reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

pryzabela mam dokładnie tak samo, codziennie jest pytanie gdzie jest mój.... albo nie wiesz gdzie znajdę te .... albo tu kładłem a nie ma. Teściowa to sama przyznała, że błąd w tej kwestii popełniła bo nie goniła ich do pomocy w domu i teraz takie nieroby domowe on i jego brat. Nie powiem, żebym należała do super poukładanych i uporządkowanych kobiet. Pozwalam sobie na lekki bałagan szczególnie teraz w ciąży jak sił jest mniej ale bez przesady. Teraz jak muszę leżeć i mam zakaz wykonywania większości rzeczy to pomoc ze strony męża byłaby wskazana. Tymczasem kurzu coraz więcej a wzorów na dywanie już nie widać. Natomiast "zaraz" to chyba motto życiowe mojego m i sporej grupy mężczyzn ;p
 
reklama
:) noooo! nie ma to jak szpanerskie bryle:D
Moze faktycznie oczy masz tylko przemeczone, ale fajnie by bylo jakby Ci sie jednak udalo do jakiegos okulisty dostac, bo to na pewno upierdliwa sprawa...
Baba w ciazy to czasem jak wrak czlowieka sie robi (jakby takie przyspieszone starzenie sie dopada;)) Wszedzie lupie, strzyka, lamie; zle lazic, zle lezec, zle spac... Dobrze ze to prejsciowy stan i takie extremum trwa tylko max kilka miesiecy;-)
 
A ja właśnie zjadłam rybę z surówką,a nachodzi mnie na słodkie tak,że chyba Nutellę to bym łyżką ze słoika jadła.A ja u mnie nie widziałam słodyczy dla cukrzyków prócz lodów.
 
oj tak dzieci stanowczo za szybko rosna :(

moj balaganiarz umizrkowany , w domu sam niekiedy z siebie cos zrobi jak juz sie potyka o sprzety hehe
ogolnie nie jest zle jak go poprosze to pomoze bez gadania :)

ale smaka na noc robicie :/
ja zjadlam dwa batony wlasnie nie moglam sie powstrzymac :/ a moglabym jeszcze dalej jesc hehe

na jutro mam rybe w koncu otworzyli dzial po wakacjach :)
 
Lena znam ten bol!Jak mi sie chce cos slodkiego ,a nie wolno.

Zjadlam salatke,taka sama ilosc pomidorow co cebuli.Dobrze ze moj od paru dni spi na kanapie ,bo by nie wyrobil od zapachu.
 
tez bym pomidorow zjadla... poki co delektuje sie rosolem. nie jadlam chyba z 4 miesiace. czuje ze dzis sie przepracowalam... ja to sie chyba juz do niczego nie nadaje. tez macie wrazenie jakbyscie mialy jajo zniesc?
 
hej brzuchatki

znowu musze nadrabiac zaleglosci
ciagle u mnie jakies zakrety
ostatnio nie mialam sily na pisanie ani nawet czytanie, bylismy w PL bo nagle zmarl moj dziadzio
bardzo to przezylam,

cale szczescie mimo nerwow i smutkow z maluchem jest wszystko ok, wazy juz 2,2 kg czyli tyle co Jas przy porodzie
wali mnie caly czas od srodka
na ktg puls piekny i ogolnie wszystko wydaje sie byc dobrze

bylam dzis zameldowac sie w szpitalu i doszlo do mnie ze ti juz niedlugo, najsmutniejsze jest to ze bede 3 dni bez Jasia, chyba sie zatesknie za nim
akurat jak wychodzilam to szla taka rodzinka, tata trzymal maluszka w foteliku a mama ciagle calowala i sciskala okolo 2-letnia corcie
kurcze, musiala sie wytesknic, tego sie boje

ciesze sie ze jeszcze wszyskie jestescie zapakowane, troche dostalam pietra jak zobaczylam nowy watek: rozpakowane
a co u Rudson? wyszla juz czy jeszcze ja trzymaja?
pokickalo mi sie, Rudson wyszla a co z Rabbit?

czy wy tez tyle spicie? ja bym mogla co dwie godziny na kime chodzic

ide podczytac co u was
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny,

podczytuje ale jakoś nie mogę sie wczuć .. to moje pierwsze więc nie wiem jak bym się zachowała przy drugim. Ale zgadzam się że starsze powinno od razu być przy maluszku, ja byłam najstarszą z rodzeństwa tak więc mamie pomagałam ile umiałam ;)

Klementinka moje kondolencje, kurcze już kilka z nas stratę poniosło :-( Co to fatum jakieś?
 
Do góry