reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Magdasf jak masz już wszystkie kwitki z energetyki, od kominiarza, wody i co, to zostaje geodeta - a to koszt od 700 do 1500 zł - tylko ważne żeby wso było dobrze na mapce tzn. zgodnie z planem. Z PINB-u wypełniasz taki druczek i załączasz dokumenty i wsio składasz do nich. U nich koszt żaden :) Ja mieszkam na pólnocno - wschodnich rubieżach Lodzi, blisko węzła A1-A2, a Wy, gdzie się zbudowaliście?

Kaka to dobrze, że skojarzonymi... Musisz zadzwonić do pracodawcy, w końcu on też powinien w jakimś terminie te kwity złożyć... może zapomniał?
 
Ostatnia edycja:
reklama
No jaki tu ruch fajny :-).

CIRIL to zycze spokojnej koncowki ciazy,nie wiem czy to regula ale pewnie nie ale ja ciaze z Oliwka tez gorzej znosilam niz ciaze z Alankiem,ciaza z Oliwka dala mi w kosc a z Alankiem to latalam do konca i bardzo dobrze sie czulam,fakt alanka urodzilam w 35 tygodniu ale moze to dziewczynki bardziej daja w ciazy popalic niz chlopcy hihihih.Sliczne imie Sonia:tak:.

KAKA to 3 mam kciuki abys jak najszybciej becikowe dostala :tak:.Jak ty sie czujesz ?

MAGDA gratuluje zdanej informatyki na 5 :tak:.

Ja wam w ubiorze dzieci do przedszkola nie pomoge bo moje nie chodza.

U mnie ciag dalszy chorowania.Dzis sobie wysprzatalam rano bo miala babka z mopsu do mnie przyjsc,ale nie przyszla,wlasnie zadzwonila ze jutro przyjdzie,ehh a chcialam miec to z glowy,no nic jutro dalszy ciag czekania na nia .

U mnie w pionie cos z rurami robili i nagle w kuchni caly zlew sie zapchal ale nie tylko u mnie inni sasiedzi tez mieli apchane no i jak odepchali mi ten zlew to ja kuchni swojej nie poznalam ,cala czarna :baffled:.
Alanek spi,oli bajki patrzy wiec ja mam chwile spokoju dlatego na bb zagladam.

KAKA u mnie dzis pomidorowka :tak::-D:-D
 
Dorota może faktycznie coś w tym jest. Z Młodym mogłam wszystjo jeść, a teraz mam tak żołądek delikatny, że T. narzeka, że wsio jest niedosolone i niedopieprzone:sorry:
Ale chyba wiek też swoje robi... dochodzę do wniosku, że trzeba mi było się wcześniej za drugie dziecko zabrać:confused2:
 
Ciril my nowosolna:-) to gdzies chyba nie daleko mnie, ja nie znam sie kompletnie na lodzi (wiem gdzie politechniki, pilsudskiego, pomorska i to nie cala, brzezinska:-D)
A ja zrem michalki kawowe i juz mnie mdli, ale kilka zostalo i wolaja mi zalosnie zjedz mi, zjedz:-D
Dobrej nocy kobietki
 
Dobry wieczor kobietki, ale bylo czytania:tak: jak fajnie:tak:

Ja juz doszlam do siebie, bo znow dostalam w zeszly czwartek ataku to podobno rwa kulszowa bo boli krzyz strasznie ale przy tym jeszcze biodro i cala noga tak wiec przez 3 dni ledwo chodzilam... bol okropny...
Noi kupilam bilety, za dwa tygodnie lece do Polski do takiego specjalnego lekarza, podobno b dobry, mam nadziej, ze mi pomoze, a przy okazji pierwszy raz w zyciu zobacze polskie morze i nawdycham sie jodu:tak:

Wczoraj bylam na kontroli w szpitalu po operacji i cala wizyta trwala ze 3 minuty, jak sie pani czuje? czy je pani normalnie? pije?? ja na to ze tak, no to polozylam sie na kozetce pomacal mnie po brzuchu i stweirdzil ze wszystko jest w absolutnym porzadku.

