reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

KAKA eh biedna Hanulka,dobrze ze jakos z tego wybrneliscie,ja juz tez tak jak Czarna nauczylam sie nie nakrecac dzieci na cos bo czasem wlasnie tak to sie konczy :-(.

CZARNA na 14 grudnia mam umowiona wizyte,pozyjemy zobaczymy co mi lekarz poradzi.

MAGDA to z tym zamknieciem to byla przenosnia,zart,takie slowa w niemocy juz naszej,logicze ze zadna z nas by tego nie zrobila.Ja to bym za kilka minut tesknila hihihihihihihihihih.
Zycze wam powodzenia w 3 dziziolku

Mnie tez szczerze od czasu do czasu chodza mysli o3 ale z moim nastawieniem ogolnym do zycia ostatnio to nie ma szans,chyba zeby wrecz przeciwnie 3 dziecko nastawilo mnie pozytywnie??????????????????Jak myslicie?hihihih.Ale wiatpie .

MARMA ja ci nie pomoge,nie doradze bo sie nie znam,zycze tylko aby z Kacperkiem bylo dobrze,aby lekarze postawili dobra diagnoze.

EVELAJNA ty jestes niezla,i niezle masz godziny do spania :-),


U mnie Oliwka dostala kataru,Alanek od wczoraj jakis strasznie marudny i cala noc tez marudzil,odpadam,niewyspana jestem,mam nadzieje ze te moje 2 potwory sie nie rozloza.

Oboje maja juz katar,mam nadzieje ze nic gorszego sie nie wylegnie.

MILEJ NIEDZIELI
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się i ja. Przepraszam za długie milczenie ale u mnie od września zmiany. Ja wrocilam do pracy, Macius dalej chodzi do przedzkola a Ania poszłą od pazdziernika do zlobka. Doba mogłaby miec jakies 4 godziny wiecej ale dalejmy jakos rade. Mi w sumie na dobre zrobil powrot do pracy bo nie mam czasu na myslenie o głupotach, doceniam kazda minute ktora moge spedzic z moimi dziecmi i mężem.
Co do małych rozrabiaków i nie tylko to polecam lekturę "Nie przydeptuj małych skrzydel". Tez mialam kryzys z maciusiem. ale trafiłam na wspanile warsztaty z p.psycholog , ktore pozwolily mi spojrzec na swiat oczami mojego synka. Jeśli ktoras ma ochotke to moge ta ksiazke przesłać w wersji elektronicznej na maila. Jest krótka ale ma wartosciowa tresc.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i bąbelki nasze kochane :-)
 
Trina teraz będzie dziewczynka - Sonia

Jak czytam o 3 dzieci, to mnie trochę przeraża... ale nie kwestia wychowania, tylko ciąża i porod:baffled::baffled::baffled::baffled: ta mi się już tak dała we znaki, że mam ogólnie dość... Albo bym adoptowała, albo surogatkę wynajęła...

Jak słyszę, że ciąża to najlepszy czas w życiu kobiety to mam ochotę zagryzać:wściekła/y:
 
Ciril tylko ze to się szybko zapomina, wszystkie niedogodności ciążowe i poród. Ja jestem 6tyg po i prawie nie pamietam a bynajmniej juz tak nie przezywam. Dodam ze po powrocie do domu miałam nocne koszmary wiec lekko nie było.

Ja poprosze o książkę karola982@tlen.pl

Zegarek super tylko jak go odczytywać ja się pytam?? A ospa...mój M miał 25 lat jak przechodził ospe;-) - gorzej jak dziecko bo to facet.

Hanka ciag dalszy pecha. Poszliśmy do sali zabaw - obiecałam jej jak nie mogła isc na impreze do Samika i sala zabaw w sobote wyjątkowo zamknieta:szok: Dobrze ze jest jeszcze druga...

No i pierwszy dzien w przedszkolu. Zobaczymy jak długo pochodzi. 29 chce isc z małą na szczepienie a z młoda na bilans. Tyle ze ona takiej wagi piórkowej nie ma. Licze ze ma z 18 kg.
 
KAKA cos Hania ma ostatnio pecha ale dobrze ze wczoraj i tak wypalila ta sala zabaw. Moj alanek nie ma jeszcze 2 latek a wazy prawie 16 kg to jest waga ciezka hihihihihihih.

