reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Dorotka ty chudzinooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oliwka super sliczna dziewczynka i malutka. A Alanek słodziak. Widze, że tak jak moje tygrole tylko samochody się liczą. Dorotka powiedz mi jak Oli z Alankiem. Zawsze zgodni?

A u nas troszke milej słonce za chmurami i zyc się chce.

Jutro czeka nas pozdróz 600 km przed nami.

Wyprawa z tygrysami to zajecie logistyczne szczegolnie z lekami

Miłego popołudnia
 
reklama
dorka fajne masz dzieciaczki!! tak pomyslalam sobie moze porozmawiaj w przedszkolu z dyrektorka badz nauczycielka Oliwki zeby porozmawiala z rodzicami aby ci zas wytlumaczyli swoim dzieciom na tyle na ile sie da zeby nie smialy sie z Oliwki?? moze wyczul nauczycielke ze Oli wraca smutna ze szkoly..sama nie wiem...(zdjecia sliczne)

ale wy tam macie w Pl piekna pogode zazdroszcze wam baaardzo!!!!!!!!!!!u nas pada ..swieci slonko..pada..swieci slonko... juz sie wymiotowac chce...ale jak Evelajna pisze wazne ze cieplo ..
 
heloł
ja znikam na tydzien.
wyjeżdżamy do krynicy morskiej i mam nadzieje, ze pogoda sie nie popsuje:tak:

mam nadzieje, że bedzie dużo zaległości do czytania i miłych wakacji, jeśli kto inny oprócz Agi planuje wyjazd :-)
 
Evelajna jesli meble przyjadą zgodnie z planem czyli w niedzielę to myślę że tydzień roboty i będzie gotowe czyli za dwa tygodnie na weekend może być parapetówka:tak: a widzisz my się wybieramy w połowie sierpnia do Dublina i okolic na weekend i myślałam że zrobię Ci niespodziankę a tu Ciebie nie będzie, ale co się odwlecze to nie uciecze;-)
A tak a propos byliście może w Taytoland w Ashbourne??

Vanilia udanego wypoczynku;-)

Minisia a ja tam lubie taką pogodę no oczywiście deszczu z umiarem, bo czasem to przesadza..

Dorka jakie sliczne dzieciaczki!!! ja tam wcale nie widze zeby Oliwka robiła jakis tik...

U nas dzis busy dzień, sprzatanie, pranie, prasowanie ufff...

Dobrej nocki:tak:
 
dzieki za mile slowa o zdjeciach :tak:
AGAMIR glownie to oliwka z alanem sie zgadzaja,tzn chyba sa jeszcze za mali na taka typowoa klotnie choc sa czasem wyrywanie zabawkami,no i oboj zawsze chca to samo w tym samym czasie to co ma to drugie,Czesciej oliwka sie nadnim zneca niz alan nad nia hehehe.Ale mysle ze najgorsze haje jeszcze przedemna:szok:

MINISIA oliwka niestety od wrzesnia nie pojdzie teraz do przedszkola-
BRAK FUNDUSZU ale slyszalam ze nasz rocznik 2008 ma obowiazem przedszola od 5 lat czyli za rok we wrzesniu 2013 ,a pozniej jak beda mialy nasze dzieci 6 atto decydujemy czy szkola czyprzedszkole.Rozmawialam z babka ktora sie nad tym zna i mowila mi akurat o roczniku 2008 ze takto wyglada i ze kazy rocznik teraz ma to poplatane.Ale jak tak bedzie to ja sie ciesze bo chetnie za rok puszcze oliwke do przedszkola a sama chwile odpoczne:laugh2::-p.

dzieciaki po sniadaniu ,ja po kawce,zaraz za sprzatanie sie zabieram ale mam gdzies dzis lenia strasznego.MILEGO WEEKENDU
 
Dorotka jesteś jak patyczek! :-D Ale chyba bardzo zmęczona jesteś, co? Przyznaj się, maluszki do lekarza chodzą, a Ty kiedy byłaś ostatnio na "przeglądzie"?
Przyklasnę Minisi - pogadaj z nauczycielką, żeby poruszyła ten temat na spotkaniu z rodzicami. Niestety dzieci biorą przykład z góry więc trzeba tej "górze" pojaśnić co i jak. Na naukę nigdy za późno.
Ula tak jak piszesz - nie odwlecze się:-) A my musimy posiedzieć trochę w Polsce, z rodzinką, przyjaciółmi. Ostatnio w sklepie wyskoczyłam do kolażanki, że "chciałabym kupić taki klosz siatkowy na półmisek against [przeciwko] muchom" i aż się ugryzłam, że oto zaczęło się. A potem jak tak u nas wyskoczę, to będzie obciachowo:sorry2:. Halo!, wyjechane, też tak macie?
Martynka rety!!! Kojfniesz kobito! Tyle dobrze, że w tesco klima. Mieszkając w Polsce czasami w upalne dni lata chodziliśmy do tesco żeby po prostu pochodzić w chłodziku:tak::-)
Trzymaj się, nie daj się i oby się to szybko unormowało.

