reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Mój Marek litości nie zna.... Wstaje rano już 5-5.30 i śpi jeszcze 2 razy dziennie. Próbowałam na jedno spanie go przestawić ale niestety jeszcze nie ma bata. Koło 18 już jest nie do wytrzymania i mdleje ze zmęczenia :D
 
reklama
Hej
Ewelina u nas na ogól jedna drzemka ok 11-12. Czasem zdarzy się druga 20-30 minutowa. Wczoraj przed 16 młoda poszła na drzemkę, spała ok 1,5h i zasnęła dopiero o 21. Więc u nas jedna drzemka jest optymalna bo inaczej mamy wieczór z głowy.
Pustki??? kiedyś bywało gorzej. Mam nadzieję, ze ten wątek odżyje pełnią życia i będzie tak jak kiedyś :p.
Kasiadz najlepszego ;-)
 
OOO właśnie Kasiadz nie zdążyłam jeszcze życzeń Antosi złożyć! Wszystkiego, co najpiękniejsze!! Pamiętam jak rok temu przymierzałyśmy się do numeru z olejem rycynowym. Ciekawe czy to on u Ciebie zadziałał :)
 
hello
jagmar 100 lat dla Marii
Kasiadz- Dla Tośki też najlepszego :)

Kasiadz!
Po Twoim poście doszłam do wniosku zę chyba za mało daje małej kaszy i dlatego sie budzi i spi niespokojnie... wczoraj dałam jej na próę 250 ml i zjadła, obudziła sie o 5 i znowu 250 zjadła i spała do 8.... a dzisiaj poszłam za ciosem i zrobiłam 330- jak Ty Antosi... zjadła! i śpi jak suseł o tej godzinie! zobaczymy jak długo pośpi ale i tak jedna pobudka na kasze w nocy to nie 3! DZIĘKUJĘ najmocniej!!!!

jagmar
taaaaa, w czasach fb pewnie nigdy nie ożyje BB- chociaż marzę o tym :)

mileczka
jaaaaa cieeeee... a ja pamiętam jak mi Cie szkoda było że Ty już taka przeterminowana bida... :p

evelina
kurczę to faktycznie nieciekawie. Ja właśnie w takich trudnych chwilach biorę mocne postanowienia- i tak zaczęłam uczyć Emi spania samej np. moze jak mały marudzi to też poczyń jakieś kroki żeby było lepiej?

moje dziecię w dzień wstaje ok 8 drzemke ma około 10-11 zwykle po godzina-dwie, i drugą kolo 15-16 też godzina-dwie, ale zdarza sie i 3 i 4h. Dzisiaj w porze drzemki miala gościa więc poszła spać o 13. Wstała po 16 ale z ;powodu braku drugiego spania usnęła mi przed chwilą. Inaczej spałaby dopiero okolo 21-22.
 
Ewa no właśnie na moją Zośkę to nic nie działa, np dziś spała po 10 tylko 40 min i myślałam,że po południu uśnie jeszcze raz,ale za nic w świecie nie chciała,broniła się jak mogła i usnęła dopiero przed 20 ://

A co do fb to słyszałam,że jest tam grupa która ma się lepiej niż to forum,gdzie można znaleźć tą grupę? rozumiem,że jesteście też i tam?
 
Nabawe ja wolę ominąć tą drugą drzemkę po to, żeby Marysia poszła wcześniej spać. Dzisiaj zasnęła przed 20 :). Tatuś dziewczynki usypiała bo ja dorwałam promocję w humaniku wszystko 50% taniej (kc). Kupiłam dziewczynkom buciki ale się napociłam, żeby Zosię ogarnąć i Marysię uspokoić bo podskakiwała w wózku z nudów. Później tatuś po nie przyjechała a ja wybierałam torebkę i rękawiczki.
 
OOO właśnie Kasiadz nie zdążyłam jeszcze życzeń Antosi złożyć! Wszystkiego, co najpiękniejsze!! Pamiętam jak rok temu przymierzałyśmy się do numeru z olejem rycynowym. Ciekawe czy to on u Ciebie zadziałał :)
ja tam wierze ze to ten olej i tym razem w termin porodu też pije:-):rofl2:



a ja wczoraj miałam nie przespaną noc bo młoda miała bunt
shocked.gif
położyłam się spać o 23.30 a ta o 1 wstała i walczyła do 5, w końcu sie poddaliśmy i o 4 wzięliśmy ją do naszego łóżka, zanim usnęła to strasznie mnie pokopała aż usnęła z wciśniętymi nogami w mój brzuch, a my o 6 już pobudka do pracy
shocked.gif
masakra, oby dzisiaj było lepiej. pewnie gdybyśmy ją od razu wzięli do nas to szybciej by usnęła ale boimy się że się przyzwyczai do spania z nami i bierzemy ją do siebie tylko w ostateczności
 
Hej

haha ja mam bunt codziennie, u nas trzy pobudki w nocy to minimum :baffled::sorry2: mimo że w dzień śpi tylko raz przez 1,5h-2h.. pada koło 21 a wstaje o 7! Codzienie wcześniej.. ciekawe:dry: Ale cóż się mu dziwić jak zębów już mamy 12!!!!!!!!!!!!:szok::szok: I już widzę że kły idą!!!:szok:

wszystkiego naj dla dzieciaczków :**
 
reklama
Hej
Ja też dołączam się do cieplutkich życzeń dla wszystkich pierwszoroczniaków ;-):-)
U Nas bez zmian pobudki, płacz, lament, wrzaski, wyginanie się, podsypianie po 10 min i tak noc w noc , brakuje mi sił naprawdę a moja lekarka twierdzi że to mózg dojrzewa i tak będzie dopóki nie dojrzeje:szok: A wieć prędzej się wykończe:wściekła/y: Dziś póściły mi nerwy i tak się na niego wydarłam :-( Wytelepotałam go i zaczełam płakać nie mam już sił :-( I co ze mnie za matka jak mały potrafi mnie wytrącić z równowagi ??? A szkoda gadać:wściekła/y: Jestem zła na siebie że jestem aż taka głupia stara a głupia :no:
 
Do góry