reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Ewa,dlatego ja odpuściłam bb na tydzień,zajęłam się sobą,córką i mężem:)
wku*** mnie wszystko wokół,a po tygodniu-plum i po wszystkim:)

Dziewczyny,kiedy mozna iść na pierwszy krótki spacerek?bo werandować chce zacząć od 5-6 doby...
w szpitalu położne mówiły żeby długo z pierwszym spacerem nie czekać i korzystać z ładnej pogody, mówiły że tydzień jest wystarczający. My się chyba wybierzemy w przyszłym tygodniu, jak mała skończy tydzień i może zdejmą mi szwy i będę bardziej mobilna bo teraz jak pokraka:)

mi położna powiedziała że od grubości pępowiny :tak:



Właśnie kilka dni po porodzie zaczynają dopiero boleć i ciągnąć te cholerne szwy,
a położna kiedy przychodzi ??? poproś żeby Ci ściągnęła jak przyjdzie,
mi ściągnęła i czuje się jak nowo narodzona :tak:

mleka mi też leci od cholery ale muszki nie mam, wkładam na raz po 3 wkładki
a dalej "mocze się" jak cholera, chyba pampersy będę podkładać :-p



Witajcie !!! Wracajcie do zrówka i formy :tak:



dokładnie, ja też czyniłam cuda, lewatywę sobie sama w domu zrobiłam ... ech ...
a to Dzieciaczek musi być gotowy na wyjście i to właśnie On musi dać sygnał żeby wszystko się zaczęło


Witam się Kobitki !!!
U nas wczorajszy dzień po raz pierwszy nie było żadnych gości :-D
ale wypoczęłam :tak: ale powiem Wam że byłam chyba tak wymęczona
tym szykowaniem przez kilka dni że przysnęło mi się po południu :-p



Moja starsza Córka zwariowała, cieszy się na Siostrzyczkę, opiekuje się nią,
całuje i przytula ale wczoraj podeszła do niej, złapała za główkę i zarzuciła na drugi bok :angry:
myślałam że ją rozszarpie, nie wiem co w nią wstąpiło,
nie chce nic robić sama, nie chce sprzątać, przebierać się, pomagać,
robi na złość, wszystko na przekór, czasem stanie i się rozedrze w niebogłosy
choćby ją kto wrzątkiem oblewał, nie wiem co robić bo przecież
rozmawiamy z nią, przytulamy, teraz miała urodziny, tyle prezentów dostała,
nie wiem, po prostu nie wiem, chyba będę z nią do jakiegoś psychologa iść
bo nie daje rady po prostu ...
położna przyjdzie w przyszłym tygodniu.
Co do starszego dziecka to babka z sali porodowej miała też starczego syna który nie tolerował braciszka a do mamy przez telefon mówił że jej nie odwiedzi w szpitalu bo "to coś" tam jest, więc różnie bywa z akceptacją maluszków przez starsze rodzeństwo
 
reklama
ja chyba tez opuszcze BB facebooka i wszystko inne bo ciagle tlyko pytania- a ty jeszcze w domu? itd;/;/

najgorsze jest to, że lekarz sam powiedział że wszystko gotowe do porodu i moge sama sobie pomóc, wiec chciałam i co? g**o mi dał ten olejek i wogóle.... juz nawet Lena urodziła a miała termin po mnie....

fakt że u mnie do terminu tydzien, ale skoro słyszałam juz tyle razy ze urodze przedwcześnie i sie nastawiłam, a teraz nawet lekarz to potwierdził, że już wszystko gotowe i powinno sie już coś dziac na dniach a tu ciagle niiiiiiic! mój mąz zdołowany bo musi na weekend do szkoły jechać a ja zostaje w domu u rodziców i jak zaczne rodzić to bez niego....
nie mam siły już kompletnie...już mało ktora została z październikówek jak ja....

TAK BARDZO WAM WSZYSTKIM ZAZDROSZCZE, że aż płakać sie chce :( jak dzis nie urodze to musze poczekac do niedzieli w nocy conajmniej bo chce aby był mąż.... dolina na maxa.
 
