reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

witam my po spacerku i mlody śpi, schody juz skonczone- uffff. Chałupka częściowo ogarnięta i mam przerwę na herbatkę z wami. Sorki za mój wczorajszy nastrój, ale baterie mam juz wyładowane i to dlatego.
Dorotko szybkiej zizyty u endo
 
reklama
CzescKobitki!
Cos tu dzis pustki na tym wątku:sorry:.
U mnie nic nowego, rano bylam z mala u kolezanki a potem to co zwykle, obiad itp., teraz ma drzemke. Zapaliłam ogien w kominku bo zimno.
 
Minisia i jak się czujesz z tym "ciałem obcym"??;-)

Kasia świetnie Martynka odpowiadała:-D

Dorota powodzenia w całym tym załatwianiu:tak:

Ppatqa u Ciebie koniec prac już całkiem blisko??

Hej witam się środowo:-)

Byłam dziś na zakupkach, potem zjedliśmy obiadek a teraz Lenka śpi, Karolina pojechała na swoje zajęcia w hurling, a M w ogrodzie coś robi więc mam chwilkę..

Po za tym nic nowego, wczoraj zauważyłam u Lenki dolną prawą czwórkę :tak:
 
I ja się witam w środę popielcową.
Ostanio się włóczymy, więc w domu nas nie ma, stąd moje milczenie.
Pozdrawiamy serdecznie!
 
Malenko śliczne brzusio - widziałam na zdjęciowym.

A ja dalej czekam na wiosnę. Nieługo odwilż. A moje kozaczki mają sliczne zacieki z soli:crazy:
 
Witam wieczorową porą - młody po kolacyjce i kąpieli ale spać nie chce - obejrzy baję i może go ululam.

A tak poza tym to wszystko po staremu - zima, zimno i nic się nie chce.

W związku z tym brak weny :-(
 
reklama
Widze ze kazda u nas dzis bardzo rozmowna :-).

Dzieki za kciuki dziewczyny :-).
MALGORZATKA u nas niestety czasem takie pustki sa :-).

Oliwka od 3 dni ma fajnie dlugie drzemki kolo 3 godzin.Jak nigdy ale mnie sie to podoba :-).
Byismy dzis wszyscy w klubie.Jak ja siedzialam z babkami to G zajmowal sie mala.Niedawno zasnela.
Ja dostalam lekkiego dolka jak poczytalam ile cm maja wasze dzieci .Moja to taki krasnal przy was co mnie nie cieszy bo ZT juz u niej dziala :-(.

Z ciekawych spraw to Jutro mnie i Oliwke odwiedzi nasza MAGDASF1 ze Stasiem :-).
 
Do góry