Mieliśmy dziś prawdziwe szczęście - było cieplutko i dało się zrobić grilla. Sobotnie hulaństwo ogródkowe odfajkowane:happy2:
 
Evelajna masz racje jestemmega zmeczona,Oliwka chodzila od lutego do przedszkola teraz od wrzesnia nie pojdzie,moze za rok,Wiec jeszcze caly rok z nimi w domu.Dzieci do lekarza chodza a ja jesli chodzi ci o gina to bylam jakis miesiac temu.Fakt jestem przemeczona,nie mam chwili dla siebie,nie mam ani kilku minut aby pobyc sama,tzn czasem biore kapiel z sluchawkami na uszach,lub raz na czasumiem sie pozbyc dzieci doslownie na kilka minut,Ale to jest kropla wmozr.Nocki zle bo do obojgamusze wstawac wiecznie.Moje oba dzieci to takie mamuski,wiecznie tylko mama i i mama.Alejuz sie chybaprzyzwczailam no ale dzieki zezauwazylas ze zmeczona ;-).

My dzis wypad do znajomych,ja przed @ wiec bez kija nie podchodz,caly czas bymsietylko klocila,najlepiej to jak sie odzywac nie bede,No ale bedziemy u znajomych wiec i klocic sienie bede mialakiedy hiihi,Milego dnia.
 
Evelajna czasem się zdarza, że zabraknie słowa to fakt:tak: no i co przyjedziecie do nas jeszcze przed urlopem czy się nie uda? Jakby coś to zapraszamy:-)

Dorotka miłego dnia u znajomych, a ja jestem ciekawa jak twoj były mąż sobie radzi, czy ma nową rodzinę i jakieś dzieci jeszcze czy jest sam?

My wróciliśmy z kilkugodzinnego spaceru w lesie, ech jak fajnie, dzieciaki poszły na górę i chyba śpią bo tak cicho, pies śpi na wycieraczce:tak: wszyscy bardzo zmęczeni, M robi kiełbaskę na grillu bo nam się gotować nie chce no a na wieczór ja herbatkę M piwko i kibicujemy naszym co by wygrali:tak:
 
Witajcie.

Przegapiłam swoją studiówkę:sorry:

Dorotka zawsze chudzinka była - dobre geny widać.
Widzę, ze macie wprawę w remontach. Zapraszam do siebie:-D
 
reklama
ULKA to fajnie ze spacerek udany:tak:.
KAKA masz racje ja to zawsze chidzina bylam.choc jak ogladam zdjecia jak bylam nastolatka to jakas grubsza chyba byla hihih,a przynajmniej BRZUCH mam LEPSZY po urodzeniu 2 dzieci niz jak bylam panna :szok:.Przy okolo 168 cm waze 53.700 wiec nie ma tak zle :tak:.
Dzis warzylam tez dzieciiOLIWKA 13,700 a ALAN 13,800:szok::szok::szok:.

Wypad u znajomych bardzo udany,nawetimnie zly humor przeszedl:tak:.

We wtorek teraz mam jechac z alim do tegoszpitala ale juz terminszpitala ostatnio przekladalam bo alan byl chory a do usypiania to on musi byc zdrow jak ryba i ja patrze a zaswiadczenie od laryngologa ktore jest mi potrzebne jest wystawione 6 czerwca a szpital na 10lipca wiec ponad miesiac i gadalamz lekarka i kazala isc jutro do pediatry,jak alan zdrow to aby ona dala takie zaswiadczenie i jeszcze jutro z samego rana mam mu badanie krwi zrobic bo jak wyjdzie ze leukocytypodwyrzszone to jak bym tam zajechala to tez badaja krew i jakcos to by mnie wrrocili a po co walic km w razie jakby mial te leukocyty podwyrzszone choc mam nadzieje zee jest ok bo chcialabym juz z nim tam pojechac i miec to z glowy a pozatym czym to so odwleka tym on starszy i gorzej bedziete operacje przechodzi.Wiec jutro popoludniu okaze sie czy idziemy doszpitala czy nie.

Aha na kompie na monitorze mam juz od jakiegos czassu taka kreche ktora przebija na strony i przeszkadza i popoludniu oddam jutro kompa do naprawy do oreng wiec pewnie migo zabiora wiec moge zaginac na kilka dni ale to juz sie usprawiedliwiam:tak:
 
Do góry