reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

taki urok ciazy raz przybywamy raz tracimy ale zeby nie wiem co tluszczyku zawsze bedzie troche ;) za to po ciazy po karmieniu i lataniu przy dziecku 24 h na dobe szybko sie traci zbedny balast :D pozdrawiam serdecznie i wracaj szybko do zdrowka ;D
 
reklama
dziewczyny jak wam sie podoba imie oliwia bo mojemu mezowi nie za bardzo jakos wpadlo mi to imie do glowy bardzo mi sie podoba ;D
 
mi sie podoba Oliwia:)
mam znajoma ktora dala tak na imie swojej coreczce..jest sliczna brunetka..:)
Mi sie jeszcze z tego typu..podoba Liwia.
Ale ja sie ostatnio zastanawiam nad Jaśmina i Jagienka..chyba mi odbija :D
 
wcale nie mam znajoma ktora dala corce na imie jagienka :D to wcale nie jest brzydkie imie jasminki zadnej nie znam ale tez fajnie brzmi :D liwia tez fajnie musze powiedziec mezowi ;D chyba padnie jemu sie chyba zadne dziewczece nie podoba bo bardzo chce chlopca tak mysle bo corcie juz mamy ostatnio zartowal ze jak to dziewczynka to sie wyprowadza bo trzecia baba w domu to nie da rady sama jestem ciekawa jaka plec ale jest mi to obojetne byleby zdrowe :D
 
a zapomnialam ta mala jagienka to istny szatan wszedzie jej pelno takie zywe srebro :D ale madra dziewczynka
 
Hello kobitki... Po pierwsze jest 10 (prawie) a ja dopiero dupsko z lozka zwleklam. to spanie mnie DOBIJA.
Dwa Mihir baaaardzo sie ciesze ze juz lepiej.... z watroba sobie poradzidz...
CO do wago to ja dopiero 11 tydzien ale na razie nie przytylam nic..... mimo ze sobie folguje na maxa. a to slodycze, a to sushi a to salami.... brzuch mam widoczny taki jak z wielkim wzdeciem ( ktore tez mi sie zdazaja i tego nienawidze! i czkawki i bekanie- zgroza!) ale malo kto zauwaza ze moze to ciaza!
Co do imion... Oliwka chyba bardzo popularne w kraju ostatnio- znam 3 parki z Oliwia. JAgienka za bardzo kojazy mi sie z "ladacznica" z Chlopow a Jasmina bardzo oryginalne i podoba mi sie bardzo- zwlaszcza amerykanska wersja:) Ale papugowac nie bede i zostane przy Evie.
Tak jak sie spodziewalam wczoraj wypalil temat imienia Sebastian hihih i mojego ex. Doug powiedzial ze po trupach bo imie takie sobie a on nie nazwie synka imieniem mojego mafioso .... eh a ja exa moze juz tak bardzo nie lubie ale imie tak :)
 
to ciekawe jak na naszych partnerow dziala temat ex ;D nawet nie chca slyszec ich imienia moj pewnie tez nie zaakceptowalby imienia po moim bylym ;) jak to dziala meska duma ;) dzisiaj jakos mi przyszlo na mysl to imie ale pewnie do czasu porodu jeszcze zmienie zdanie :D co do imienia chlopca to jestem zdecydowana moja corka ktora miala byc chlopcem miala sie tak nazywac ;D
 
Dziewczyny bardzo ładne imiona  :)

A co do wagi to może z 0,5 kg mi przybyło, no i pod wieczór to już widać że brzuszek się pomalutku zaokragla (a i piersi toszę więcej ważą ;D , bo po ostatnim dietowaniu po ciąży mizerniutkie były).
Wszszyscy mówią że przy mojej wadze 50 kg to będzie szybko widać  ;D.

I szykuje sie na rozmowę z szefami o mojej ciąży, bo już nie ukryję, a przy moim stylu ubierania się będzie zaraz widać. Bo poza nimi to wszyscy najbliżsi wiedzą.

No za 2 godz mam drugą wizytę u lekarza już nie mogę się doczekac  :)
 
reklama
Do góry