reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

ojjj ja też mam ochotę na winko.....mniam bardzo lubię

no i oczywiście chodzi za mną lód z sosem czekoladowym z Mac Donalda.....
 
reklama
jejku , ale sama robicie na ogorki !!! i to jeszcze malosolne !!!

Zupa u nas tez nie ma gruntowych :( tak bym sobie sama ukisila :)

Karolina niami pizza wlasnej roboty , dobrze ci :) winka tez bym sobie lyknela :)
a bajaderka kurka nie wiem no takie czekoladowe cos , kula chyba ze skrawek robione ?? wpisz w Google pokaze ci i obrazki beda :)

ja sobie filmy ogladam :) jakos mnie naszlo ...
 
witam sie wieczorowa pora :)
kurde mi tez sie marzy taki lod z mc donalda....albo taki kebab z budki :-D albo inny jakis taki typowy fastfood..a tu niec nie ma takiego u nas :/ kurde wiocha taka :p
ostatnio udalo mi sie od kolezanki zdobyc woreczek kiszoniakow :-D ale bylam przeszczesliwa :-) ja nie wiem czemu,ale tu tez nie maja grunciakow...moze je tylko wPolsce hoduja :-D zreszta i tak nawet w Polsce jeszcze nie ma, trzeba do lata poczekac...

a wiecie, ja cos czuje ze tym razem mam szanse na dziewuszke :) z Szymkiem to bylam od poczatku pewna ze chlopiec bedzie, mimo,ze mi kazdy wmawial,ze na bank dziewczynka...a teraz czuje,ze dziewczynka :) ale moze dlatego,ze bym chciala bardzo :-) jak sobie pomysle o tych wszystkich slicznych ciuszkach dla dziewczynek, ze bede mogla czesac jej kiteczki, spineczki to az mi sie morda smieje :-D
 
gugula no szanse na dziewczynkę masz spore,bo aż 50% wiec a noż się trafi :p
kurcze tyle znam przypadków,ze po 5 chłopakow w rodzinie,albo 5 dziewczynek....
 
Dzień dobry, ale pogoda du...piata, zimno, leje, niebo zachmurzone nic tylko leżeć i jeść ;-)

Za mną też lody chodziły więc mam już zakupione i czekają w lodówce aż mnie głód chwyci :-)

Co do płci dziecka to nie ma co się nastawiać bo potem można się rozczarować, a w sumie najważniejsze, żeby było zdrowe, wszystko jedno czy to będzie chłopak czy dziewucha.

U mnie też mąż marudzi, że teraz będzie chłopak bo mamy już córkę i on tak czuje blebleble ;-)

Tu macie "test" na płeć ;-):-D:laugh2:

http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1
 
Ostatnia edycja:
heh, zrobilam ten test Milka :-D wyszla mi dziewczynka na 62% :-D zobaczymy, dokladnie jak mowisz, najwazniejsze by bylo zdrowe :) z chlopcem tyle wygodniej,ze mam ciuchy po malym jeszcze jakies :-) czesc wydalam,ale troche zostalo jeszcze :)
kurcze, a moje dziecie dzis wstalo o 8 jednak...a mialam nadzieje,ze pospi troche dluzej po wczorajszym :-D
i pogoda nam sie spieprzyla tez :/ chyba za dlugo bylo juz ladnie, bo przeciez 4 dni bez deszczu w norwegii jak byly, to logoczne ze w koncu musialo sie sperniczyc, bo inaczej byloby za pieknie :-D
a ja dzis ambitnie bede piekla chalke :-) a nawet 3 :-D

u nas byly 3 dziewczyny:ja i dwie siostry..i najbardziej to sie chyba moj tata ucieszyl,ze Szymon to chlopiec a nie dziewczynka :-D teraz to jego oczko w glowie, wiadomo, jedyny chlopak w rodzinie :-D
 
Ostatnia edycja:
hejka.....mnie z testu wyszła dziewczynka...ale i tak czuję że będą chłopaki....ale gdzieś głęboko mam nadzieję że będzie parka....byłoby cudnie i wszystkich by pogodziło...mąż chce chłopca...ja córeczkę....

jak dzisiaj wasze samopoczucie??
 
jeszcze nie....powiedzą mi pewnie na tym usg prenatalnym....za tydzień....

ja już jestem taka ciekawa że masakra....
 
reklama
Do góry