Witam sie i ja.. Brakuje dnia do terminu a malej ani widu ani slychu.. Do tego lekarz kazal mi 25 pazdziernika przybyc na usg i wizyte i w pyte pojdzie kolejne 200 euro :angry:, a moj juz na czerwono ma konto.. Zlitowaloby sie to dziecko nad nami naprawde.. Wszyscy zaczynaja pisac i dzwonic czy juz sie urodzila, a ja sie tylko wkurzam coraz bardziej.. Wrrrrrr.. Grrrrr..
No to sie pozalilam, wybaczcie ze wam, ale moj i tak ma duzo zmartwien, wiec przed nim gram zadowolona i szczesliwa, chociaz do was moge pomarudzic..;-)
 
hej :)

kurcze Lenka urodzila hehe , a ostatnie co jej pisalam , ze niedlugo ona napisze smsa , ze juz po :-D

Ewa,dlatego ja odpuściłam bb na tydzień,zajęłam się sobą,córką i mężem:)
wku*** mnie wszystko wokół,a po tygodniu-plum i po wszystkim:)

Dziewczyny,kiedy mozna iść na pierwszy krótki spacerek?bo werandować chce zacząć od 5-6 doby...

ja nie pomoge , my wyszlisly szybko dosc , bo po tyg. , ale u nas bylo ponad 30 stopni i piekna pogoda wiec chyba tez innaczej ...

Mnie połozna srodowiskowa powiedziala ze od 3 tygodnia dopeiro mozna zaczac werandowac bo pogoda brzydka. Ale dzisiaj ladnie swieci słoneczko wiec chyba kolo 12 wystawie go na balkon na chwilke :)

wow az tyle czekac :szok: niezle

cześć lachy ;)!

Wracam do świata żywych. Jestem już w domku. Poród opisze w odpowiednim wątku... Moją malizne rodziłam 18 godzin.... Na dodatek okazało sie, że urodziłam małego terroryste i dziś np zasnął dopiero o 3 nad ranem:baffled: ALe staram sie ogarniać swą marną egzystencje i powoli stabilizować nową sytuacje :) Dziękuje za wszystkie kciuki i gratulacje :-) Jak dobrze być po....


Nie nadrobie na pewno wątku ale gratuluje wszystkim rozpakowanym i trzymam kciuki za lalunie jeszcze w dwupaku :)

witamu ponownie juz po tej stronie hehe
czekamy na opis w takim razie :)
moj tez powoli w diabla sie zamienia :-D
ale co tam jest tak kochany , ze nie umiem sie zloscic ani nic na niego :)

ja chyba tez opuszcze BB facebooka i wszystko inne bo ciagle tlyko pytania- a ty jeszcze w domu? itd;/;/

najgorsze jest to, że lekarz sam powiedział że wszystko gotowe do porodu i moge sama sobie pomóc, wiec chciałam i co? g**o mi dał ten olejek i wogóle.... juz nawet Lena urodziła a miała termin po mnie....

fakt że u mnie do terminu tydzien, ale skoro słyszałam juz tyle razy ze urodze przedwcześnie i sie nastawiłam, a teraz nawet lekarz to potwierdził, że już wszystko gotowe i powinno sie już coś dziac na dniach a tu ciagle niiiiiiic! mój mąz zdołowany bo musi na weekend do szkoły jechać a ja zostaje w domu u rodziców i jak zaczne rodzić to bez niego....
nie mam siły już kompletnie...już mało ktora została z październikówek jak ja....

TAK BARDZO WAM WSZYSTKIM ZAZDROSZCZE, że aż płakać sie chce :( jak dzis nie urodze to musze poczekac do niedzieli w nocy conajmniej bo chce aby był mąż.... dolina na maxa.

Ewa spokojnie najlepiej wyluzowac ( wiem ciezka sprawa ) i przyjdzie ten dlugo wyczekiwany dzien !! ja ci to mowie , zobacz na Lenke podzialalo moje gadanie :-D
trzymam &&&&&&&&&&&&&&&& za szybki porod !!!

Witam sie i ja.. Brakuje dnia do terminu a malej ani widu ani slychu.. Do tego lekarz kazal mi 25 pazdziernika przybyc na usg i wizyte i w pyte pojdzie kolejne 200 euro :angry:, a moj juz na czerwono ma konto.. Zlitowaloby sie to dziecko nad nami naprawde.. Wszyscy zaczynaja pisac i dzwonic czy juz sie urodzila, a ja sie tylko wkurzam coraz bardziej.. Wrrrrrr.. Grrrrr..
No to sie pozalilam, wybaczcie ze wam, ale moj i tak ma duzo zmartwien, wiec przed nim gram zadowolona i szczesliwa, chociaz do was moge pomarudzic..;-)

matko 200e !!! o kurka masakra :( a zwracaja cos z tego ?? wspolczuje oby male wyszlo w koncu !!!


