reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Witam :)
ja dziś mam trochę zły humorek, przez to że wczoraj koleżanka z pracy zrobiła mi mega awanturę, za to że nie chciałam czegoś tam zrobić (szyb umyć), i naskoczyła na mnie, że się na taką księżniczkę w ciąży zrobiłam.

dziś pogadam z kierowniczką, bo tak być nie może... kierowniczka sama kazała mi się oszczędzać, ale inni tego nie rozumieją...

ehh.

Takie koleżanki to o kant d... potłuc...Wiadomo, że w ciąży należy się oszczędzać...

kurde dziewczyny jestesmy w ciazy, moze nam sie nie chciec nic robic :-D u mnie to tez wyglada jak na jakims pobojowisku...jeszcze pranie wisi,ktore w poniedzialek powiesilam :-D a do prasowania to mam sterte na chyba 2 godziny..a jeszzce z tym co wisi, to wole nie myslec....moze w weekend sie zabiore :-D
o kuchni nie wspomne, bo mimo,ze zmywarka stoi, to mi sie nawet naczyn nie chce powstawiac...Boze, jaki ze mnie len ostatnio, masakra jakas...
a ja jeszcze dzis na kurs i musze odrobic moj norweski, a tak mi sie nie chce,ze szok...ale musze w koncu sie chyba przelamac i zabrac za robote :-) i jeszzce przydaloby sie z mlodym na podworko wujsc, trzeba skorzystac poki pogoda w miare przywoita,bo nie wiadomo jak dlugo taka bedzie :-)

U mnie w domu też pobojowisko...mój sam przez parę dni z psem...tylko podłogę umył, bo wczoraj kolega u niego był a kurz to już kłębami się zbierał...Pranie, które zrobiłam przed wyjazdem zamiast zdjąć z suszarki, to suszarkę zaniósł do sypialni...
Cześć wszystkim....

A ja dziś gotuje grochową :-) tak mnie naszło że nie odpuszczę......

Śniadanko już zjedzone ale znowu bym coś wrzuciła chociaż wiem że będzie mi potem niedobrze z przejedzenia ,ale nie potrafię tego pohamować....superrrr:zawstydzona/y:

Asionek ja też mam takie problemy z cerą jak Ty ,najbardziej to mnie zaskoczyło to przesuszenie skóry koło brwi ,cały czas krem wklepuje ale to pomaga tylko na chwile...a pryszcze to mi na tyłku wyskakują -nie do wiary :no:

Ja właśnie też zbieram się do farbowania włosów bo jakieś takie niewyjsciowe są....


Pozdrawiam wszystkich :-)

Ja też już bym coś z włosami zrobiła, ale raczej się jeszcze wstrzymam...ale przed świętami, to już na pewno, bo czuję się strasznie zaniedbana...jedyną zmianę jaką zauważyłam, to że przestały rozdwajać mi się paznokcie...


Kobitki a wyobraxcie sobie moją sytuację:
Ja w pracy a w domu 3,5 latek z tatą :baffled::baffled:...tajfun to mało. Wracam styrana ledwo na 4 piętro doczłapię a tam wejśc się nie da :zawstydzona/y:...prasowanie kipi w całej chałupie...spod kurzu to juz mebli nie widać...ale po pracy nie mam siły na nic :sorry:

U mnie też syf...

Cześć dziewczyny! Na szczeście wizyta kontrolna bezproblemowa :) maluszek rośnie, widziałam bijące serduszko ! :-) niesamowite uczucie! :tak: Wszystko jak na razie przebiega książkowo i mam nadzieję że tak już zostanie do końca :-) całuję was !;-)


Super, że z dzidzią wszystko dobrze...
Witajcie dziewczynki, widzę że sporo doszło nowych mamuś:)

Ja wreszcie zdrowa, miałam zapalenie tchawicy i nie obeszło się niestety bez antybiotyku...mam nadzieję, że nie zaszkodził maleństwu:-)
Gdyby nie to, że nie mogę znaleźć nikogo, kto by mnie przyjął na praktykę z logopedii, życie byłoby piękne:baffled:

Cieszę się, ze wróciłaś do zdrowia...

ja mam juz manie na zjedzenie kiszonych, a tez tu nie mam i mnie trafia.
tez ostatnio wydaje mi sie ze chlopiec moze bedzie, ale chcialabym coreczke.
kiedy bedziecie wiedzialy jaka plec? mi lekarka powiedziala wczoraj ze dopiero na polowkowych sie dowiem

Mi ginka powiedziała że jak dzidzia ułoży się dobrze, to przy prenatalnych będzie można już ustalić płeć...

Ja tez ciagle gonie meza po polskich sklepach to po ogorki to zurek i takie tam *******y ale my mamy pelno polskich sklepow i prawie w kazdym wiekszym markecie jest polskie stoisko.Wcinam ogorki popijam woda z ogorkow i jem zupe ogorkowa haha i licze nadal na dziewczynke ;)
A tak wogole to sie nam odplyw w lazience zatkal masakra kumacie ...!!!
I nic z tym nie zrobi to to stare dziadostwo az strach dotykac poza tym pod plytkami glownie a jak smierdzi to nie wspomne.Jutro powie wlascicielce ale po angielsku to moze trwac tydzien albo i 3 zanim naprawia.Ja bez lazienki ratunkuuu!!!!!