Evelajna a u Was to tylko Tusinka ma ospe czy Ty tez??
Ja mialam w wieku 30 lat, i zlapalam od Karolinki, ale nie bylo tak zle;-)

Magda sf gratuluje zdanych egzaminow

Dorota to zadbaj o swoje zdrowie a potem "do roboty":-p

Ciril ach te tesciowe, nawet pies ma nerwa:-D, zycze Ci spokojnych tych ostatnich tygodni, a imie bardzo ladne:-)

Kaka zrob wojne w biurze i zaraz sie papiery znajda!!
 
U-ha! Ale tu się dzieje:)

Magda no to ukłony za zdaną informatykę i powodzenia z resztą. Za nas dom będzie zdawał developer, ale jak poczytałam jakie dokumenty trzeba i w ogóle "czym to się je", to się cieszę, że sama tych papierów nie muszę kompletować.
Z drugiej strony, kiedy my wrócimy i zamieszkamy na naszych włościach:sorry:
Ula ależ Cie łapie co chwila... My lecimy za 3 tygodnie. Ospę póki co ma tylko Tuśka. I oby tylko ona, bo jak nic polecę w ciapki.
Ale już jej strupki odpadają więc jakoś strasznie szybko poszło. Złapała w czwartek, a dziś wtorek:eek::-D W tym tempie przewiduję tydzień trwania choroby. Czy mam się spodziewać kolejnego wysypu, czy jak?
Kaka z doświadczenia Ci radzę się Pani księgowej uprzejmie zapytać o papiery. Ale tak wiesz... uprzejmie. Ze słodkim uśmiechem. Zrobi na jednej pięcie;-):-D
Magdziunia z kapuśniaka nici. M usłyszał i się strasznie zjeżył, że zapach, że ohyda, że ma uraz... Kurcza lista co on lubi jest krótsza od tego, czego nie lubi:baffled: Pojadę do mamy, to sobie nagotujemy:tak:
Dorotka to trzymam kciuki, żeby było ok z mopsówką!

Byłam w szpitalu na kontroli mojej tarczycy i jak Ulę, przebadali w 3 minuty, kazali nadal brać te same leki i powrót za... 6 miesięcy. Więc chyba sobie w Polsce w międzyczasie zrobię ze dwa razy kontrolnie badania.
No i kazali się zastanowić nad drugim dzieckiem jakoś szybko, bo za długo ponoć na pigułach lecę i oni proponują tabletkę radioaktywną:nerd: A to rok po nie można dzieci i żebym się za stara nie zrobiła.
Ooouuuppssss!
 
ULA oj wspolczuje ci bardzo tego bolu,oby lekarz w PL Ci pomogl,3 mam kciuki.Dobrze ze wizyta kontrolna w szpitalu wyszla ok :tak:.

EVELAJNA jeszcze raz zdrowka dla Tuski,a czy masz sie spodziewac u niej nowego wysypu to nie mam pojecia,nie znam sie na ospach,u nas mamy to jeszcze przed soba,na szczescie ja juz chorowalam na ospe i prawie tego nie pamietam:tak:,zycze obys ty nie zlapala tego.A powiec mi czy wy chcecie 2 dziecko? jakies plany sa w tym kierunku? czy na Tusce chcecie pozostac????????.

Moje wstaly juz o 7 ,ja zaraz zabieram sie za sprzatanie bo dzis ma babka z mopsu przyjsc,my ciag dalszy choroby,mnie mimo lekow rozklada coraz bardziej,dzieci marudne ze masakra.MILEGO DNIA
 
reklama
Evelajna nie bedzie drugiego wysypu napewno, tylko jak sie jest w Polsce to zalecaja okolo 2 tyg w domu a tutaj dzieciaki z troche pozasychanymi strupkami juz chodza do szkoly bo wtedy juz nie zarazaja;-)

Niech sie to Tusince jak najszybciej wszystko zagoi ale.... jesli sie zarazilas to mozesz zachorowac do dwoch tygodni... zycze aby jednak nie;-)
A mojej sasiadce Irlandce porobili badania na tarczyce, ma niedoczynnosc, czekala 4 lata na to, dobrali leki, skontrolowali i kazali na nastepna kontrole przyjsc za uwaga...30LAT:szok::-D:-D

Ja bylam dzis na dzialce, wykopalam juz wszystkie warzywa, powyrywalam koperki i natke pietruszki i teraz musze to posiekac i ususzyc na zime, a dzisiaj barszcz czerwony na obiad z buraczkow moich wlasnych.... mniam:tak:
 
Do góry