Monysia nie wiem co poradzic z mala :( wiem , ze nie tylko ty na watku sie meczysz z zazdroscia rodzenstwa , chyba trzeba przetrwac to i tyle ... oby bylo lepiej &&&&&&&&&&&&&&&&&&& !!
 
Asionek wlasnie o to chodzi, ze my tu przez ciaze to bankruci jestesmy.. Nic ci nie zwracaja, nie ma szans. Co miesiac wydawalam 100 na wizyte, 50 badania krwi, 45 odkad doszly mi badania tarczycy, wizyta endykronologiczna 45, kazde usg 100, ktg 25, i witaminy i leki ok 50 euro... A zarabia tylko moj.. Mam juz serdecznie dosc tych wydatkow:wściekła/y:
Ah i zapomnialabym - 65 euro tampon dowcipny na sam koniec, oraz wizyta anestezjologiczna 80 euro... I jak we wloszech maja nie miec pieniedzy??:crazy:
 
Ostatnia edycja:
ewa, ivi -juz chyba niedlugo bedziemy sie tak meczyc w tym oczekiwaniu... zycze z calego serca nam , zeby nas szybko wzielo i plum - maluchy byly na swiecie:-)
 
Ewa,dlatego ja odpuściłam bb na tydzień,zajęłam się sobą,córką i mężem:)
wku*** mnie wszystko wokół,a po tygodniu-plum i po wszystkim:)

Dziewczyny,kiedy mozna iść na pierwszy krótki spacerek?bo werandować chce zacząć od 5-6 doby...

Ja wychodze z mala codziennie od 8 doby zycia, niezaleznie od pogody, bez werandowania. U nas dzis 12 stopni wieje i pada ale zaraz wychodzimy :) i wszystko jest dobrze :)
 
Asionek wlasnie o to chodzi, ze my tu przez ciaze to bankruci jestesmy.. Nic ci nie zwracaja, nie ma szans. Co miesiac wydawalam 100 na wizyte, 50 badania krwi, 45 odkad doszly mi badania tarczycy, wizyta endykronologiczna 45, kazde usg 100, ktg 25, i witaminy i leki ok 50 euro... A zarabia tylko moj.. Mam juz serdecznie dosc tych wydatkow:wściekła/y:
Ah i zapomnialabym - 65 euro tampon dowcipny na sam koniec, oraz wizyta anestezjologiczna 80 euro... I jak we wloszech maja nie miec pieniedzy??:crazy:

o ja , az mi szczena opdla jakie ceny !! to u nas bez ubezpieczenia taniej prywatnie !!
szok kurka :szok:
dla przykladu bez zwracania kasy , prywatna wizyta u mojego gina 45e z wypasionym usg 3d
anastazjolog 23e
badania jakies grosze cos z 5e placilam
ktg gratis 2 razy w tyg.
100e badania genetyczne i USG

nie no strasznie drogo macie !!

aha i u nas zwracaja prawie wszystko jak ma sie tylko panstwowe ubezpieczenie z prywatnym wszystko oddaja
a od 7 mieciaca ciazy nawet na normalnym ubezpieczeniu wszystko zwracane w 100% jest
 
o ja , az mi szczena opdla jakie ceny !! to u nas bez ubezpieczenia taniej prywatnie !!
szok kurka :szok:
dla przykladu bez zwracania kasy , prywatna wizyta u mojego gina 45e z wypasionym usg 3d
anastazjolog 23e
badania jakies grosze cos z 5e placilam
ktg gratis 2 razy w tyg.
100e badania genetyczne i USG

nie no strasznie drogo macie !!

aha i u nas zwracaja prawie wszystko jak ma sie tylko panstwowe ubezpieczenie z prywatnym wszystko oddaja
a od 7 mieciaca ciazy nawet na normalnym ubezpieczeniu wszystko zwracane w 100% jest
Do gina prywatnie chodze, a i jeszcze mi powiedzieli ze on i tak nieduzo bierze :szok: Za badania place ze znizkami, bo jestem ubezpieczona, wiec wyobraz sobie ile bym placila bez znizek.. Darmowe w ciazy mialabym tylko te na toxpolazmoze i moczu, ale toxoplazmoze mialam, wic tylko za mocz mnie nie liczyli, a gin sprawdzac chcial wszystko.. Kurde w Rzymie mi sie mieszkac zachcialo, to mam za swoje.. W polsce wszystko poldarmo, a ludzie potrafia jeszcze narzekac.. :crazy:
 
reklama
Do góry