Współczuję tej łazienki...ja w ubiegłe wakacje nie miałam ciepłej wody przez ponad tydzień, bo jakaś awaria była...

gugula no szanse na dziewczynkę masz spore,bo aż 50% wiec a noż się trafi :p
kurcze tyle znam przypadków,ze po 5 chłopakow w rodzinie,albo 5 dziewczynek....

U mnie są 3 dziewuchy...a brat mojego taty ma 3 chłopców...

o kurde :-D czego jak czego ale sniegu to na pewno nie zazdroszcze :-p my sie dopiero co pozbylismy swojego i tak mi dobrze :-D

ja tez cale zycie mialam nieduze piersi, ale na karmienie sie powiekszyly :) chociaz pod koniec karmienia juz byly normalne, co nie sprawialo zednych problemow z przystawianiem :-) dziecko przysysa sie do brodawki, wiec rozmiar samej piersi nie ma najmniejszego znaczenia :-)

heh, raz jak mlody spal z nami i rano sie przebudzil i chcial cyca....a moj maz spi na samych gaciach bez koszulki zadnej :-D i mu sie mlody przyssal :-D ale sie darl :-D :-D :-D
HAHAHAHA to miał przeżycia...teraz pewnie w koszulce będzie spał....

Dziewczyny ja rano wróciłam...i od razu do łóżka...tak byłam zmęczona, że nie miałam siły ręką ruszyć...zmasakrował mnie ten wyjazd...ledwo chodziłam po tych targach...już po 3-4 godzinach dreptania byłam tak zmęczona, to ledwo noga za nogą chodziłam...a tam do 18 trzeba było wytrzymać...aż siebie nie poznawałam...zawsze aktywna....mogłam chodzić i chodzić...a teraz czułam jakby całą energię ktoś ze mnie wyssał...normalnie masakra...
Do tego jedzenie w restauracjach...przy jedzeniu każdej suróweczki, sałaty, pomidora zastanawiam się czy warzywa były umyte...przy jedzeniu zapiekanki warzywnej z serem zastanawiałam się czy ser był świeży, czy z mleka pasteryzowanego...nigdy tak nie miałam...a teraz to wolę w domku jeść to co sama sobie zrobię...
I jeszcze ten powrót....16 godzin jazdy...na naszych drogach tak mną wytrzęsło, że zaczęłam martwić się o dzidzię...mam nadzieję, że wszystko jest ok...
Zaraz chyba dalej idę spać....tylko że ciągle jeść mi się chce...dopiero co jadłam a znowu pustki w brzuszku...zjadłabym pierogów ruskich...a nie mam ani jednego...

Cieszę się, że jestem już w domku i z Wami....
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki, sorki ale jeszcze raz was prosze o porade, nie moge zdecydowac pomiedzy tamta czerwona sukienka a ta ponizej... Poradzcie, bo maz jest bezuzyteczny:-D

DR095_01.jpg

Cześć Wam dziewczynki:)
Jak dla mnie to fason tej czarnej sukienki ale kolor mi się nie podoba jak na wesele.

Zabrało mnie na weekend ale już wracam do Was kochane :) Dziś u Nas był piękny dzionek, byliśmy u znajomych, potem na obiedzie, lodach, kawce i wróciliśmy około 20 tej do domu:) Kot podczas naszej nieobecności powyciągał reklamówki jednorazowe i zrobił sobie imprezkę. Uduszę go kiedyś :p
Jeżeli chodzi o przeczucie to wydaję mi się że będzie chłopak, m by się bardzo ciszył a dla mnie to obojętnie.
Jutro ma być u nas 10 c więc powiedziałam że chcę kiełbaskę z ogniska :)))
 
Hej! witam się!!! :-)

Wybaczcie że nie doczytam tych 593 stron ale zupełnie nie mam kiedy...
Mam nadzieję że uda mi się zajrzeć do Was od czasu do czasu. :tak:
 
Dziekuje, za porady! Zamowilam ta czarna, do tego mam szpilki takie cieliste lakierowane i torebke w ppodobnym kolorze i mysle, ze bedzie ok, zobacze, jak nie to odesle i zamowie czerwona. A z budowy to ja jestem dosc szczupla i mam prawie 170 cm, takze mam nadzieje, ze bedzie ok. Moze zalozymy prywatny watek zdjeciowy, to wam po weselu powstawiam zdjecia, bo tak publicznie, to nie.......
 
Hopee witaj :) odpoczywaj teraz ile wlezie :)

Justys hehe jaka nagroda :) ale tez bym zjadla takiej polskiej kielbasy !!!

Encia no mam nadzieje , ze fotki beda !! napewno bedziesz super wygladac ;))


slodkich snow mamusie !!
 
Hej dziewczyny,
też mam termin na październik:) dokładnie 14.10.11. To moja druga ciąża, jestem szczęsliwą mamą 2 letniej Karolci:)
Pozdrawiam Wszystkich
 
reklama
Hopee witaj :) odpoczywaj teraz ile wlezie :)

Justys hehe jaka nagroda :) ale tez bym zjadla takiej polskiej kielbasy !!!

Encia no mam nadzieje , ze fotki beda !! napewno bedziesz super wygladac ;))


slodkich snow mamusie !!

Odpoczywam...odpoczywam...łóżeczko i jedzonko...:)

Hej dziewczyny,
też mam termin na październik:) dokładnie 14.10.11. To moja druga ciąża, jestem szczęsliwą mamą 2 letniej Karolci:)
Pozdrawiam Wszystkich

Witaj i gratuluję...
 
Do góry