w pracy wiec ja standardowo w domku z dziecmi:-(ale jeszcze sobie to odbije:tak:
 
Ewcia....ja tez mam urodziny w maju- w poniedziałek- to wypije zdrówko za Ciebie..hehe ja koncze 5tego 26:-Dwiosen- ach....ktos jeszcze z maja????
 
reklama
Do góry