reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

hej

silunia niemam deity poprostu mam taka budowe , mam 164cm wzrostu przed ciaza tez tyle wazylam wiec powrocilam do swojej normy:) ale fakt jem dosyc duzo ,uwielbiam slodycze no i sie nie ograniczam:) to chyba rodzinne albo taka przemiana materii;)

stanola sliczna z was rodzina a maluszek jaki slodziuski:)kiedy moj taki duzy bedzie:)
 
reklama
kochana  chudosc  chudosc  i chudosc  to moje marzenie ale  jeszce  nic z Tego   w ciazy  przytylam  6  kg  i  zrzucilam  szybko ale  mam  taki apetyt  ze  nie  wyrabiam caly czas  bym jadla i jadla i jadla  
pozazdroscic  asiuniu22  bardzo ..
malenstwo tez  masz  sliczne i jak  szybko przybiera na wadze  ...super  
moja   wazyla  2470 i miala  51  cm  a  teraz ma 4 miesiace i wazy juz 6300  ale  babka z  niej  duza
 
:)
asiunia ja mam tyle samo wzrostu co ty 164 cm , a waze 52 kg. Musisz bardzo szczuplutko wygladać , zazdroszcze ;)
stanola dziewczyna jak marzenie , przesliczne duze oczy ;) spacerek widze , ze nad wisłą :), tez tam czesto spaceruje , moze kiedys was spotkam ....
gdzie chodzisz z malutka na basen? czy sa to jakies zajecia dla maluszkow , czy tak rekreacyjnie ?
pozdrawiam serdecznie
 
stanola ale ze zdjecia widac ze szczupla jestes taka w sam raz bo za chudym byc to tez zle:) a twoja figura mi sie wydaje jest super.
malutko przytylas w ciazy ja w 9 miesiacu wazylam 55kg wiec jednak te 10 przybralam...chociaz nie bylo tego widac ale jednak na wadze sie rzucalo w oczy hehe;)
a dziewczynka twoja jest kochana jaka na super oczka , te byla malutka a teraz jaka juz duza:)ciekawe ile moj bedzie wazyl w 4 miesiacu:)
takze neimartw sie o figure bo naprawde jest okey:)
 


kurcze ale wiecie jak to jest z tymi figurami innym sie wydaje ze jest ok a ty zawsze sie czegos doczepisz i ja tak sie doczepilam
i chcialabym schudnac ok 4 kg le narazie jem i jem wiec jak przestane karmic Amy to sie tym zajme

siluniu a miezkasz w krakowie ? bo jak tak sie moze umowimy ??
 
:)
Tak, stanolu mieszkam na razie jeszcze w Kraku....
Jak tylko znajde czas to bardzo chetnie ...boje sie tylko , ze twojej malenkiej nie wypuszcze z rąk , jest przesliczna , a ja widząc takie pieknosci rozpływam sie ....bardzo bym juz chciala miec swoje :(
 


TO KONIECZNIE MUSIMY SIE SPOTKAC KONIECZNIE


JA TEZ NARAZIE JESZCZE KRAKOW WIEC DOPOKI JESTESMY TO KONIECZNIE
NARAZIE AMY JEST TROSZKE CHORA ALE NAPEWNO WKRPTCE SIE ZOBACZYMY KONIECZNIE A W KTOREJ CZESCI KRAKOWA MIESZKASZ??
 
reklama
Do góry