reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Dziewczyny mam pytanie czy można chodzić na solarium karmiąc piersią?????? bo necie zdania są podzielone i już sama nie wiem....:no:
 
reklama
Ja jak karmiłam Laure to chodziłam Pediatra mi powiedziała ze skoro dziecku nieprzeszkadza specyficzny zapach skóry po solarce to nie ma przeszkód tylko trza cycki przykryc:tak: teraz tez łaże:-p
 
Kaka ja uwazam ze nie powinnas sztywno trzymac sie tego co jest napisane na opakowaniu.Moja tez nie jedla "regulaminowo".To chyba nie jest takie wazne;-)
Justynka kurde jak ja ci zazdroszcze ze jestes taka uparta.Ta dietke tez stosowalam przed moim slubem i dzialala!!!

Ja sie tylko boje że będzie jeść za dużo. Na cycu przybrała 2 kg w 6 tyg. Nie chce żeby jakies problemy potem były dlatego pytam.

A ja w związku z tym ze przerwałam karmienie:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( chce troszku poszalec do konca roku:-p tzn cole, pierozki na święta itp. A po nowym roku sie wezme za siebie.

Normalnie poszłam do łazienki i odciagnełam troche pokarmu do wanny (bo cyce juz twarde) i tak mi smutno było. Kurde nie wiedziałam ze to takie trudne bedzie i tak to bede przezywac.

Mi też było cieżko ale z każdym dniem jest lepiej. Ja czuje się psychicznie duzo lepiej a i Hania lepiej śpi i mniej cierpi na bóle brzuszka.
 
No o ja mam chwilę wolnego :-). Fachowiec dzwonił, że będzie po 15, Martyna śpi, a Bartek się wietrzy :-). Obiadek kończy się gotować - robię zupkę cygańską z przepisu kamisa, pierwszy raz. Zobaczymy.

My dostaliśmy wcześniejszy prezent pod choinkę od moich rodziców - parowar, to taki aktualny temat widzę. Zjedliśmy u nich pyszny obiad z ich parowara, a po obiedzie prezent :-D. Miło. Na jutro planowałam ryż z warzywami, to akurat parowar się przyda. Jeszcze przymierzam się do maszyny do chleba, bo piekłam już parę razy w piekarniku, ale trochę dużo zamieszania przy tym, a tak do maszyny i gotowe. Ale ze mnie gospodyni się zrobiła :-p:-D To chyba te święta mnie tak natchnęły .
Wszystko byłoby cudnie, gdyby nie wilgoć, która zaczęła nam w domu wyłazić. Wietrzymy normalnie, grzejemy normalnie, okna rozszczelnione, a tu w narożnikach przy suficie niespodzianka :baffled:. Mamy taki bardzo skuteczny preparat, ale działa doraźnie. Kupiliśmy te tabletki na wilgoć i było lepiej, a teraz znowu :crazy:. Pożyczyłam od sąsiadki stację meteo i okazuje się, że mamy 70% wilgotności, a norma chyba 50. Jeszcze w kuchni czy pokoju zrozumiem, bo tam rozstawiam pranie, jak mam dużo, ale u Martyny?! Prawdopodobnie wina tkwi w elewacji, bo my na ostatnim piętrze mieszkamy od szczytu. Zarządca już wie, będziemy się kłócić z wykonawcą jakby co, a mam już w tej kwestii doświadczenie :tak:
 
witajcie to znow ja po dluzszej nieobecnosci.Moje dziecko ok tygodnia przesypia cale noce,huurrrraaa(od kiedy uczymy ja sama zasypiac):-D:-).teraz problem jak oduczyc od noszenia na rekach???probowalam 2 dni i jest straszny krzyk i zadnych zmian:zawstydzona/y:nie wiem jak mam z tym walczyc.Karmie dalej piersia co 3-2,5h.Amelka to coreczka tatusia,az czasem zastanawiam sie co to bedzie jak bedzie starsza,hehe.Za tydzien przyjezdza moja babcia i przyszla tesciowa,juz sie nie moge doczekaC.Sylwestra spedzimy u znajomych,a babcie z mala:).Ja znow tyje,bo zaczelam brac tabletki,chyba zrezygnuje i cos innego wezme pod uwage:baffled:,bo niechce narazie malej niespodzianki:szok::-DPOZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE SERDECZNIE I WESOLYCH SWIAT ORAZ SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU.
 
Hej dziewczyna ja po spacerku . Pokupiłam sobie belizne zaszalałm i wydałam 400 zł maz powiedział ze odda. Teraz mi juz oki. Ta bielizna sprzed ciazy za małe biustonosze wiec miała powód.
A co do ilosci karmien to moj pediatra kazał 8 x 80 ml. Tylko moj syn nie rozumie i nie umie czytac co na recepcje i chce 8-9 razy po 90 i co mam nie dac ? Musze bo krzyczy
 
reklama
Do góry