reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

hehehe no tak.....wiesz wiadomo że są w oddzielnych pęcherzykach ale mogą mieć wspólne łożysko ii to też są wtedy jednojajowe....ale mnie się wydaję że dwujajowe...:)

jeszcze z 10 tygodni i będziemy wiedzieć co za łobuzy fasolaki siedzą w nas:)
 
reklama
u mnie w rodzinie nie ma....ale mnie się wydaję że to przez tabletki anty.....bardzo długo brałam....chociaż to nigdy nie wiadomo....
 
my to bysmy chcieli miec trojke docelowo, i moj maz sie nabija i mowi, ze gdyby tak sie trafily nam blizniaki to wtedy mozemy "zamykac warsztat" :-D :-D :-D u nas sa w rodzinie i u mnie i mojego, wiec niby szanse sa....no ale musze czekac do tego nieszczesnego usg zeby sie dowiedziec :p
 
no wlasnie nie :/ ja jestem w norwegii i onu tu maja jakies poronione prowadzenie ciazy,ze pierwsze usg to dopiero polowkowe...ale w kwietniu bede w Pl(o ile dobrze pojdzie to juz na poczatku samym) i wtedy sobie pojde i zrobie...a tak to do tej pory nie widzialam swojej dzidzi..ehhh
 
rabbit - parka za jednym zamachem to byłaby pełnia szczęścia więc Ci tego życzę,
gugula - mi też mąż marudzi o trójce, ale zapowiedziałam, że to drugie i ostatnie, starczy tego dobrego :tak: a jak chce to zawsze trzecie może sam urodzić ;-)
 
reklama
ja sama tez bym chciala trojke :-) ale zobaczymy jak sie ulozy :-) poki co dobrze,ze bedzie juz dwojka, zawsez to lepiej niz jedno :-)

lurde, przydaloby sie ogarnac troche i do tego sklepu pojechac, ale tak mi sie nie chce ze masakra :-D jak zwykle zreszta :p
 
Do góry