reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

łojjj, no to faktycznie długo !!!! Bardzo dobrze ze zmieniłas lekarza :)
Trzymam kciuki zeby wszystko był w porządku :) życzę oczywiscie bezobjawowej ciązy :)
Ja to mialam straszną pierwszą ciąze !! Ale wierze ze jak zajde to bedzie tym razem o wiele lepiej :)
 
reklama
Mere ja juz ci gratulowalam na starczkach ;-) ciesze sie ze Wam sie w koncu udalo...

A jak sie czujesz?
 
Witaj Rabbitku widze ze doczekalas sie dziewczyn z terminem na pazdziernik,a ty jak sie czujesz?
Jesli mozesz to napisz:
Kiedy robilas test?w ktorym dniu cyklu?i ile dni po @?
 
Robiłam teścik w 24 dniu cyklu przed @(pink test wyszedł z 2 kreskami, pre test 1 kreska)....25 dc zrobiłam bhcg i miałam 30,01....a dzisiaj robiłam znowu bete i mam 1048....aa czuje się średnio nie dość że boli mnie brzuch i plecy...to jeszcze lekkie przeziębienie...ale chociaż tyle że na L4 siedzę....bo w pracy to tylko bym nałapała wirusów....
 
O to szybko wykryl ciaze,mi nigdy zaden nie wyszedl przed terminem spodziewanej @.

Zycze zdrowka


A kiedy idziesz do gina na pierwsza wizyte?
 
już byłam w piątek ale nic nie było widać...za wcześnie....ale wizyte już dawno miałam ustaloną...teraz czekam na 11 luty na 1 usg fasolki:)
 
To juz za 2 tyg zobaczysz swoja fasoleczke,ale fajnie.

Mamuska co nic nie piszesz?Co tam u ciebie ?
hmmdrapanie.gif
 
Edyta- jestem , jestem, brzuch mnie nie boli juz, ale krew z nosa dzis sie pojawiła... a poza tym nic mi sie nie chce dziś... :-(
Jeszcze ze 2 godzinki i mały padnie więc odpocznę troszkę sobie !!! No strasznie nie mam mocy :( :wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Do góry