reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

tylko jak przy mojej pracy wykluczyć stres-wyjście jest tylko jedno - mieć wszystko w d... :tak:

Tylko czy tak umiesz ? :-D ja nie umiałam, ech, wykluczyć stres - łatwo powiedzieć, trudno zrobić.
Wiem jak to jest...
Ale skoro korzystasz z pogody to na pewno się odstresujesz troszkę :happy2:
 
reklama
Witajcie dziewczynki
witaj Anula i dziękuję , że mnie jeszcze pamiętasz :-)
Więc tak
Przed przepisaniem dzwoniłam do kliniki i dopytywałam się czy nie ma kolejek , czy są pieniążki itp. ogólnie czy wszystko po przepisaniu pójdzie sprawnie, zapewniono mnie ,że wszystko jest ok.
i to była optymistyczna wersja pani recepcjonistki :-)
ponam 3 tygodnie czekałam na wiadomość o moim przepisaniu i w końcu klinika dostała ją z ministerstwa .
Jestem widoczna w systemie pani powiedziała , ale niestety na ten rok pieniążki nam się skończyły na zabiegi proszę dzwonić i dowiadywać się czy coś jeszcze dostaniemy ....
Więc zostałam w szarej ......
co tydzień dzwonię i dowiaduje się czy dostali coś czy nie , na razie nie.....
23 paź. mam wizytę u immunologa w Krakowie , więc zrobię badania i mam zamiar odpocząć od wszystkiego , zająć się gabinetem i klientkami , a pod koniec listopada po paru latach w końcu lecimy do znajomych do Angli. Zawsze odkładaliśmy , bo najważniejsze było dla nas jedno i pod względem finansowym i pod względem takim ,że zawsze mieliśmy jakieś terminy wizyt , badań , @ itp.
Jesteśmy do końca roku wolni , może to dziwne , ale dobrze mi z tym ...
Jedynie najgorsze jest to ,że tak jak dziewczyny pisały po zastrzyku deca... depot brak u mnie @ i czuje się fatalnie jak przy menopauzie , a zapewniano mnie w klinice pa... ,że to pojedyncze nieliczne przypadki tak odczuwają ......
Każda , która dostała ten zastrzyk ma tak samo , więc po co rozregulowywać tak organizm , skoro są inne mniej inwazyjne leki ???????
Buziam Was wszystkie i pozdrawiam , ciągle zaglądam podczytywać , ale nie piszę
Trzymam kciuki za wysokie bety , przełamcie tą złą passę i nie zgadzajcie się na ten lek............
 
Witam

Przepraszam że się wtrące;-)

2 tyg temu urodziłam śliczna córeczkę;-)w PF;-)całą ciążę prowadziła mi. Dr S.K jestem z niej bardzo zadowolona;-)ale z racji tego że miałam mieć planowane cc. To zalecono mi abym poszła na ostatnia wizytę do lekarza tam pracującego:-)udałam się na wizytę do doktora K.C i od razu wypisał mi skierowanie na cc za 5 dni, urodziłam córeczkę w 37tyg podejrzenie hipotrofi:-(na szczęście malutka urodziła się zdrowa
Mogę z czystym sumienimm polecić dr S.K mimo że nie pracuje ok oddziale w pf zadbała o mnie i w trakcie ciąży nie bagatelizowala mojej ciąży dzięki niej moja córeczka urodziła się zdrowa , w 26tyg trafiliśmy na oddział na sterydy, a pod koniec ciąży do pf bo tętno małej było za wysokie:-(

Jeśli chodzi o szpital ,polecam tylko pf! Miałam rodzic na rycerskiej ale po porównaniu warunków i personelu wybrałam pf ale leżałam w trakcie tej ciąży w obydwu szpitalach

Pozdrawiam w razie czego chętnie odpowiem na pytania
 
Madziulka - :-) fajnie,że napisałaś, co u Ciebie - no cóż to ma swoje dobre strony, odpoczniesz, oderwiesz się od życia pod dyktando badańa potem już tylko lepiejbędzie :happy:
ściskam i życzę dobrego samopoczucia ! :-)

MonaG1985
gratulacje ! :-) dzięki za opinie o PF !

