reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Cześć.
Faktycznie mało nas tu zagląda. Cisza i cisza. Nawet się nie dziwię bo sama mam za mało czasu na forum. Na fb jeszcze wejdę (zresztą cały czas jest załączony na laptopie :D) ale to kosztem forum. Kolejny raz stwierdzam, ze chciałabym to zmienić i pisać tu częściej ale... nigdy mi nie wychodzi.

U nas jest bunt ale 3-latka. Marysia jest kochana, po prostu idealna. Z Z jest gorzej. Wszystko jest na nie i wszystko robi na przekór. Wczoraj nie chciała mi dać ręki na przejściu dla pieszych i biegła sama przez ulicę. Za karę nie dostała soczku i awantura była przez następne 2 godziny.
Jak u Was z samopoczuciem? jesień nie daje się we znaki? JA spałabym cały dzień i najchętniej nie wstawała z kanapy a tyle rzeczy jest do zrobienia ;/.
 
reklama
OOO Jagmar - fajnie że nas odwiedziłaś.
Ja mam już dość tej jesieni, zimnej, ciemnej i do d**** nawet nie ma jak po pracy wyjść na spacer z dzieckiem i przy okazji się odstresować po pracy, a w domu mały dostaje kociokwiku :D
Z Filipem mam nieraz mieszane uczucia na jego zachowanie - w ostatnią sobotę był przekochany, rano zjadł pięknie śniadanie, później przekąska - poszliśmy na spacer, pięknie za rękę (nie wywijał się, nie wyrywał, nie płakał, nie uciekał nawet na plac zabaw nie ciągnął) i sielanka trwała do wieczora, w niedzielę tak samo. W poniedziałek już tragedia i wstawanie o 6 rano grrr, płacz przez cały dzień, wymuszanie....i tak do dzisiaj.
więc nie wiem co jest grane, a może z czasem będzie coraz lepiej?

Twoja Marysia też miała takie etapy jak była młodsza?
 
Marysi złe dni można policzyć na palcach jednej ręki. Nie miała na razie żadnych buntów. Raczej jest pogodna i uśmiechnięta Czasem ma focha ale to głównie za sprawą Zosi i jej szturchanek. Jedynie to na spacerze jest trudna bo jak się uczepi zbierania liści i białych kulek z krzaka to muszę się nieźle nagimnastykować, żeby ją do dalszej trasy namówić.

Już mam odpowiedź na moje ostatnie jesienne samopoczucie i zmęczenie. Jestem chora, dopadła mnie jakaś infekcja grrrrr..... ;/. Oby na młode nie przeszło.
 
Ewelina Fitał - jeśli tu zaglądasz - to gratuluje ślubu, pięknej suknii i życzę wszystko co najlepsze (duuuużo słońca, zrozumienia i przyjaźni w związku :) ). A tak na marginesieee- bożżże kobieto jaka Ty śliczna jesteś :D mówię to z lekką nutką zazdrości ale szczerze :) i nie ścinaj włosów ani mi się waż :D

Szykujecie już coś na 2urodziny dzieciaczków?? My robimy już 12.10 bo później jedziemy na wesele /19stego/, później Hubertus ojjj ta jazda bryczką po lesie :D więc Filip będzie dmuchal szybciej, ale co tam :D
 
heeeey

przyłączam się do życzeń dla Elifit- kochana... samych radości i szczęścia, wyglądaliście bosko! :*

asik
ja raczej nie mam szans na organizacje urodzin, mam tyle na głowie i bez tego... może tort, ciacho i kawa dla teściów, bo moi rodzice i tak nie przyjadą. Ale już mam prezent dla młodej :D

co słychać dziewczynki!?
 
Hej
Dziękuję ślicznie za życzenia. Impreza się udała naprawdę super było, szkoda że już po. Dopisała pogoda, orkiestra, goście, jedzenie no wszystko było jak tralala :)
Asik dziękuję za miłe słowa ale w dniu ślubu to każdy tak wygląda olśniewająco ;) Miałaś podgląd zdjęć? Jesteś na fb???
_DSC7152_mp.jpg
 

Załączniki

  • _DSC7152_mp.jpg
    _DSC7152_mp.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 63
Ewelina - jestem na fb, mam Cię w znajomych (furman joanna) - dlatego widziałam jak pięknie wyglądaliście.
Na forum dzieciaczkowym na fb nie jestem :D

Ja też bym chętnie jeszcze raz wesele powtórzyła :) Ale już 19stego bawię się u kuzynki no i jedziemy bez Filipcia, więc się wybawimy :)

Widzę że Arek już obchodził 2 latka - najlepsze życzenia :*

U nas też będą dziadkowe, nasze rodzeństwo i ich dzieciaczki i kilka cioć najbardziej związanych z nami i tyle :) Będzie tort, ciasto i jakieś sałatki tyle... chcemy jeszcze porozwieszać balonyy w duuużej ilości.

Nabawe - a co macie dla Emilki, jeśli to nie tajemnica??
IMGP2792.jpg
A w ramach spominek, to z naszego ślubu z przed ponad 5 lat.
 

Załączniki

  • IMGP2792.jpg
    IMGP2792.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 56
Ostatnia edycja:
no jaka tajemnica:D hehe
kupilismy jej tablicę taką do zmazywania i matę do rysowania.

KOLOROWY ZNIKOPIS FAJNA TABLICA STEMPELKI 2KOLORY (3577659775) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
TABLICA WODNA, MATA DO PISANIA, ZNIKOPIS, 3 KOLORY (3585749340) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tą matę testowałyśmy kiedyś u jagmar bo jej dziewczyny od dawna mają, ale wtedy Emi piła wodę z pisaka zamiast rysować. Od niedawna lubi rysowanie i liczę na to że ją to zajmie. Ten sprzedawca w ogóle ma mega ceny zabawek a odbiór możliwy w PN więc na pewno jeszce skorzystam. Ma fajną kuchnię- kuchenkę z akcesoriami którą można złożyć w walizkę i chyba zlecę kupno dziadkom tez na urodziny:)
 
reklama
Hej
Właśnie co na urodziny dla dzieci wymyśliłyście? Myślałam, że będziemy kompletować klocki duplo ale mamy ich tyle, że nie sprawi im różnicy i radości. Marysia lubi zabawę kuchnią wiec myślałam nad ciasteczkami z drewna takimi Drewniane babeczki MUFFINS 24+ Bigjigs (3530796178) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. lub takimi -25% Drewniane ciastka Muffiny na tacy Wonder Toy (3493846511) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. albo tort Drewniany Tort Urodzinowy w Pudełku Wonder Toy (3549736724) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Jeszcze zastanawiałam się nad kolejką z ikei.

Nabawe właśnie dzisiaj prałam naszą matę wodna bo Marysia zatłuściła je brudnymi łapskami. Chyba się nie udało i plamy zostaną na zawsze :(. A wodę z pisaka młoda nadal żłopie ;/ pod tym względem jest niereformowalna.
Dla Emilki mogę jeszcze polecić zabawkę "Lekarza" czyli zestaw przyrządów lekarskich w czerwonej walizce. Marysia bardzo lubi nas badać i leczyć i nawet zaczyna leczyć lalki.

Elifit również gratuluję i życzę wszystkiego dobrego z okazji ślubu :). Ładne to zdjęcie, które wrzuciłaś, moje ulubione. Dobrze, że jesteście zadowoleni z imprezy i z orkiestry. Wspomnienia pozostaną Wam na całe życie :).
 
Do góry