reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
aa ja jem batonika czekoladowego...i popijam sokiem pomarańczowym....aa do tego jestem mega zasmarkana...ale mnie męczy ten katar
 
mnie gardlo boli od rana... oby to nie bylo na chorobe, amol wdychalas? mi pomaga. trzeba stosowac tak 3 razy dziennie. do wrzacej wody kilka kropel amolu i inhalujesz sie poki mozesz
 
zupkaogorkowa - no nie ma to jak taki domowy ogóreczek małosolny :tak:
rabbit - jak masz zatkany nos to spróbuj wodę morską w sprayu co by gile ładnie wylazły no i inhalacje
 
nie próbowałam...inhalacje z szałwi robiłam ale to wszystko o dupe roztrzaść....

katar traw 7 dni leczony i 7 dni nieleczony.

dzisiaj byłam w centrum handlowym i nie mogłam wyjść ze Smyka i z H&Mu kurde ale śliczne ciuszki dla maluchów.....alleee też cenyyyy ale i tak kupię jak się dowiem coo będzie...takie śliczne bluzy mam już mam upatrzone:)
 
Szałwia to chyba jest na stany zapalne w gardle.

Ja tam jeszcze po sklepach nie chodzę ale w smyku i h&m to rzeczywiście dość drogo, fajne ciuszki i rozsądnych cenach mają w Tesco, kupowałam przy młodej i byłam zadowolona.
 
Asionek a co to jest bajaderka?Bo nie trybie?Ja zjadlam pizze z kolezankami wlasnej roboty na obiado-kolacje i jestem nazarta jak baczek.I mnie suszy!One pily winko a ja wode!Przyznam ze troche gul mi skakal
 
reklama
Ja tez ciagle gonie meza po polskich sklepach to po ogorki to zurek i takie tam *******y ale my mamy pelno polskich sklepow i prawie w kazdym wiekszym markecie jest polskie stoisko.Wcinam ogorki popijam woda z ogorkow i jem zupe ogorkowa haha i licze nadal na dziewczynke ;)
A tak wogole to sie nam odplyw w lazience zatkal masakra kumacie ...!!!
I nic z tym nie zrobi to to stare dziadostwo az strach dotykac poza tym pod plytkami glownie a jak smierdzi to nie wspomne.Jutro powie wlascicielce ale po angielsku to moze trwac tydzien albo i 3 zanim naprawia.Ja bez lazienki ratunkuuu!!!!!
 
Do góry