I dzwoniłam właśnie do PF, więc odpowiadam sama sobie na moje pytanie o tygodniach ciazy..: trzeba liczyć od daty ostatniej miesiaczki ,
już zmieniłam sobie termin ;-)
 
jup już wyprzedziłaś moją odpowiedź, wczoraj byłam w PF na badaniach prenatalnych z tym, że rejestrując się mój lekarz wyliczył mi w którym tc jestem i jak to sobie przeliczyłam to faktycznie liczą od daty ostatniej @ i wczoraj mi to lekarz potwierdził
MonaG1985 dzięki za kolejną opinię o PF, ale wydawało mi się, że dr S.K. pracuje w szpitalu PF przynajmniej jest na rozpisce lekarzy z PF, chyba, że są na niej lekarze przyjmujących w przychodni
 
Pozwolę sobie również wtrącić dwa grosze na temat PF Zanim tam poszłam, zrobiłam wywiad i rzeczywiście opinie są różne, choć z przewagą tych jak najbardziej pozytywnych Zdarzają się jednak głosy niezadowolonych dziewczyn, ale nigdzie nie jest idealnie Niektórzy jak mantrę powtarzają, że jak jest dobrze, to PF się spisuje, ale jak pojawiają się komplikacje, to odsyłają do innych szpitali,bo tutaj nie podejmują się trudnych przypadków Może i w tym trochę prawdy jest, bo np. oddział chirurgii dziecięcej jest tylko jeden w Rz, bodajże na Szopena Podsumowując te różne opinie na pewno wszyscy chwalą: doskonałe warunki, dobrą opiekę i godziwe traktowanie Dlatego dla mnie wybór jest jeden:-):-)
 
hej Dziewuszki, tak tu było cicho, ale dobrze, że znowu się ruszyło :)
Anulka obecnie jestem w trakcie @, ale jajniki już o wiele lepiej :) byłam tydzień temu po raz kolejny w Nowym Targu u Pana Józka, więc zobaczymy jak będę się czuła w tym cyklu. Chociaż dołuje mnie pomału już to wszystko, chciałabym być w ciąży!!!! :(
Kimka cieszę się, że z Maleństwem wszystko dobrze!! Oby tak dalej! Czyli został tylko jeden zarodek??

A jeśli chodzi o pracę, to w sobotę skończyło się moje wypowiedzenie w pracy, muszę odebrać świadectwo pracy i zarejestrować się w urzędzie pracy, ale coś tam mam na oku, tlyko właśnie potrzebna do tego jest ta rejestracja...

Madziu Rz szkoda kurcze, że tak wyszło z tą warszawą! Nie powinno mówić, że mają środki jak ich nie mają! Ale może te kolka miesięcy odpoczynku dobrze CI zrobi...Trzymam kciuki.
 
Witam wszytskie dziewczyny. Jestem na tym forum pierwszy raz , mam nadzieje , ze mnie przyjmiecie do swojego grona. Własnie podchodze do in vitro w rzeszowie, jestem na stymulacji do in vitro 7 dc (gonal f + cetrotide) Staramy sie od ponad 3 lat, 3 inseminacje nieudane. Estriadol w 5 dniu prawie 2000 i kilkanascie pecherzyków, kiepsko sie przy tym czuje , osłabienie, potworne bóle głowy i ta hustawka nastrojów najbardziej mnie dobija .czy któras z was tez tak miała?Trzymam kciuki za wszytskie .....Pozdrawiam serdecznie.
 
Witajcie :-) i ja się odezwę bo czytam codziennie a ostatnio właśnie brakowało mi tych wpisów.
Anula Ty to masz pamięć :happy:
U nas tez wszystko w porządku i mały rośnie, a ostatnio to nie daje spokoju już wogóle i czasem mam wrażenie, że nawet koło kręgosłupa się kręci heh Ja czuję się dobrze czasem tylko coś dokuczy.
MonaG dzięki za opinię ja tez chodzę do S.K. i też jestem bardzo zadowolona. Niestety nie znam rzeszowskich szpitali i właśnie decydowałam się na poród na rycerskiej z racji, że pani dr tam pracuje ale teraz już sama nie wiem...

Pozdrawiam Was wszystkie trzymajcie się cieplutko bo jesień jest piękna :happy2:
 
reklama
Hallo, hallo ależ tu cisza nastała ?! Rozumiem że mamuśki dobrze się czują a staraczki nabierają ostatnie promienie słoneczne do dalszej walki ? :tak:
madziula przyszła @ ? kiedy do crio podchodzisz ?
Hej Kobietki, witam Cię Anulka - miło, że zapytałaś o mnie :-)!
U mnie wszystko w porządku - ale już teraz wiem, że te okropne bóle głowy i zawroty (3 tygodnie pod rząd) to po tym Decapeptylu cholernym :crazy: ... też nie pisze za bardzo bo nie mam o czym :-D ...a co do przygotowań do crio, to ostatnią lutkę wzięłam w niedzielę, no i sobie czekam na @-czkę ;-)- już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania z Kropeczką :rofl2: ....na razie staram się o tym wszystkim nie myśleć, bo mam zamiar w końcu obronić pracę magisterską, oby poszło szybko i sprawnie, bo póki co to moja promotorka - strasznie wymyśla! :wściekła/y:


Za wszystkie przyszłe mamuśki i staraczki trzymam mega kciuczki, pamiętam o Was i codziennie podczytuje :-)
 
Do góry