reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

Bodzinko dzięki za wspaniałe życzenia:-) I witam wszystkie mamusie:-) Zycze Wam wszystkiego co możecie sobie wymarzyć:tak::-)
Widze ze doszły nowe mamusie wiec je sedecznie witam:-)
Podczytuje Was sobie jak jestem gdzies na necie ale nigy nie zdaze nic napisac. ale dzis jestem u rodzinki, dzieciaki zasnely wiec mowie albo teraz albo nigdy:-p:-D
Dzis byłam na przedstawieniu u Oli w przedszkolu i na małym przyjeciu. niestety moja zazwyczaj strasznie odwazna corke na widok tlumu rodzicow z aparatami i kamerami zlapała straszna trema:-(. widziałam jak przed wszystkim wszystko co miala robic to robila a teraz poprostu stala z przestraszona minka:-( dostałam robiony przez nia sama sliczy naszyjnik z masy solnej, no i swoj portret:-D moze potem wrzuce jak zdążę:happy:
No a Kondzio przespal w moich ramionach cale przedstawienie:happy:
Serdecznie pozdrawiam wszystkie Mamusie i ich pociechy:):-) buziaki:-)
 
reklama
Patija jak miło cię widziec. Brakuje nam ciebie i twoich blondasków:tak: Ja jutro idę na Dzień Matki do peckola, moje dziecię się zgłosiło do wierszyka. Mam nadzieję że go trema nie zje:baffled:
 
No to jeszcze portrety mojej corki;-)
Na pierwszym oczywiscie poznajecie ze to ja;-):-D a na drugim tatus:tak:;-)
zastanawiam sie tylko dlaczego mamy po jednym uchu czerwonym:sorry2::happy:
 

Załączniki

  • ja.jpg
    ja.jpg
    48,3 KB · Wyświetleń: 13
  • tata.jpg
    tata.jpg
    35,6 KB · Wyświetleń: 14
CUDNE portrety.Jak nie moge się doczekac takich dzieł:blink::blink::blink:
Patija czerwony to kolor serca, więc może wasze uszy kocha tak bardzo bo ją słucahcie?????????:sorry2::sorry2:
 
Piękne prace! :tak: A uszy to pewnie efekt uwielbienia dla tego koloru, bo sporo go na obrazku ;-) Straaasznie podoba mi się grzywka taty! Jak na takiego malucha - bardzo realistycznie narysowana :tak:
 
Ja jestem dziś jakaś nieprzytomna - nie zauważyłam, że tą grzywkę już wcześniej narysowano :sorry2:
 
reklama
Patija- witaj wsród zywych;-)
Megusku- piekny masz avaterek:tak:
O rany przezywam co pani dyrektor nam jutro powie- czy przygarnie Sarenke do złobka na od czerwca- ponoc jedne dziecko ma zrezygnowac- czy cos takiego- wiec skoczylibysmy na te miejsce...bo jak nie to bede Sare zabierac na wykłady- hehe- bedzie rozkojarzac moich studentów:-D
Lecimy do piaskownicy- moze nogi sobie opale- hehe- u nas dzis 25 stopni:szok:
Całuski:tak:
 
Do góry