reklama

Październik 2011

reklama
Od pierwszego dnia ostatniej miesiączki !!!!!!
Tzn od tego odejmujemy 3 miesiące dodajemy 7 dni i rok następny
Najszybciej stworzyć suwaczek wtedy samo sie wyliczy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Z tego co piszecie to wynika, że jeszcze z miesiąc poczekam na pierwszą wizytę. Ale zobaczymy. Najpierw chyba powtórzę test pod koniec tygodnia, bo chyba jestem na etapie kiedy jeszcze nie wierzę, że jest fasolka.
 
rabbit - nie mdłości a biegunka :wściekła/y: masakra
monika wysłałam zaproszenie do naszej grupy :)
Mere - tak jestem w ciązy :D
Tobie tez juz wysłałam zaproszenie do naszej grupy :D
Dziękuję za zaproszenie...:)

Dziewczyny plecy mnie bolą:-( Brzuch przestał, ale za to plecy w krzyżu mnie tak ćmią...I zastanawiam się kiedy iść do lekarza...W pierwszej ciąży poszłam zaraz jak się dowiedziałam czyli w 3 tyg po owulce, i dobrze bo miałam za cienkie endometrium i musiałam brać duphaston...Więc teraz też pójdę wcześnie tylko nie wiem czy jeszcze w tym tyg czy na początku przyszłego. Bo boję się że teraz może jeszcze nic nie będzie widać...W którym tyg widać już pęcherzyk???

Mnie jak na razie tylko brzuch dokucza, ale nie cały czas...

Ja dopieor sięobudziłam...po pracy byłam taka senna, że musiałam się położyć...i zaraz dalej idę spać...:)
 
dziewczyny Garbriela jest w szpitalu ciągle krwawi bardzo dlatego ją zostawili na ginekologii, mam nadzieje ze szybko ustanie krwawienie i bedzie juz dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gabi jestesmy z Tobą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry