reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

cześć dziwczyny,
Zaglądam do Was bo widze, że piszecie o Rzeszowskim perensie. Ja mam problem troche z "innej beczki" niż wy ale może coś słyszałyście o dobrym diagostyku lub specjaliście od poronień? Liste nazwisk mam dlugą ale problem w tym, ze żadno się nie powtarza. A problemik mam niemały... Teraz chodzi mi głównie o wykonanie szeregu badań i znalezieniu przyczyny. wtedy będe mogła wogóle myśleć co dalej.
Pozdrawiam :)
 
reklama
Sisi ja też nie chodzę do szkoły rodzenia bo mieliśmy z m styczność z maluchami więc stwierdziliśmy, że jakieś doświadczenie mamy a i instynkt też pomoże :happy: tak chodzę do S.K.
Mimo apetytu moja waga na szczęście też w porządku
 
Kimka miałaś już tą wizytę w Białymstoku?? Jak się czujesz Kochana???

Nafoczka ja też niestety CI nie pomogę, bo nie miałam nigdy tego problemu. A o którym lekarzu myślałaś??? A może to jakaś bakteria? Masz zrobione aktualny posiew i wymaz???
 
Cześć dziewczyny, ale mam ostatnio trudne chwile...dopadł nas w domu jakiś rotawirus czy coś...
teraz lecę na sucharkach i biszkoptach nie wiem co na to dzieci...:zawstydzona/y:

josik ja podobnie jak ty kontynuuje wizyty w profamilii u dr M, mam pytanie bo masz dłuższy staż,
czy możesz polecić ten szpital i prowadzenie ciazy u dr ? Ja się zastanawiam ze względu na odleglość
czy nie przeniesc się bliżej tzn. do Krosna, ale jednak wydaje mi się,że profamilia daje dobra opiekę...

nafoczka - witaj, nie mam wiedzy na temat o który pytasz...

Kochane, idę poleżeć przepraszam za ewentualne błedy ale b. źle się czuję
 
Dziewczyny, które już szczęśliwie spodziewają się maleństwa, chciała bym się doradzić, ponieważ chcę się zdecydować na lekarza w Rz-wie z tego względu, że biorę pod uwagę poród w którymś z Rz-wskich szpitali, chcę wybrać szpital i chodzić do lekarza, który będzie w nim pracował, jakie są Wasze decyzje i opinie odnośnie szpitali i lekarzy, myślę o szpitalu na Lwowskiej lub ProFamili, ale mówią, że PF to dobry hotel, mam pozytywne i negatywne opinie ze swojego otoczenia na temat PF, w tej chwili chodzę do dobrego ginekologa w swoim mieście, ale nie chcę nawet myśleć w porodzie w naszym szpitalu, jak możecie podzielcie się opiniami:-)
 
jup co do rotawirusa to moja koleżanka złapała na początku ciąży i wszystko ok:) ja w związku z moją pracą (masa ludzi) też tego się obawiałam, bo u nas był akurat na to sezon, więc pytałam dr-a co w takiej sytuacji i z tego co pamiętam (już chwilę temu to było) powiedział, że jak będzie to dłużej trwało to trzeba iść na kroplówkę do szpitala. Więc w mojej ocenie ponad 2 dni to długo, ale też zależy pewno jak intensywnie. Więc dbaj o siebie.
Co do Twojego pytania, to z opieki dr-a jestem jak najbardziej zadowolona, przy czym moja ciąża chyba raczej nie jest problemowa jak do tej pory (z wyjątkiem cukru). Oceniać szpital mi ciężko (nie jestem z rzeszowa), powiem Ci szczerze, że ja bardziej poszłam za lekarzem, ze szpitala moja siostra była zadowolona, więc ja już nawet opinii szukać nie chcę (jak pisze faro jedni będą zadowoleni inni nie jak ze wszystkiego), pewno minusem dużym jest brak opieki dla dziecka jakby coś było nie tak, ale odległości w rzeszowie są niewielkie - to mnie uspokaja. Akurat jak moja siostra rodziła wszystkie kobietki, które spotkała a były od dr M, były zadowolone bardzo (jedna z ciążą problemową, wypowiadała się b.dobrze)
faro ja do rzeszowa mam spory kawałek o najbliższych szpitalach też myśleć nawet nie chciałam:)
Ale dziewczynki mam nadzieję, że za niedługo szczęśliwie ocenie wszystko na podstawie własnego doświadczenia, choć liczę na to, że pogratulować zdążę wszystkim jeszcze przed:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry