reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

cześć mamuśki.

Dopiero udało mi sie zasiąść i was poczytać. Dzięki za gratulacje, urodziłam 12 sierpnia Joannę. Jest małą słodką istotką, ale od 2 dni coraz więcej płacze, więc mam sajgon. Emilka uwielbia siostę, więc muszę ją wciąż mieć na oku bo ciągle próbuje jej wchodzić do łóżeczka, tuli, kocha całuje ale tak bez wyczucia i ma odpały że mała leży a Emi podchodzi i łapie ją jakby chciała wziąc na ręce i woła "Siamaaaaaa". Męża mam jeszcze ze 2 tyg w domu a potem to nie wiem co z nami będzie...
 
reklama
Gratulujemy Ewa :) Widziałam kruszynkę jest słodka - no ale czego się spodziewać jak to moja imienniczka, ale pamiętaj Joaśki mają swoje charakterki :* a tak na poważnie to fajnie, że Emi tak nastawiona jest. A jak Ty się czujesz?
Później się przyzwyczaisz i ustalicie sobie rytm dnia :) będzie dobrze kochana, musi być. Ponoć drugie dziecko jest wyrozumialsze dla rodziców, ale to Kasia by Ci musiała potwierdzić.

To dobrze Kasiu, oby mu jak najszybciej się polepszyło, no i dziękuję za życzenia.

A tak na marginesie to mój mąż zmienia pracę i mamy nerwówkę bo tu przejście, tu jeszcze trochę w starej firmie, będzie musiał pozamykać wszystkie projekty, później wdrożyć się w nową firmę i mam takie głupie schizy że ten rok jest strasznie dla nas łaskawy (zamknięta budowa, przeprowadzka, zmiana pracy Pawła na lepsze pieniążki... i tak się aż boję że jak coś gruchnie to się nie pozbieramy...)
 
Ostatnia edycja:
ewcia u nas czasami to jest kilkugodzinny płacz bo Franiu ma problemy z zasypianiem i niemal zawsze wiąże się to z płaczem a ja jestem twarda i nie uczę go noszenia :p
Teraz dużo leży na podłodze bo się już przemieszcza po niej a Tosia podchodzi o ciągnie go po podłodze za ręke, siada mu na plecach, a ostatnio złapała za szyje i podniosła do góry:szok:
 
ja jestem:tak:
czytam, ale nie zawsze mam czas napisać :crazy: bo już Maja przy mnie jest i mnie odciąga.
Dzieci pochłaniają mnie na maksa, na nic nie mam siły
ciągły wrzask i ryk
 
Jak mój dzieć idzie spać to ja padam razem z nim :D dzisiaj testujemy przeniesienie godzin spania bo zaczął iść spać o 14 i uprawiać 3 godzinne drzemki, a później hulaj dusza do 22 :D
 
a u nas od kiedy chodzimy do żłoba tośka pada o 11, a wieczorem wczoraj o 19.30 padła a jak na razie chodzimy na godzinę 9 a co to będzie w przyszłym tygodniu jak zaczną chodzić na 7?

Aja dostałam pracę!!!!!!,
dzisiaj zadzwonili, jutro zaczynam, nie będzie łatwo bo praca jest w nowo powstającej instytucji więc nie będzie się od kogo uczyć tylko wszystko będę musiała umieć sama, mam nadzieje że podołam i mnie nie wywalą :p
 
reklama
Do góry