reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Czarna moj ginekolog, powiedzial ze to raczej nie jest to bo ta choroba wystepuje w III trymestrze, a od wczoraj wlasnie wysypke mam i na dekoldzie i na szyi, pije wapno smaruje sie tym laticortem ktory chyba pomaga bo juz mnie nic mnie nie swedzi. Dzieki za stronke poczytam zaraz co i jak
 
reklama
Magdasf1 hmmm cos linki nie działa. Co do tej choroby na forum grudzien 2006 (tam gdzie jestem) mamy dziewczyne która juz drugi raz sie zmaga z ta chorobą i to od poczatku czyli I trymestru:tak: Ale całe szczescie ze ty jej jednak nie masz;-)

kaka nio upał jak cholera. Ale mnie to cieszy:-p choc w chałupie ciezko wytrzymac
 
Magdasf1 wspolczuje wysypki :crazy:

Kaka i Czarna no upal niemilosirny :happy:Ja bylam w aptece i na targu kupilam 1 kg
truskawek za 6 zl i zaraz bede robila super koktajl:-)

Dziewczyny nie zloscie sie na mnie ale troche czuje sie dziwnie bo wczoraj napisalam wam 2 dlugie posty ze sie artwie tymi dolegliwosciami i pytalam czy ktoras w ciazach poprzednich tez miala te bole ciagniecia w okolicach kosci lonowej.A zadna z was nie napisala o tym ani slowa:crazy:.Zawsze jak cos mnie trapilo to kazda cos napisala i wzajemnie kazda do kazdej jak cos sie dzieje a dzis czuje sie jakos zle ze zadna nic nie powiedzial :-:)-:)-(
Ok ale rozumiem ze moge was meczyc i nie chcecie poprostu nic pisac oki rozumiem :tak:
 
Dorotka szczerze nie doczytałam o tych bólach :-( ale jeżeli jest to ból przy kości łonowej rozchodzący sie ku górze i boki. Moze swiadczyć o rozchodzacej sie macicy która przygotowuje sie do porodu. A moze to byc od maluszka czyli jego kopniaczków. Najlepiej jeżeli beda sie bardzo nasilać lepiej to zgłosić do lekarza. I wcale nam nie trujesz czarownico. Po to tu jesteśmy aby siebie wspierac. A jeżeli nam coś umknie to napewno nie celowo (bynajmniej u mnie)
Mnie też czesto pobolewa kłuje a nawet swędzi w podbrzuszu. Tylko że ja weteranka (jak to mówi mój M) wiec nawet sie tym nie przejmuje. Czasami aż jestem zła na siebie o to bo boje sie ze coś moge zbagatelizować (oby nie:nerd:)
 
dorota123456789 jeżeli o mnie chodz to jest moja pierwsza ciąża więc nie mogę nic na ten temat powiedzieć tym bardziej że nie mam takich dolegliwości
Ale może powiedz o tym ginowi jeśli to nie ustępuje...
 
dorota123456789 ja nic nie napisałam bo nie mam żadnych dolegliwości, oprócz tego że dzidzia chyba za często kopie:confused: Nawet jak siedzę to czuję w okolicach pępka kopniaczki, a moze mu coś nie posmakowało, że tak się wierci.

JA też już po zakupach, kupiłam ananasa, kukurydzę i będzie chyba sałatka.Truskawki mam jeszcze w lodówce... U nas też upał ale w domu chłodniej. Ja nie wiem czy dzis nie pójdę do gina bo chyba załapałam jakoś grzybicę, a lactovaginol coś nie bardzo pomaga...:baffled:
 
Czarna to twoja trzecia ciaza, wiec ci sie nie dziwie, ale ja sie troche zle czuje bo to jest moja druga ciaza a tez podchodze do niej troche na luzie, tzn jakos inaczej ja przezywam, czasem to sie nawet zastanawiam czy drugie dzieciatko bede tak samo mocno kochac jak Zoche:rofl2:

Dorota1-9 bardzo chcialabym ci pomoc ale szczerze mowiac to malo co pamietam z pierwszej ciazy, dokladnie pamietam porod i to by bylo na tyle;-)Ale skoro nie plamisz a bol nie jest az taki duzy to pewnie wiazadla sie naciagaja, bo przeciez nasze dzieciatka rosna a co za tym idzie i macica, kazda z nas inaczej przezywa ciaze, niektore odczuwaja bol niektore nie, ty stracilas juz jedno dzieciatko wiec teraz pewnie jestes troche przewrazliwiona (bez zlosliwosci to pisze) ale nie dziwie sie tobie, bo sama chyba tez bym tak robila. Tak sobie mysle ze jak masz jakiekolwiek obawy to najlepiej poradzic sie lekarza.
 
reklama
Dorotko, melduje sie na pomoc! Ja takich dolegliwosci nie mialam tzn. ból byl ale nie jakis ogromny i pojawial sie sporadycznie. Ale... dla Ciebie poszukalam info w necie i okazuje sie ze to bardzo czesta dolegliwosc;-) spokojna Twoja głowa:happy: Jak cos Cie meczy a na forum cisza to wyszukaj sobie informacji w internecie. Nawet tu jest taka opcja: szukaj i tam wpisujesz interesujace Cie hasło:happy:

Magdasf ja tez sie zastanawiam czy drugie dziecie tez tak pokocham jak Adaska a juz sie balam ze cos ze mna nie tak ;D
 
Do góry