reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Kasianjejku ja musze się nagimnastykować bu mieć 50% wilgotności w pokoju, wieszam pranie właczam nawilżacz, a tak to spada do trzydziestu kilku
motylku witaj po przerwie
miłych spacerków
agamir ładny prezent

U mnie z spadkiem wagi słabo, dziś w mieście zjadłam mięso z kebaba- oj pyszne, jem mało w porównaniu do tego co w ciązy, cwiczew a waga stoi w miejscu. Ale dziś zimno. Ja dopołudnia t5ylko zrobiłam stajnie bo o 11 już był cyc i na spacer, jeszcze wisi mi prasowanie, ale narazie nie mam weny, mały śpi na ganku:)
 
reklama
a ja juz tez po spacerku.maly spi jeszcze .
Matylku witaj!wywolalam Cie chyba;-)ale gdzie jest reszta?moze tez wywolam:-D
ja w koncu zrobilam swiateczne zakupy- tzn prezenty:tak:oczywiscie na allegro;-)juz nie wiedzialam co kupic bratowej i bratu bo oni z tych "madrzejszych":-Dale stwierdzilam ze nie bylabym soba i oni by nie czuli ze to ode mnie jakbym cos madrego kupila:-p:-Dwiec bratowa dostanie ksiazke"jak dobrze wygladac nago":tak:a brat ksiazke Cejrowskiego i juz.bo jak bym tak dluzej myslala co kupic to nigdy bym nie kupila...malemu mate kupilam, Wiesiowi plyte Czeslaw spiewa, a mamie...mopa parowego...:confused::baffled::rofl2:nie wiem czy sie nie obrazi bo taki dziwny troche ten prezent.ale na bank od wszystkich dostanie ksiazki wiec ja juz nie chce powtarzac...a przynajmniej sie przyda na pewno w domu-szczegolnie jak mamy 5 kotow:baffled::tak:
ja przenioslam moje narzekanie na C:-pteraz narzekamy razem;-)jemu zle, mi tez zle wiec mam towarzystwo.marudzeniem do siebie go nie przekonam.ale wychodze z zalozenia ze i tak w sumie juz po ptokach, a jakby naprawde chcial wrocic to wroci kiedys, a przeciez zna mnie najlepiej na swiecie i wie jaka jestem...sciemniac mu nie mam co bo bez sensu taka zabawa.nie bede mu przeciez teraz udowadniac ze jestem idealna skoro mieszkalismy 3 lata razem i swoje widzial...i to co pozniej nawywijalam wiec teraz dla mnie najwazniejsze zeby nie stracic kontaktu.nie wiem czy dobrze robie ale juz chyba wiecej nie wykombinuje raczej bo nerwow brakuje.hmmm.czy ja oby znowu nie narzekam...masakra:-Dweszlo mi w krew chyba:-D
milego dnia
 
Blond fajne prezenciki. Ja uwielbiam ksiazki i sama bym chciała takiego mopa;-) A tk swoją drogą to ile za niego dałas??

My po spacerku i po obiadku. hania jeszcze spi w wózku a ja może cos zdąże posprzątac??
 
wiesz co, blond, tak czytam twoje posty... super babka z ciebie. Na bank będziesz jeszcze szczęśliwa z jakimś facetem. albo on z tobą raczej:rofl2: nie wiem czy z C ale będziesz mówiła jeszcze o sobie "szczęściara";-)

a pomysł z mopem- the best ;))
 
wiesz co, blond, tak czytam twoje posty... super babka z ciebie. Na bank będziesz jeszcze szczęśliwa z jakimś facetem. albo on z tobą raczej:rofl2: nie wiem czy z C ale będziesz mówiła jeszcze o sobie "szczęściara";-)

a pomysł z mopem- the best ;))


Popieram. Widać mozna się podnieść..życie też nieźle dało Blond w kość.
 
Blond - super pomysły, zazdroszczę Ci, że pokupowałaś już prezenty... ja szukam czegoś dla bratowej do 50zł i nie bardzo wiem co, może biżuterię??? I wreszcie słyszę jakieś sensowne postanowienia co do C.- brawo!!!

My po spacerku i wizycie na poczcie. Marika śpi i muszę się pochwalić, że dziś mamy pierwszy mały sukces - sama zasnęła w łóżeczku (trochę pokrzyczała wcześniej). Dzwoniłam do pracy i na szczęście są bony do marketu - koleżanka mi dziś przywiezie, więc właśnie robię listę co potrzeba. Trochę podreperuje to nasz budżet.
 
