reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Magdasf1 Fajnie ma ta twoja córka z taką mamą:rofl2:
Hehe poki co to jeszcze jest sama wiec rozpieszczamy ja na tyle na ile nas stac;-)Poza tym patrzymy juz przyszlosciowo z tym lozkiem pietrowym wiec to bedzie prezent i dla niej i dla przyszlego brata albo siostry.:-) Chociaz nie wiem ile jeszcze pomieszkamy w naszym mieszkanku bo M. cos przebakuje o jakims malym domku, mnie nie zabradzo sie to usmiecha bo jestem strasznie wygodnicka a wiadomo ze w domu zawsze jest cos do zrobienia;-)
 
Magdasf1 fajnie ma sie ta wasza Zuzia z wami :tak: ale to dobrze a co do lozka to dokladnie dobre wyjscie i juz na przyszlosc :tak:.Magdasf1 to powinnas sie tylko cieszyc ze M chce domku nie ma to jak domek choc wiem ze tam roboty non stop,ale to jednak i lepiej mieszkac w domku :tak:.
Aha i azdroszcze Meza bo moj nigdty mi nie robi masowania chyba ze kiedys jak pracowalam i mi plecy po 12 godzinach stania odpadaly to mnie laskawie pomasowal :zawstydzona/y:.
Ja juz troche posprzatalam ale i tak jeszcze duzo zostalo:-(
 
Magdasf1 coś mi się tak wydaje że nasza kruszynka będzie rozpieszczana zarówno przez mamusię jak i tatusia:-D
A co do domku to faktycznie super pomysł! Będzie gdzie zostawic dzieci, pobiegają, pobawią się a wieczorem grill i spodkania z przyjacił!
A my kupiliśmy mieszkanie i tak myślę ze do miesziąca się przeprowadzimy! Już nie moge się dfoczekać:-) I wtedy bęziemy kupawać mebelki itp.
 
hej ja juz po stajni i po wizycie na targu, ale ani truskawek ani arbuaz i rabarbaru :-(, wyśle potem M na ta plantacje truskawek.
Racja przy domu nonstop robota, wczoraj był dzień koszenia i zarówno ojciec jak i M latali z kosiarkmi, dziś męczą podloge do altanki, wstępnie wiem gdzie bedzie stala hustawka ze zjezdrzalnią. Mama sadzi kwiaty, a ja mam najwiekszy luz, bo mnie gonia na leżak.
Zostało mi posprzatać w domu, ale jak tak ładnie na zewnatrz to nie chce mi się w domu siedzieć
Na sniadanie przywiozla świeże pączki
Ewela24Ja spałam dzis do 9,
dorota123456789 Dzieki razem jesteśmy w 5, ja reaguje na zmiany pogody, ale to przez to że ileś razy połamałam sie na kniach i teraz to wychodzi
Magdasf1Dobrze ma wasza córcia
 
Och taki różowy pokoik to super dla Zosieńki.
Ma wspaniałą mamę i tatę, którzy szykują dla niej takie prezent.

A ja właśnie oglądałam film "Niezwykła podróż" i ... popłakałam się.
Bo to film o zwierzątkach - dwóch psach i kotce.
Taki piekny.
 
dorota123456789 to dobrze że Twój M dba o Twoją dietę:baffled: Tak więc jutro na 11 lecę do dentystki, ale się boję :((((
Ja tez ostatnio bylam,ale tylko na sprawdzeniu,bo polozna mnie wyslala.Tak sie balam,ale naszczescie mam zdrowe zeby;-)

Ewela ja tez dzis nie moglam spac budzilam sie 4 razy a po 3 to juz nie umialam zasnac
:-( A jakies plany masz na dzis ????????????????????

Dziewczynki teraz sie witam wraz z okropna pogoda :-( wczoraj tez byla okropna ale o wiele lepsza niz dzisiaj :-( dzisiaj jest tam strasznie szaro :-( :-( :-(
Kurcze od kad jestem w ciazy to strasznie moje samopoczucie jest zalezne od pogody :-(
tez tak macie ????????????????????????????????

Co tam u was dziewczynki ?????????? Jakie plany macie na dzis i na weekend ?

Ja zaraz sniadanie i owowce :-) pozniej sprzatanie a pozniej juz odpoczywanie :-)
Ja wstalam po 10:szok:teraz posprzatalam i odpoczywam.Dzis dlugi dzien przed nami,wybieramy sie na zakupy,a ok17na urodziny do kolezanki,takze pozno wrocimy;-).U nas dzis sloneczko i mam nadzieje,ze zostanie tak przez caly dzien:rofl2:
 
To fajnie Motylku, że pogoda super.
U nas od tygodnia pogoda ble, ble.
Nie chce się przejaśnić ale dobrze, że nie pada.
Miłego popołudnia ja zmykam do ogródka.
 
Hej ten pokoik to fajna sprawa;-)
Dorotko mnie dzis czeka sprzatanie, ale mam lenia i jeszcze nic niezrobiłam, po obiedzie popisze prace a później ide na impreze do przyjaciółek na stancje troche sie rozerwe:tak: tata mi kupił 3kg truskawek wiec je wpierdzielam, mama chciała mi zabrac na ciasto hihihi ale za szkoda:laugh2:wiec zrobie placek z rabarbarem. pozdrawiam
 
reklama
Do góry