reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

dorota Bo ja miałam cykle niereguralne, więc jak licze na kalkulatrach gdzie podaje się date OM wychodzi mi więcej, a tam gdzie termin porodu mniej, to z suwaczka pokrywa mi się z tym z usg,
Kupiłam dwa ciuszki dla maleństwa, zdjecie póżniej wkleje, dzis przyszła karuzela nad łóżeczko, prezent od M. I załapaliśmy sie na rejs ststkiem po odrze.
 
reklama
A ja was poczytalam i nie mam sil odpisac :-(

Ppatqa to gratuluje przeskoczenia suwaczka i 5 miesiaca :-)

Wy zajadacie sie truskawkami a ja mam 1 kg WINOGRON :-) moj M mi kupil :-)
 
dorota123456789 to dobrze że Twój M dba o Twoją dietę;-)Winogrona mają dużo witamin ale też robią się po nich wzdęcia:rofl2:
Ja chciałam sprawdzić czy nektarynki są miękkie i ułamałam sobie kawałek jedynki:baffled: Tak więc jutro na 11 lecę do dentystki, ale się boję :((((
Ta pogoda też źle na mnie działa, prawie cały dzień w domu-nie chciało mi się nigdzie wychodzić. Mam nadzieję że jutro będzie lepiej:tak:
 
Hej chyba rozpoczne dzisiejszy dzien:blink:nie spie juz od 4:-(cos niemoge spać o 5 dzidzia zaczeła kopac wiec wkroczyłam do kuchni. pogoda nadal jest okropna:-(mam juz jej dosc. pozdrawiam i miłegoo dnia zycze:tak:
 
Andzia nio czasem mojemu M sie pogorszy i mnie rozpieszcza :-)
wczoraj jeszcze zabral mnie na frytki i zapiekanke i kupil mi moja co miesieczna gazete
M JAK MAMA :-)

Antuanet nio ja lubie winogrona i dzisiaj bede je jadla bo wczoraj juz nie mialam sily :-)
Nio niestete wzdecia a ja mam jeszcze tak ze jak mam wzdecia po czyms to mam je caly dzien i caly dzien pierdze :-(

Ewela ja tez dzis nie moglam spac budzilam sie 4 razy a po 3 to juz nie umialam zasnac
:-( A jakies plany masz na dzis ????????????????????

Dziewczynki teraz sie witam wraz z okropna pogoda :-( wczoraj tez byla okropna ale o wiele lepsza niz dzisiaj :-( dzisiaj jest tam strasznie szaro :-( :-( :-(
Kurcze od kad jestem w ciazy to strasznie moje samopoczucie jest zalezne od pogody :-(
tez tak macie ????????????????????????????????

Co tam u was dziewczynki ?????????? Jakie plany macie na dzis i na weekend ?

Ja zaraz sniadanie i owowce :-) pozniej sprzatanie a pozniej juz odpoczywanie :-)
 
Witajcie w sobotni poranek :)
Ja już po śniadanku, jedliśmy z M naleśniki z serem- nie wiem co mnie naleciało;-) Ale były super.
Niedługo będe się zbierać do dentystki:rofl2: Aż mnie dreszcze ze strachu chodzą. A pogoda już całkiem dobija...
Ewela24 ja jestem chyba Twoim przeciwieństwem, mogłabym spać 15h na dobę:tak:
A nasz synek od rana się wierci, tylko się obudziłam i już czułam smyranie w brzuchu...Dobrze, że mnie te ruchy nie budzą w nocy:tak:
Miłego dzionka i trzymajcie kciuki za mnie o 11:baffled:
 
Witajcie w sobotni, pochmurny poranek.
Już myślałam, że się zmieni pogoda - zapowiadali na TVN Meteo, że będzie ładniej i słoneczko.
A tu klops .... :-:)-:)-(
Ja chce słońca :wściekła/y:
Ja jeszcze przed śniadankiem - ale zaraz kawa Inka i kanapeczka.
A po południu grillik planujemy z mężem, ale jak będzie tak jak teraz to :baffled:
Co do winogron to ja je uwielbiam - wczoraj byliśmy na zakupach i widziałam arbuzy.
Taką miałam ochotę, że w końcu chyba z wrażenia zapomniałam kupić.
Ech ...
Za to mam pomarańcze i tym się będę opychać.

Oczywiście, że trzymam.
 
Antuanet ja tez 3 mam kciuki za dentyste :-) bedzie dobrze :-)

Magdziu ja juz zjadlam sniadanie i mam w domu i wonogrona i arbuza :-) najpierw chyba wciagne arbuza a pozniej winogrona :-)

Chce zaczac sprzatac ale jakos lewy jajnik mnie kuje :-( Mam nadzieje ze zaraz przestanie mnie bolec :-)
 
reklama
Witam w sobotnie przed poludnie:-) Ja od rana mam dobry humor, moze dlatego ze jak sie obudzilam to cala godzine moj kochany M. mnie smeral po pleckach a to lubie najbardziej:tak:My dzisiaj wybieramy sie do chrzesniaka meza, ale jutro wybieramy sie na zakupy, chcemy kupic farby, i lozko pietrowe dla Zosi, w przyszlym tygodniu chcemy ja zawiesc do tesciow zeby zrobic mlodej niespodzianke na dzien dziecka. Ona wymarzyla sobie rozowy pokoik i ciagle nam mowi ze bardzo by chciala lozko z drabinka, wiec niedlugo juz dzien dziecka wiec chyba bardzo sie ucieszy jak zobaczy rozowe sciany i lozko z drabinka:tak:mi nie zabardzo ten kolor lezy ale w koncu to bedzie jej pokoj;-)

Kupilam dzisiaj 2 kg truskawek jak wracalam z badan i bede piekla ciasto zobaczymy czy mi sie uda.
 
Do góry