reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Asionek - mam zdjecie, postaram się wkleić w wątku "nasze wizyty" :-)
I dziękuję dziewczyny za ciepłe słowa ;-)

no to czekamy :)

Lilka super ze bobasek sie ladnie rozwija :-) to czekamy na zdjecie w odpowiednim watku!

Ja dalej nie kiwnelam palcem w kierunku sprzatania :-D Poczekam na meza bo samej mi sie nie chce :-p

ja nic nie robie dzisiaj :/ w tylku to mam hehe
jutro zrobie dzien sprzatania to sie przynajmniej nastawie przez caly dzien :) bo ostatnio musze takie metody stosowac zeby sie zmobilizowac do czegos ...

Witajcie dziewczynki, widzę że sporo doszło nowych mamuś:)

Ja wreszcie zdrowa, miałam zapalenie tchawicy i nie obeszło się niestety bez antybiotyku...mam nadzieję, że nie zaszkodził maleństwu:-)
Gdyby nie to, że nie mogę znaleźć nikogo, kto by mnie przyjął na praktykę z logopedii, życie byłoby piękne:baffled:

wspolczuje tych chorob :( oby juz nic nie przyplatalo sie :/ !!

ja sie obzeram serem zoltym , takim z serowni :) smaki to ja mam dziwne niepowiem :)
 
reklama
Ja wpadam sie tylko przywitac, jakos sie dzis lepiej czuje.... nie chce zapeszac... ale zmeczenie pewnie przyjdzie za jakies 2 godziny. I zajadam sie oliwkami :-) I slonko swieci!

Mere - gdzie szukasz tej praktyki? (jakie miasto?)
 
Witajcie
Juz po wszystkim, nie ma ze mną juz mojego maleństwa, dostałam wczoraj rano tabletki na poronienie ale do wieczora sie nie oczyściło wiec w nocy zabieg mnie czekał !!
Tak więc żegnam sie z Wami, na dzień dzisiejszy nie potrafie tu być i patrzec jak cieszycie sie własnymi fasolkami, przepraszam jestem egoistką w tej chwili ale to za bardzo boli !!!! Narzekałam ze mnie muli ze sie źle czuje ale teraz bym oddała wszystko zeby moje dziecko nie umarło!!!!!!!!!!

dbajcie o siebie i o swoje maleństwa , czy chciane czy nie cieszcie sie bo miec zdrowe i silne dziecko to cud i wielki dar od Boga, mnie nie było teraz dane cieszyć sie ciążą!!
spokojnej ciązy i szczęśliwego rozwiązania !!
 
Mamuśka nie masz za co przepraszać !!! Życzę Ci by te trudne chwile szybko minęły, czas wyleczył rany, a nowe maleństwo pojawiło się wtedy kiedy to uznasz za właściwe:tak: Trzymaj się. Uściski.
 
Mamusia to normalne , ze nie masz sily siedziec i czytac nas !!! tez tak mialam i odeszlam z forum , bo jakos tak dziwnie mi bylo ... ale dzieki temu szybko mi przeszlo i znalazlam sie na staraczkach :) i poznalam duzo swietnych kobiet !!!
bedzie dobrze , daj sobie czas i glowa do gory !!!
sciskam cie mocno
 
mamuśka czas leczy rany....teraz właśnie czasu ci potrzeba.... gorrące buziaczki i tulaski.... jeszcze będziesz podwójną mamuśką...
 
mamuśka ja Cię też rozumiem. ja do tej pory, mimo iż jestem w ciąży ciężko znoszę widok ciężarnych kobiet i niemowląt, ale wiem, że kiedyś rany się zabliźnią i będzie dobrze. teraz tylko czas może Ci pomóc...
 
reklama
Do góry