reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

a ja właśnie zaczęłam oficjalne (poprzez dodanie suwaczka ;-)) odliczanie do nowych staranek o siostrzyczkę dla Maćka :sorry:
Jak już wcześniej wspominałam nie chciałabym mieć już dzieciaczka na zimę, więc starania czas zacząć od czerwca, żeby mieć jeszcze jakiś zapas czasu jakby się nie udało od razu :-p
Tak więc dziewczyny będzie się działo na tym naszym zlocie :rolleyes2::rolleyes2::rolleyes2:

No trina to bedziemy wszystkie razem z toba odliczac i czekac na dwie kreseczki:tak:
 
reklama
Malena to juz 30 tydzien przeszedł prawie:szok::-D Coraz blizej i poznamy braciszka Izy;-)

Trina gratuluje decyzji. Troszkę zazdroszczę;-)

Wczoraj koleżanka z ojej byłej pracy urodziła synka. Ach jaki słodki:-)

Niedziele mija leniwie. Jesteśmy juz po obiadku, ja własnie spijam kawek i tak bym zjadła jakies ciacho ale nie....nie poddam sie i nie zjem;-)

Miłej niedzielki laseczki.
 
Minisia dzięki za kciukasy :tak:
Kaka - no to do dzieła ;-) Pamiętasz my miałyśmy ten sam termin i tego samego dnia po terminie urodziłyśmy :sorry: może warto to powtórzyć :tak:
 
no chyba że tak. ja zawsze myslałam o 3 - teraz zweryfikowane na 2.
Nigdy ni chciałam 1, bo z własnego doświadczenia wiem, że bycie jedynakiem to nic dobrego. to 2 to właśnie z myślą o Maćku, żeby ni był sam. Bo ja jak sobie pomyślę o powtórce z rozrywki, to mi się odechciewa. no ale...
 
Czesc Kobitki!
TRINA fajnie ze plaujesz juz drugie dziecko, ja tez kiedys myślałam o trójce,trójeczka to w sam raz ani nie za duzo,ani nie za mało, jednak życie weryfikuje nasze możliwości. Na razie zatrzymam sie na 1 dziecku :-)a potem zobaczymy, nie mamtu fizycznych moliwosci na obczyźnie,bez żadnej pomocy,z dwojka dziecci to bylby tu sajgon w domu....:szok: Wlasnie tu taka 1 moja znajoma Włozka tez miala1 córeczkę i na tym chciała zaprzestac, ale zauważya,że mała zamyka sie w sobie,wymyslała sobie przyjacioł, rozmawiała z misiami i dla jej dobra zdecydowałasie na drugie dziecko.
DOROTA cieszęsie,że poprawia Wam sie w małżenstwie! To może być takie szczęście w nieszczęściu, że choroba Oliwki pomaga Wam w waszych relcjach. Ja z moim mężemjeszcze sie docieramy i jest to męczące, znam go ak wlasną kieszeń, nie jest abolutnie perekcyjny,ale chciałabym z niego to co najlepsze...bo wszystkiego o bym chciała to na pewno nie dostane;-)
U nas niedzielny poranek to była biegnina z wozkiem tam i siam, na hustawki,na zakupy, teraz odpoczywamy....
Pozdrowionka.
 
Witam niedzielnie - pogoda super u nas, piękne słoneczko i ani jednej chmury na niebie.
Spacerek zaliczony, obiadek też a teraz siesta :-D

W ciągu tygodnia jakoś czasu brak a popołudniami spędzam czas w kuchni no i z Sebciem.
Także wypatruję wiosny.

Rozleniwiłam się i zaraz legnę na łóżku - poleniuszkuję trochę :-D
 
Witajcie księżniczki :-D

My po sobotnim zimowym szaleństwie wróciliśmy cało do domu :-) Kacperczak zadowolony z obsługi babci , babcia szczęśliwa bo z wnukiem i odpoczęła od dziadka a my wypoczęci i zadowoleni z nart. :-DW prawdzie słońca nie było za to dziś cudnie świeci zaliczyliśmy mały rodzinny spacerek. Oczywiście wizyta w IKEI bo tego mamusia nie odpuści :-D ale kupiłam na nam na odchodne patelnie bo stwierdziła że nasze są do kitu:-D Co jak co ale teściowej to możecie mi zazdrościć :-p:-D

poczytałam was pobieżnie bo jednym okiem zerkam na Kacperczaka który ogląda bajkę. trina79 ja odstawiam antykoncepcje w kwietniu a dzieciaczka bardzo bym chciała na wiosnę. Jeszcze nie wiem jak to wszystko będzie bo o Kacperka troszkę się staraliśmy a po porodzie miałam troszkę komplikacji ale niby wszystko jest już ok. No zobaczymy. Jak będzie to będzie :-D

Lecę do mojego małego szczęścia bo dobiera się do ciastek a drugie duże szczęście poszło sobie spać :-)
 
Czesc Kobitki!
TRINA fajnie ze plaujesz juz drugie dziecko, ja tez kiedys myślałam o trójce,trójeczka to w sam raz ani nie za duzo,ani nie za mało, jednak życie weryfikuje nasze możliwości. Na razie zatrzymam sie na 1 dziecku :-)a potem zobaczymy, nie mamtu fizycznych moliwosci na obczyźnie,bez żadnej pomocy,z dwojka dziecci to bylby tu sajgon w domu....:szok: Wlasnie tu taka 1 moja znajoma Włozka tez miala1 córeczkę i na tym chciała zaprzestac, ale zauważya,że mała zamyka sie w sobie,wymyslała sobie przyjacioł, rozmawiała z misiami i dla jej dobra zdecydowałasie na drugie dziecko.
DOROTA cieszęsie,że poprawia Wam sie w małżenstwie! To może być takie szczęście w nieszczęściu, że choroba Oliwki pomaga Wam w waszych relcjach. Ja z moim mężemjeszcze sie docieramy i jest to męczące, znam go ak wlasną kieszeń, nie jest abolutnie perekcyjny,ale chciałabym z niego to co najlepsze...bo wszystkiego o bym chciała to na pewno nie dostane;-)
U nas niedzielny poranek to była biegnina z wozkiem tam i siam, na hustawki,na zakupy, teraz odpoczywamy....
Pozdrowionka.
I co znajoma jest juz w ciazy?czy dopiero sie zdecydowali i sie staraja?.
Mysle ze spokojnie poradzilabys sobie z 2 dzieci:tak:.
TRINA gratuluje decyzji i MARMA Tobie rowniez :tak:.
KAKA ja cos czuje ze to Twoj M bardzij musi dojrzec do decyzji o 2 bejbe ,bo Ty chyba juz dojrzalas :tak:.

U nas nudy.Ja z Oliwka w pokoju .Staram sie z nia cos porobic ale weny jakos nie mam.G na mitingu.Juz by mogl wrocic:sorry:.
 
reklama
Witam!!! My odpoczywamy po wczorajszej imprezce urodzinowej K. Niespodzianka sie udala. Był w szoku jak wszedł do domku a tu chata pelna gości. Bardzo sie ucieszył. Prezent też sie podobał. Polało się sporo wody ognistej i ogolnie było wesoło. Zmykam się wykąpać i się kładę bo jestem padnięta. miłego wieczoru.pa.
 
Do góry