reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Patrycja i Weronika.

Pati, Weroniczko - nie potrafię napisać jak bardzo jest nam źle. Nie znałam Cię osobiście a jednak serce mnie boli jakby zginął ktoś z mojej rodziny.

Będziemy pamiętać o Was! Opiekuj się swoją córeczką w niebie i miej pieczę nad swoimi bliskimi tu, na Ziemii.

[*]
[*]
 
reklama
Pati i Weroniko spoczywajcie w pokoju...opiekujcie się swoimi chłopcami z nieba!!

straszna tragedia.....

współczuję mężowi i chłopcom z całego serca
 
Najgorszym dla matki - nie ujrzeć swego dziecka .
Pierwszego krzyku, uśmiechu, kroku ...
[*]
Najgorszym dla dziecka - nie poznać swojej matki .
Zapachu , głosu , dotyku rąk ...
[*]

Płaczę , bo komuś przydarzyło się coś , co mnie dzięki bogu , ominęło ...

White%20Lily%20Vertical.jpg
 
Pati i Kruszynko, spoczywajcie w pokoju
[*]
[*]
jesteście teraz razem, opiekujcie się z nieba swoimi chłopakami...
dziękuję, ze byłaś z nami - że byłaś i jesteś nasza wrześniówką
 
reklama
Gratulowałaś mi synka, a ja wtedy życzyłam Ci córeczki. Jak się okazało,że będzie córcia, byłas taka szczęśliwa. Miałas tyle planów. Nadal nie mogę w to uwierzyc. Dlaczego zycie jest takie niesprawiedliwe??? ;-(

Wyrazy głebokiego wspólczucia dla Sławka, Samuelka i Marcelka oraz dla całej rodziny. Duuuuuuużo siły...

Pati i Weroniczko [*] [*]
 
Do góry