Moje dzieci sie pochorowaly i mnie zaczyna tez cos brac,niestety ja musze sprawy dzis pozalatwiac wiec musze ich ze soba wziasc bo nie mam z kim ich zostawic,ale zachacze tez o apteke bo musze dla nich i dla siebie cos dokupic ,narazie lecze ich sama ,mam nadzieje ze obejdzie sie bez lekarza.
Dzieci marudne i drazliwe a mama jesczcze bardziej wrrrrrrrr
 
Karola my na szczepienie + bilans jesteśmy umówieni na 30.11. Z Wojtkiem mamy 3 mies opóźnienia w szczepieniu. Jak tylko jest termin to się pochoruje...
I u nas też dziś pierwszy dzień w przedszkolu. Aż się boję o jego zachowanie.

Więc i ja poproszę o książkę: n.piotrowicz@gmail.com

Dorotko zdrówka dla maluchów i dla Ciebie.
U nas dzieci już zdrowe ale M za to na antybiotyku + jeszcze złapało go zapalenie spojówek i wygląda jak wampir:-p Ma strasznie przekrwione oczy, cały czas chodzi w okularach słonecznych, dziwnie ludzie czasem na niego patrzą bo słońca u nas nie ma:rofl2:

Ciril szybciutko zapomnisz i pozostaną tylko dobre wspomnienia;-)

U nas dzieci po przeziębieniu, M w trakcie a mnie coś bierze...:sorry:
Zaraz zmykam po Bartka do przedszkola, zobaczymy jak tam dziś było:sorry:

Miłego dnia.
 
Hejka.
U mnie dziś dzień lajtowy jak to się mówi - rano pojechałam na zawody z dziećmi i wróciłam zadowolona - II miejsce to jest coś. Brawo moi chłopcy :-D
Poza tym szaro, buro i zaczęła się mżawka brrrr a miałam podjechać na myjnie z moim autkiem brudaskiem. Cóż może w tygodniu jakoś się uda.

Evelajna zegarek super i w dodatku jak precyzyjnie pokazuje godzinę 3:25 :-)
Oj dla matematyki i informatyki to doskonałe rozwiązanie.
A ty się masz z tymi rozliczeniami kochana.
Tuśka się rozkręci z językiem i jednym i drugim a później to jak znalazł.

Asiu ja też poproszę o książeczkę na mail magda-karcz@o2.pl
A powrót do pracy to fajna sprawa, bo taka odskocznia. Niby dzieci też a jednak inaczej.

Dorcia zdrówka dla bąbli i ciebie.

Natusia i dla was zdrówka życzę. Taki okres przeziębieniowy. A teraz krążą wirusy i zapalenie spojówek, rotawirusy na czasie niestety.

Kaka ubiłabym tą nauczycielkę za wprowadzanie w błąd - skoro podejmują się organizacji konkursu ew. współorganizacji a w ostateczności zgłaszania dzieci to niech dopilnowują do końca wszystkich formalności.
Niech spojrzy w oczy dziecku i wytłumaczy dlaczego nie może wziąć udziału w konkursie.
Napomknęłabym dyrektorce co o tym fakcie myślę, ale może to skórka za wyprawkę i w ostateczności nie warto.

Ciril śliczne imię dla córci.
Każda kobieta znosi ciąże inaczej i najwidoczniej w twoim wypadku III trymestr jest męczący. Oby do rozwiązania :-)
U mnie było ok, ale czy następny raz ewentualnie będzie taki sam tego nie wiem.
I tak się zastanawiam dlaczego musimy cierpieć podczas porodu - chociaż ten fakt mógłby być mniej bolesny i nie tak uciążliwy.

Czarna kurcze niedługo to wszystko sprywatyzują, ale może nie będzie tak źle.
Być może miasto w jakiś sposób będzie dokładało do placówki przedszkolnej.
Ale warto spróbować powalczyć - dzielna kobietka z ciebie i z inicjatywą.

Magda no no no systemy binarne - ho, ho :tak:
No dobra starczy tych moich wywodów :-p zmykam sobie odsapnąć chwilkę i ruszam do gotowania zupki - dziś kapuśniak :-)
 
NATUSIA zdrowka dla ciebie i M .

MADZIU gratulacje II miejsca w zawodach :-).

Ja sie coraz bardziej rozkladam ale leki zapodane wiec mam nadzeje calkowicie nie rozlozyc sie :-)
 
reklama
Dzięki Dziewczyny!!!
Już niby mało zostało, ale tą ciążę źle znoszę...

Ja teraz chłopakom zapodaję syrop z czosnku i na razie odpukać są zdrowi... i chciałabym, żeby tak zostało, przynajmniej dopoki nie urodzę i Sonia nie podrośnie trochę...

Kaka a szczepisz kojarzonymi, czy tymi z refundacji???
 
Do góry