reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Patrycja i Weronika.

straszne tragedia:( pozostaje wierzyć, że obie są teraz w piękniejszym, lepszym świecie - szczęśliwe na wieczność...

[*]
[*] dla duszyczek
kondolencje dla rodziny
 
reklama
Po prawie 3 latach weszłam na bb ....

Pati jeszcze tak niedawno pisalysmy na nk ... tak bardzo sie cieszylas, ze nosisz pod serduszkiem tak dlugo wyczekiwana coreczke ... ta Twoja radosc ... szczescie ... byłas piekna, szczesliwa kobieta - spelniona matka i zona ...

strasznie to przezylam i ciagle sie zastanawiam DLACZEGO ????

nie potrafie sie z tym pogodzic, nie potrafie przestac myslec o tej potwornej tragedii ..

Pati, Weroniczko - pilnujcie nas z Góry ...
[*] ;( ;( ;(
 
reklama
Pati nigdy w zyciu nie pomyslalam , ze smierc kogos kogo nie znalam osobiscie moze tak mna wstrzasnac. Nie ma minuty zebym o Tobie nie myslala. Lzy sme mi sie cisna do oczu. Pozostaje mi tylko bardzo mocno wierzyc , ze wlasnie tulisz do serca swoja malutka kruszynke i jestes tam gdzie nie ma juz smutkow i trosk, przechadzasz sie z wozeczkiem alejkami w Raju i jestes naprawde szczesliwa.
BOZE MNIEJ NASZA PATI I WERONIKE W OPIECE!

Lacze sie w bolu z tymi , ktorzy zostali tu na Ziemi i bardzo cierpia po Twojej stracie. Kochany Boze ujmij cierpienia Mezowi i osieroconym synkom . Daj im sile , zeby mogli dalej zyc. szczegolnie mezowi , na ktorego barkach ciazy wychowanie tych dwoch cudownych chlopcow.
 
Do góry