reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

reklama
ale fajne zyczenia :tak:ja od pauli dostalam laurke i z tatusiem kupili rozyczke (moj najukochanszy kwiatek:blink:)w szkole nie bylo niestety zadnego przedstawienia:-(

patija witaj:-)piekne dzielo zrobila corcia:tak:
meggi mam nadzieje ze sare przyjeli:tak:
 
Czego życzyć Dzieciom w Dniu Dziecka: czarnych kotów na białych przypieckach, burych kotów - a może i białych... byle były i byle mruczały.
Życzę rzeki i piasku przy rzece na wspaniałe, piaskowe fortece. I poziomek w leśnych kotlinach, drzew, na które dobrze się wspinać.

Życzę śmiechu w domu i lodów w niedzielę i przyjaciół najlepszych na świecie i wszystkiego, wszystkiego, co chcecie.
23oh1.gif


animation21111111111111pr9.gif


carebear112ia.gif

38f8abd2f25bdcf0f764e2a804da7a9dwy3.gif
 
Najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok! dla wszystkich dzieciaczkow w dniu ich swieta
 

Załączniki

  • tanczacy mis.gif
    tanczacy mis.gif
    37,2 KB · Wyświetleń: 60
  • tulacy mis.gif
    tulacy mis.gif
    49,4 KB · Wyświetleń: 39
PIĘKNEGO DZIECIŃSTWA PRZEPEŁNIONEGO UŚMIECHEM I ZABAWĄ, KOCHAJĄCYCH RODZICÓW, MNÓSTWA PREZENTÓW ;-), SPEŁNIENIA KAŻDEGO NAWET NAJMNIEJSZEGO MARZENIA
- WSZYSTKIM DZIECIOM, TYM MAŁYM I TYM TROCHĘ WIĘKSZYM

ŻYCZY CIOTKA MARTYNA I OLIWKA
 
w Dniu Dziecka życzę wszystkim naszym babyboomowym dzieciaczkom wszystkiego co najsłodsze, najukochańsze i najmilsze!!!
 
my dzisiaj spedzilismy dzien dziecka bez taty(byl w pracy)wiec zabralam dzieci do mcdonalda a pozniej na lody nastepnie byl spacerek i tak zlecial nam dzionek:-)
rany a teraz poszukuje domku nad morzem mamy juz cos zarezerwowanego ale szukamy czegos lepszego bo nie bardzo mi odpowiada wiecie co normalnie powariowali z cenami znow jak w miare cena to warunki rozne ..no nic ide szukac dalej:rofl2:
 
Witajcie!
Nasz Dzień Dziecka odbył się wczoraj:-) Zostaliśmy zaproszeni z mojej pracy na festyn rodzinny:szok: Pojechaliśmy na Dolomity do Bytomia. Było superancko. Pełno atrakcji dla dzieci: dmuchane zjeżdżalnie, zamki do skakania, kucyki. Słodycze, jedzenie i napoje do oporu. Dzieci moje wymalowane na "tygryski" cały dzień spędziły na powietrzu. Było świetnie:tak: Tylko dzisiaj mam obolałe nogi i kark, oraz spieczne plecki i ramiona:sorry2: Potem zmniejsze fotki to się pochwalimy;-)
 
Kurcze ja to jakaś wyrodna jestem. Nie daję mojemu dziecku żadnych dodatkowych witamin. Kuba ma się dobrze, więc chyba nie potrzeba.?.?.?

Oooo ja tez nie..Ufff..A karmisz jeszcze Kube???
Wyniki mój tyz ma dobre...:tak:A i fajna przygoda, troche Wam zadroszcze:sorry2::sorry2::sorry2:

Ja też nie daje i to mnie czasem dręczyło.... ale widze że nie jestem sama :-p

..a ja z innej beczki, powiedzcie mi jak te Wasze pociechy mówią? mam na myśli to co mówią i jaki mają zasób słów? Bo u nas z tym strasznie kiepsko, właściwie to potrafi powiedzieć "nie, tam, tu, jest' a reszta to absolutnie w zrozumiałym dla siebie języku, trochę się martwię, Magda w jego wieku mówiła proste zdania, ba! nawet rękawiczka potrafiła powiedzieć, buuuuu! A teraz z własnym synem nie mogę się dogadać!:-:)szok:
Na wstępie witam, bo jeszcze nie miałam okazji przywitać nowej mamy :)
Mój Wikuś dość wcześnie ładnie i zrozumiale mówił, a Ola to zupełnie inaczej :baffled: choć teraz mocno się rozkręciła i dzielnie powtarza wszystko co się jej powie, z róznym skutkiem ale bardzo się stara, jestem z niej baaaaaardzo dumna!!! :tak:
Więc pozostaje wytrwale czekać :-)


Patija - powitać blondaski, piękne te rysunki Oli :tak:, mój Wikuś od września też idzie do przedszkola, a Ola to pewnie za rok


my dzisiaj spedzilismy dzien dziecka bez taty(byl w pracy)wiec zabralam dzieci do mcdonalda a pozniej na lody nastepnie byl spacerek i tak zlecial nam dzionek:-)
rany a teraz poszukuje domku nad morzem mamy juz cos zarezerwowanego ale szukamy czegos lepszego bo nie bardzo mi odpowiada wiecie co normalnie powariowali z cenami znow jak w miare cena to warunki rozne ..no nic ide szukac dalej:rofl2:
My też w tym roku wybieramy się nad morze, już mamy zarezerwowane 2 domki w Miedzywodziu na dwa tygodnie od 26 lipca do 9 sierpnia. Co prawda nie są to domki marzeń, ale jedzie nas większa grupka i to częśc na 1 tydz, część na 2 tyg i w związku z tym trudno było jakoś to wszystko zgrać. Na szczęście sie udało :-)


Sikoreczko to ja się pomyliłam i myślała że to kotki a to tygrysiątka hihi.... ze zdjęć wynika że zabawa była udana, a to najważniejsze :)


Wiem że spóźnione, ale szczere - z okazji Dnia Dziecka -
BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH DZIECI, tych MAŁYCH I DUŻYCH TEŻ :-)
 
reklama
hm....do żłobka nas narazie nie przyjęli.....od września jast przyjęta Sara-jako 34 na liscie widnieje- mimo ze podanie bardzo wczesnie złozyłam- jakos poczatkiem kwietnia- w jej grupie jest az 39 osób:szok:brrr.... mam nadzieje ze pań na grupe przypadnie wiecej niz 2.....a 18 osób jest na liscie rezerwowych.....ale pani dyrektor dostałą kawe i czekolade ode mnie- hehe- to niby tak na osłode bo łudziłam sie ze ja przyjmie od teraz....a pani zaproponowała mi ze oni w sierpniu dyzurują i w drodze wyjątku ja przyjma....hehe- co czekolada robi....(ciekawe co łapówka by poczyniła- hehe;-))

A my bylismy wczoraj na działce u tesciów- spaliłam sobie plecy ze o zgrozo!!!masz babo placek- jak skwitował mój maz- bo smarowałąm sie filtrem 8 - a moja skróra potrzebuje chyba 20tki filtra:-Dale Sara od stóp do głów wysmarowana była 45- i latała na golasa kąpiąc sie w baseniku...potem jak zdołam powklejam fotki.:yes:
 
Do góry