Kaka to ten mop
GOLDEN TOUCH H2O MOP PAROWY 10 nakładek!+instr+gw (493898593) - Aukcje internetowe Allegro
mam nadzieje ze to bedie jekos dzialac bo cena niska, ale komentarzy jakis negatywnych nie widze co do tego mopa wiec moze bedzie ok:tak:Wiesiu kiedys zajmowal sie sprzedazy takich ******* i mowi ze wyglada oki.no i podobno fajna rzecz.nie trzeba sie bawic w mopa i wiadro:baffled:bo tego nie lubie.
Dziewczyny dziekuje:tak:
Kate bizuteria oki tylko trzeba wiedziec czy srebro czy zloto lubi.
za chwile Wiesiu przyjdzie i bedzie robil pizze:tak:pierwszy raz jadlam taka dobra pizze robiona w domu- tzn ciasto.musze od niego przepis wyciagnac bo z tego co widzialam nie ma tam duzo roboty, a jest pyszne i nie takie podeszwowate jak to zwykle mi wychodzi:zawstydzona/y:
Ppatqa ale bym sobie kebaba zjadla...takiego normalnego..tylko gdzie ja mam go tu kupic?:confused::dry:
 
reklama
Witam - dziękuję bardzo za wczorajsze życzonka - oj już 3 z przodu :baffled:
Ja ostatnio jakoś nie mam czasu na BB i internet - szybko przelatuję stronki nie czytając do końca.
No i przez to zaległości mam - a jak mam już okazję to wykorzystuję czas na sprzątanie, gotowanie i odsypianie ale tak naprawdę to potrzebny mi maraton snu ;-)

A ja w związku z tym ze przerwałam karmienie:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( chce troszku poszalec do konca roku:-p tzn cole, pierozki na święta itp. A po nowym roku sie wezme za siebie.

Normalnie poszłam do łazienki i odciagnełam troche pokarmu do wanny (bo cyce juz twarde) i tak mi smutno było. Kurde nie wiedziałam ze to takie trudne bedzie i tak to bede przezywac.

Boszzzzz Czarna wierzę jak się czujesz - podjęłaś taką decyzję ale mimo to jest ciężko.
Ja na początku biłam się z myślami czy karmić swoim czy sztucznym - jak nie miałam dostatecznej ilości pokarmu.
Teraz już z laktacją jest dobrze i chce zrezygnować z jednorazowej dawki mleka sztucznego zaraz po kąpieli.
Sebcio przybiera na wadze ładnie, więc po co jeszcze dodatkowo mam go tuczyć.

Magdasf1 mój Sebcio w 6 tygodniu życia ważył 5540g więc słodki ciężarek.
Ale karmisz swoim mleczkiem?

Dorotko hmmm .... nikt nie mówi, że jesteś głupia.
Każda bardzo się smuci jeśli Tobie jest źle.
Ja jakoś nie widziałam aby ktoś tu Tobie ubliżał.

My dziś też po spacerku jesteśmy - co prawda chłodnawo było, ale hartować się trzeba.
Sebuś śpi sobie słodko już godzinkę a wcześniej też po spacerku spał godzinkę.
W nocy to u nas z karmieniem jest tak - o 20.00 kąpiel a później karmienie, pobudka o północy, o 3 i o 6.
Więc nie jest tak źle ale chciałabym aby zasypiał o 21 i budził się np o 3 abym i ja mogła troszkę się przespać.

Co do ciasta do pizzy to ja robię tak:
- najpierw rozdrabniam drożdże z odrobiną cukru i czekam aż się rozpuszczą
- dodaję je do mąki później oraz odrobinkę oleju
- szczyptę soli
Ciasto wychodzi puszeste i pyszne.
Wolę takie od kupnej i wiem co wkładam na wierzch.
Nawet ostatnio taką sobie zaserwowaliśmy z mężem.
Acha czasem to też robię tak, że w bandy czyli po bokach zawijam ser w ciasto i jest taki fajny ciągnący się.
Oj mniam mniam.

Motylku witaj - fajnie że jesteś.

Blond pomysł z mopem parowym fajowski - i mama napewno się nie obrazi.
Sama chciałabym dostać taki praktyczny prezent.
A co do marudzenia to masz prawo i życzę abyś Asiulku nareszcie znalazła tą właściwą połówkę serduszka.

Jutro idziemy na usg bioderek i już jestem podekscytowana.
Ciekawi mnie jak wyjdzie.
 
Do góry