reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

MINISIA kochana duzo energi,sil i zdrowka zycze.
NATUSIA ja tez wlasnie pojde do dentysty jak mnie bolec bedzie,wakacji w Turcji noralnie zazdroszcze:-D.A Alanek bedzie mial juz 2 operacje na OCZKA w listopadzie jak mial 11 miesiecy mial operowane prawe oczko,teraz nie wiem ktore,lekarka na skierowaniu napisala ze zas prawe ale powiedziala ze na miejscu lekarze beda decydowac.Alanek ma ZEZA rozbieznego dos powarznego i czeka go wlasnie na tego zeza operacja.Jak teraz zas drugi raz beda prawe operowac to pozniej za jakis czas lewe,czyli juz 3 operacja bo lewe tez zezuje w caly swiat a jak teraz zrobia lewe to pozniej pewnie zas prawe bo nadal zezuje strasznie .Eh szkoda gadac:-(.Najgorsza to jest ta narkoza,ostatnio po niej byl straszny,placzliwy,niegrzeczny itp,wogole to jest niefajne :-(.

Ja bylam z moimi na dworze,zupe juz zrobilam,zaraz golabki inaczej zrobie,wlasnie kawke pije.Pozniej moze w 4jakis spacerek poznym popoludniem obadamy.Ja i oliwka sie dobrze czujemy bez wiekszych rewolucji zoladkowych :tak:
 
reklama
natusia masz racje dla siebie to juz inaczej jakos :) ale chwilami sil brak jednak dzis znow cos tam porobie byle do przodu :)

a wakacje my planujemy na nast rok teraz juz swoj plan zrealizowalam dom..samochod :) a wam zazdroszcze i zycze udanych wakacji a ty obadaj sprawe cobys potem mogla nam polecic :)
dorotka super ze sie dobrze czujecie ..zazdroszcze spacerku we 4 moj w pracy dobrze ze weekendy mamy..

co do dentysty troche juz mniej panikuje bo slow pocieszenie i relacji tyle sie nasluchalam ze chyba nie taki diabel straszny :) zobaczymy ..
 
Ano się nie pochwaliłam...wredna jestem i tyle:cool2:

Domi ja ostatnio zaliczyłam rwanko. W ciązy to dopieo miałam stresa a jeszcze byłam z młoda to nie mogłam plamy dac i chocby pisnąć. Nie było jednak tak źle. Dobrze mnie znieczuliła, potem robiłam sobie okłady i nawet nie potrzebowałam potem zadnych lekarst na przetrwanie.
 
ruch jak na bazarze:))))

Agamir Ja ci w inspiracji projektowej nie pomogę bo u mnie zadnej rewelacji nie ma:)))) ale zaraz zerkne czy mam fotki na kompie to cos wrzuce.
Będziecie w Pile?????????????????????????????????
Ok fotki wrzuciłam na zdjeciowym

Natusia ależ Ja ci zazdraszczam o jaaaaa ale chyba nie przez to biuro co dziś ogłosiło upadek?????

Dorotka juz sobie wyobrażam ciebie przed tym całym szpitalem stres cię chyba zje. A kto bedzie z Oliwką????

Domi gdybym mogła z miłą chęcią bym ci pomogła:))))

Kaka Ty pipko dlaczego nic nie mówiłaś że jednak bedziesz pracować!!! a co do planów M to szacun, szacun chyba pragnienie męskiego potomka jest silniejsze:)))))

Evelajna korzystaj z odwiedzin mamusi:tak::tak:

Ulka ja tez na jesień prawdopodobnie idę pod nóż ale wszystko zależy od tego czy będzie $$$$$
 
Ostatnia edycja:
Powiedziałabym gdybym Cię kiedys zastała na gg albo skaypie albo gdziekolwiek:cool2:

Bosss jak mi brakuje cierpliowsci. Pizzzz niech ktos cos mi odda bo zwariuje!

A jak NIki?
 
Karolka gdybym miała dostęp do kompa moze i byłabym dostępna a tak komp 1 a człeków x 5 :-D:-D:-D:-D a Niki ok już jesteśmy po kontrolach i jak na razie nie stwierdzono żadnych zmian:tak::tak::tak:
 
Ano widzisz to jakzem ja się mogła Tobie pochwalić:cool2:


Oglądam "Zróbmy sobie wnuka" zajefajny film:-D
 
KAKA cierpliwosci:tak:.
CZARNA dobrze ze z Niki ok :tak:.Nie no luz,za pierwszym razem sie bardziej stresowalam,teraz spokojnie ide sobie do szpitala ,stres bede miala jak z wtorku na srode w nocy nie bede mogla dac cyca alanowi a on bez cyca to ani rusz wiec bede miala po nocyi no i pobudzi wszystkim w sali ehh.No i tego momentu sie boje jak go wezma,ostatnio nie bylo go 3 godz a ja siedzialam i plakalam za nim a pozniej toplakalam jeszcze bardziej jak go zobaczyam z jaka rozpacza on do mnie wrocil i jak strasznie po tej operacji wygladl i tego sie boje najbardziej.

a z Oliwka bedzie jej tata z nia:tak:.

Moje juz spia,spacerek udany,mlodzi ludzie robili takie wielkie BANKI mydlane wiec dzieci zadowolone:tak:.
 
reklama
oooo jaki ruch..

a ja pomalowalam u mlodego listwy przy podlodze i drzwi od sypialni i salonu i tak zajelo mi to 2h buuu kiedy to sie skonczy....jutro chyba za korytarz sie wezme ..a jeszcze jadalnia nie ruszona ...my chyba z rok bedziemy to wszystko robic mam nadzieje ze jak rodzice przyleca do ruszy cos do przodu..

czarna w samolot i zapraszam kazda para rak sie przyda ... ostatnio kolezanka z pracy mi powiedziala ze jak malowala chate to zrobyla painting party i takim sposobem miala dom w jedno popoludnie pomalowane ..anglicy to ze wszystkiego umieja zabawe zrobic haha..zastanawiam sie jak jej pomalowali hehe bo jak impreza to wiadomo %%% :-D
dobrze ze z NIki wsio ok..

a ja czekam na naklejki na sciane o takie ..Art Decor Butterfly With Flower Wall Stickers Vinyl#343 | eBay
 
Do góry