reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pasta wybielajaca

ewelina_1989

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
3 Lipiec 2019
Postów
134
Dziewczyny czy wam w ciąży też tak żółkły zęby? Może polecacie jakąś niedroga pastę która faktycznie daje efekt wybielania? Nie liczę na jakieś cuda, ale chociaż troszkę :)
 
reklama
Rozwiązanie
A ja proponuję zrobić samodzielnie paski:) bierzesz folie spożywcza/ aluminiowa nakladasz pastę do zębów trochę sody oczyszczonej i zakładasz na zęby:) bardzo ładnie radzi sobie z przebarwieniami. Chce spróbować wymieszać pastę do zębów z soda i nałożę szczoteczka na zeby później na to nałożę folie (po to żeby oczyścić szczeliny między zębami) Trzymam 5min można pewnie i dłużej:)
Paski whitening...w Rossmann..lub opalesence zel z nakladkami...16%sie zaleca do domowego uzytku...kupisz tez chyba 30%ale zaleca sie ze spacjalny zel ochronny ma dziasla....uzywalam to.o to...paski fajne..daja efekt..pasta z racji skladnika odbijajacego swoatlo tyko na moment po myciu daje wrazenie białych zebow

Ja obecnie kupiłam węgiel w aptece...i nim.myje:)..mieszam z olejem kokosowym....bardzo ladnie wybiela:)
 
A ja proponuję zrobić samodzielnie paski:) bierzesz folie spożywcza/ aluminiowa nakladasz pastę do zębów trochę sody oczyszczonej i zakładasz na zęby:) bardzo ładnie radzi sobie z przebarwieniami. Chce spróbować wymieszać pastę do zębów z soda i nałożę szczoteczka na zeby później na to nałożę folie (po to żeby oczyścić szczeliny między zębami) Trzymam 5min można pewnie i dłużej:)
 
Ostatnia edycja:
Rozwiązanie
Do góry